LED Light Emitiong Diode / LED vs HID

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko web plejera. Slušamo se!
Hempatia Seedsman iGrow Mills Nutrients
01.05.2017
39
18
8
37
Tek ulazim u tematiku led-a i planiram slozit panel i malo sam obisao ducane i sve ledice koje sam vidio imaju jako malo lumena...a vidim da neki koriste i jako im dobro ide pa kako to da kod leda lumeni nemaju ulogu kao kod hps-a? ili se varam.??
koliko w je optimalno po biljci da bude to to ? od cega da radim panel.. drvo, aluminij ,lim....

I stvarno bi bio zahvalan ako mi neko moze u omjeru cijena/kvaliteta preporucit od kojih led zarulja da slozim panel jer sve sto vidim u cdntrima je malo lumena i malo w.... da li mi za panel treba poseban vent samo za hladit zarulje te koliko griju ove zarulje...

tu smo da si pomognemo pa molim pomoc :wave:

::listomahanje::::lulamira::

420Florist

Poglavica napušeni kamen
25.07.2017
653
1.964
163
Jupiter
www.vutra.org
Poletim sinoć naručiti 50x
https://www.digikey.de/scripts/DkSearch/dksus.dll?Detail&itemSeq=251839456&uq=636540674493582840
Kada ono samo 2 komada još imaju, a tek 3 marta će kao popunit, pa reko da nema zaintresovani isto koji bi ovo htjeli kupiti, jer ako budem uzimao 50 komada (dobijem sniženo), sigurno ih neću pola iskoristit, kontao sam na 24 stripova panel pravit da mi je sve u paru, a ostatak koji ostane nije problem prodati ovdje na forumu (poštarina me za hr, ba ili srbiju ne košta 20 eura..)..