Led projekat

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ma ja bolan, odrade cxb garant ono "obećano", ali je toliko over-hyped, i naravno taj "hype" gura cijenu u nebesa, a ovamo pored njih, citizen, vero, gledam kod ljudi na drugim forumima, MONSTRUME uzgajaju, a i po njihovim postovima nisu to sad "Stipe, Sensi, Panta, Chill, Mario" skill growera, a ovamo likovi mamutsko drveće sade, a naravno nije sve do tog "silnog" svijetla i leda, već trebaš isto na sebi "upgrade" znanja pravit sa vremenom ali ipak kada pogledaš njihove vero29, citizen rezultate, o da, može se i jeftino proći, samo treba se informisati, čitati, pitati...
I nemoj se obazirati puno na taj lm/w ili urod po kvadratnom metru i na to se oslanjati, prvo osnove malo izguraj, nije da te verbalno napadam sada, ali kažeš da čitaš 3 godine forum, a već u startu ti je pola foruma govorilo da uzmeš drugu zemlju npr, ili npr ovo:
1- forsiran lst uradjen fim ( i ocajni veoma rani lollipopping jer sam mentolu dao da cacka biljke sto vazi i za 2.)
2- forsiran lst uradjen supercroping
3- lst, supercoping
4- rani fim

pa druže to je mučenje biljke u tako kratkom roku, NEĆEMO sada kriviti kineske cobove, jer eno onaj nam kolega full steath zvučnik style, growa sa par 30w kineskih cobova, i POFINE urode ima, a ista svijetla imate, 100%..
znači do tebe je, i nemoj se pronaći uvrijeđen, voli te brat ;)
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
11.02.2018
74
175
33
Radicu vegetaciju na 150 w vise plavog spektra a za cvetanje cu kupiti kvalitetnije cobove, vidim da ste se ispisali oko cobova pa cu vas poslusati, jos neko mi je spomenuo koji su kvalitetni pa cu vas poslusati, jbg mora se uciti i testirati oprema, kad sednem na komp stavicu jos slika, sad sam preko fona, poz :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar
11.02.2018
74
175
33
Nije me bilo dugo na forumu I izgubio sam sve slike od criticala jer su bile na memorijskoj a ona se sjebala,otvaram novi dnevnik, blueberry I northern lights su u saksijama,OVDE MOZE LOCK,jos jednom hvala svima na savetima! :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.