LED Light Emitiong Diode / COB, E27, Zeus, Hans, Osram, Quantum, Samsung...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.04.2014
315
202
43
Jel netko razmisljo poljepit led traku po boxu i kolko je to isplativo?... nesto tipa ( led grow light strip )-ebay (na mobu sam pa nemogu do linka (ebay.aplikacija))
 
28.06.2015
2
1
1
37
nisam odolio, uzeo i ja novu igračku. spectrabox gold od 150w, vuče oko 175-180w struje...
stiglo u roku 7 dana bez zayebancija sa carinom, jedina prednost članstva u eu za sad koju sam ja osjetio na svojoj koži :D
plug and play, ima dva potenciometra za blue/red, tri venta od pc-a koji su prilično glasni kad je ormar otvoren, a ne čuje se ništa kad je ormar zatvoren
temperatura u ormaru/boxu (pišem u ormaru jer je bilo samo objesi led na onu šipku gdje su inače vješalice, diamond folija po ormaru i pali, nema nikakve dodatne ventilacije osim rupe u visini bilja i na vrhu ormara)
temperatura sa oba potenciometra na full ne prelazi 25 stupnjeva!!!
za sad, ovo je super. u uputama piše da može 25 centi iznat vrhova, ja sam stavio na oko 35-40 i vidim da se biljke ne izdužuju, već se sve pretvaraju u male nabijene grmove.
ali to je vjerujem jer su automatici afghan kush i super hash pa je to odma počelo cvijetat nakon 10/15 dana
život su zapošele u cfl boxu, ali tamo sam takav rat vodio s temperaturom da mi je ovo sad s ledom godišnji odmor.
čak je malo i dosadno, jer ni zaljevanje nije često
led je skroz druga vrsta growa koliko ja za sad vidim
vrlo pogodno za stealth!!!
a rezultate bumo vidili na kraju

Moze link odakle je narucen spectarbox?
Hvala
 
  • Sviđa mi se
Reactions: abadon93
16.03.2014
14
0
1
Ako je ovaj hans panel stvarno proveren, onda se isplati 300e dati... zanima me, sa tih 150w, koliko biljaka mogu da izguram? verovatno tri biljke sa dobrim urodom?
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.385
27.832
1.098
Trøndelag
vecinu dnevnika koje sam vidio sa 65w i 80w naguraju po 4-5 komada,al to meni nije to.
ovih 150w ti je prava snaga,dovoljno je za 2 prave,a more i 4. koliko vidim svi su isli preko gr/w neki i dva,al to ovisi o groweru,uvijetima itd.
imas dnevnika na sannievom forumu da ne kacim tu linkove pa baci oko,a kucaj i u google pa ce ti izbaci.