LED Led high thc & cbd grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.302
27.072
1.098
Trøndelag
Pozdrav ekipa,

Evo uspio sam naci malo vremena da zavrsim zapoceto. Grow je zavrsio, biljke su pobrane i posusene i trenutno su na kjuranju pa za koji dan mozda padne degustacija. Tijekom uzgoja nije bilo nekih intervencija kao sto ste i vidjeli sami i da nije bilo lst-a bio bi to jedan dosadan grow :D
Idemo redom bruce i gorilla skoro identicne biljke po gladi, izgledu, mirisu i prinosu. Odlicno prihvacaju sve vrste treninga, kropnje i lst, mirisu na citruse i to intezivno. San fernando nije dobio nijanse ljubicaste ali to nije ni bitno, zahtjeva nesto umjereniju klopu i zalijevanje mirise na borovinu srednje jako. Sto se tice treninga takoder prolazi sve. Charlotte je najzahtjevnija od cijelog drustva, smeta joj visoka temperatura u boksu, jako je zedna i dobro podnosi jacu klopu. Pred sam kraj je bilo 3-4 dana 31c u boksu kad je bilo par vrucih dana i odmah je bacila bananice ali nije bilo puno i vec je bio sami kraj.

U medu vremenu sam postao otac po drugi puta tako da se i zadnji update malo otegnuo.
Ako koga zanima krajnji rezultat ispalo je 248gr suhoga sve zajedno.
Sad malo pauza pa poslije bozicnih praznika idemo dalje u nove pobjede sa nekim novim sortama.
Hvala svima sto ste pratili dnevnik i bilo mi je zadovoljstvo sve ovo podjeliti sa vama :wave: :vutra:::vapor::

Screenshot 2020-08-09 at 14.02.36.png
Bruce Banner #3
IMG_3149.JPG IMG_3150.JPG IMG_3151.JPG
Gorilla Glue #4
IMG_3158.JPG IMG_3159.JPG IMG_3160.JPG IMG_3161.JPG
San Fernando Valley x purps
IMG_3153.JPG IMG_3155.JPG
Charlotte's Dream cbd
IMG_3163.JPG IMG_3164.JPG IMG_3165.JPG IMG_3166.JPG
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.115
163
svaka cast,cestitke za dijete i uspjesan grow.
sad kad se ustanes u 2 ujutro kad mali vristi imas sta za zapalit
sretno i tebi masan head da sve dobro prodje kuckuc
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija