LED Light Emitiong Diode / COB, E27, Zeus, Hans, Osram, Quantum, Samsung...

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Dzankiii

Naduvani Član
01.11.2019
557
1.212
163
29
Amsterdam
Nemoj uspoređivat Telos sa sijalicama
Ne kapiram zašto, u svemu što si rekao se slažem osim sa ovim, diode su diode i princip je isti samo je drugačiji dizajn, sijalice se takođe pasivno hlade, imaju PCB board, driver, a i već sam mu rekao za loš kontakt. Driver ako ispušta takav zvuk onda je neispravan 100%, to je jednosmerna struja, imam svuda po kući LED rasvetu i 10 drajvera i ni jedan se ne čuje a svi rade oko 4 5 godina non stop(kuhinja, kupatilo itd). Uglavnom treba da se čuješ sa onima koji ti daju garanciju, sve je ovo već rečeno.
edit: oprosti kolega @0Marac0 još nisam spržio jutarnju pa nismo na istoj talasnoj dužini :D

Poslednja izmena:
21.12.2017
7
44
13
34
pozdrav svima.
napokon nakon sto sam se zazmnozio sam promnjenio stan i imam opet mjesta da se bavim hobijem.
trenutno imam grow box od 80x80x160 i htio bih ga nastaviti koristiti. svjetlo koje imam je neki roleadro/galaxy hydro blurple cob koji ima oko 3 godine i s kojim sam obicno izvlacio od 150 do 200 grama. iz uticnice vuce 185 w manje vise. odradio je nekih 6 growova.
ono sto bih htio da vas pitam je ima li po vama smisla da kupujem novo svjetlo. oko mi je palo ili na zeusa u kojeg kako sam skontao svi se ovdje kunu ili na mars hydro tsw 2000. vidio sam i ts1000 ali se bojim da je malo i jos neko slicno svjetlo od 150 wati.

mars me dodje oko 230 eura. vuce 300 wati ali moze da se dima i koliko sam skontao je ok svjetlo.
zeus je za nerdove . slapas, rasklapas, imas drajver pa mozes kasnije i da mjenjas ploce kako napreduje tehnologija. vuce max 240 wati i kostalo bi me oko 295.

sto biste mi vi preporucili? ima li smisla kupovati novi led ako vec imam to sto imam? da kupujem ova veca svjetla koja sam nabrojao ili bi mi mozda bili napredak i ovi paneli od 150 posto ono sto imam je stara verzija leda?

nesto sasvim trece mozda....

svejedno

Nema panike
10.12.2019
121
888
93
I meni zgleda zanimljivo ,čekamo review , ja sam ozbiljno bacio oko na mars ts 1k kao budget nadogradnju bolje rezultate daje od budget piky full spectrum