Led rad i disciplina automat e27

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

poduzetnik

think outside the box
Banovan
09.04.2012
285
927
93
ni ne mislim zaljevati, smanjio watažu, idući update u ponedjeljak, ugodan vikend ekipa!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jopezg

poduzetnik

think outside the box
Banovan
09.04.2012
285
927
93
bila se tegla skroz osušila, problem i je u tome što je mala....
 

poduzetnik

think outside the box
Banovan
09.04.2012
285
927
93
već se posušilo oko nje, nije problem voda, nego kaj stvarno sporo ide, nekako je čudna od početka.... još nisam imao takvu kad bi barem znao koji je to ehh. dosta je narasla od kad sam stavio sliku ujutro, idu prvi listeki izgleda
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and 1310

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
Bilo bi super kad bi si uspio naći mentora. Veliki je problem ta količina vode kojom si ju zalio.Pusti ju par dana da se osuši i ništa ju ne diraj.Pročitaj par dnevnika...Bit će sve ok... Učimo dok smo živi.
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Mislim da je tu sve u redu. Velika je tegla i 1L taman je sjela. Vidi malo sto kazu za light mix, čini mi se da je to vrlo siromasni supstrat nutreinima i da hranjenje krece gotovo odmah, sljedece zaljevanje. Izy jelte, pola doze. Root svakako dajes, tome i služi, razvoju korjena. A korjen nejde u dubinu ako dolje nema vlage,stoga matematika sljedi, 1L vode na 3 L zemlje. Slobodno nek iscuri u tanjuric , posaugat ce sve za par sati, supstrat je suh na oko i moglo bi curenje brzo krenut, zalis sa 1L pa čik pauza i nastaviš do kraja.
Još samo bubu u uho, mali ti je to boks za trening automata, jedan nas bivsi clan, hazeri, samo bi lagano savio glavnu granu u širokom luku i to se pokazalo naj opcijom s obzirom na prostor za automate.
 

poduzetnik

think outside the box
Banovan
09.04.2012
285
927
93
pa konačno neko, već sam ae pitao šta se tu dešava hehehe pa znaš da sam već i u ormariću za cipele uzgojio fine frhove, ima u završenim, pa u malo većem 2 ovaj je taman i zato meni 1 uvrh glave! btw nisam pratio forum skoro god i neš i sad vidim da pol ljudi koje sam "znao" nisu tu... jedina razlika je u zemlji, do sad sam koristio biobiz all mix i to je bio pun pogodak, zato sad krenuo odmah sa prihranom, neki ljudi ni ne čitaju nego samo ljepe komentare valjda zbog statistike.. nznm i nije mi bitno, dnevnik sam otvorio kako bi sam lakše pratio što i kad sam napravio a ne kako bi se dokazivao. pozz svima i ugodan dan
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok and 1310

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.012
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Po meni previse vode,nema tu potrebe za utapanjem "biljke" koja je jedva i ziva. Dok su tolike to se samo malo navlazi zemlja da se korijen sto brze razvije trazeci vodu a ne da stagnira u tolikoj vlazi,zemlja je dobra za prvih 10tak dana i nemoj jos ni slucajno nista davati od gnojiva! Mozda je menka sama po sebi falericna pa kenja...ako imas jos koju menku ja bi starto od pocetka al to sam ja :)
Nadji si mentora pa prodji s njim kroz jedan grow bit ce ti onda neke stvari jasnije,sretno dalje :thumb:
 
Poslednja izmena:

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
852
5.555
233
Ja konstanto pocinjem u lightmixu od biobizza i pocinjem hranit vrlo rano, to rano je bar da razvije par postenih listica, zasad samo root i kroz pat dana ostali boosteri. Nema potrebe po meni za toliko vode, sad vec kad si zalio pusti to bar 7 dana da se susi. Biljka nemoze toliko popit substrat se nemoze osusit, udavit ces ju
 

poduzetnik

think outside the box
Banovan
09.04.2012
285
927
93
Kao što rekoh, stare menke i od 4,5 kaj sam probao klijati samo ova je uspjela, zato i pišem da je spora , skoro sam odustao od nje al ide pomalo, svaki dan me odgovori od odustajanja, već sam 5 puta imao spremljenu košaricu. Tegla je velika, i treba je zalit, ovo je bilo prvo od kad je u tegli, naravno da sam je prvo samo navlaživao i sad sam većinu vode dalje od nje tek toliko da supstrat dobije vodu(skroz se osušio) bem mu miša pa već sam se naučio nisam skoro jednom utopio biljozu, ne zaljevam dok ma nema veze...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok and 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Valjda se nisam dovoljno jasno izrazio, kad biljka popije ovu litru, dakle 5-7dana a mozda i 10 , tada nastaviti s klasicnim zaljevanjem, ful omjer 1/3 voda/zemlja. Hrana naravno tada. Inace svoje bilje zaljevam od pocetka u istom omjeru, jedino startam s malim teglama i presadnja kad je vrijeme, jos se ni jedna nije utopila. Biljka je krenula i sve ok.
Light mix je za samo pikiranje, 7-10 dana biljka ima energije po duhu svetom, ili kako power veli iz dreka bi startala a narednih 7 crpi iz supstrata, potom il presadnja u vece tegle s drugim supstratom ili gnojenje po vlastitom nahođenju.
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Fotka sa termo-hidro metrom pokazuje suhe rubove. ;)
Lega poduzetnik nije pocetnik, mentor nije potreban a komentari dok su dobronamjerni i bez tenzija valjda su dobrodosli.
Pohvalio bih dobro odšacanu udaljenost panela od biljke a predlozio odsarafiti vecinu zarulja koje ne obasjavaju biljku. Konkretno dovoljna je jedna zarulja za ovaj stadij. Doduse griju prostor al i za to ima boljih rjesenja. Sve šaljem na adresu naseg poznavaoca ebaj trgovina , radioaktivni .i. lani nam je otkrio grijalice od 20W, skicni u dnevnik, rade svoje provjereno na 15C nocne temp.
 

poduzetnik

think outside the box
Banovan
09.04.2012
285
927
93
ma kritike su u redu ne smeta, dapače! ma da temp je frka, ma ne rade ni sve koje su u grlu, kombiniram zavisno o temperaturi, a morat ću neku grijalicu za zimu, rekoh izazov jer mi je novi prostor špajza... hvatam tempo jer se temp mjenja! ima i hps u šteku... ma stara menka je problem, al žao mi baciti... ostale jesam, idući ide friška menka. što je tu je sad... istrošio se. ja kad primjetim problem koji neznam riješiti uvijek pitam za pomoć, sad mi je jedina dilema bila kaj s ovom... sve su mi prije sa ovoliko dana zidale kat na veliko. lp
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.012
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Fotka sa termo-hidro metrom pokazuje suhe rubove.
Sva sreca pa se klica nalazi uz pot,to je ona "side" sadnja marihuane :)
Jel i ti tako zalijevas? Biljka jedva da je vani,sve mokro oko nje a ti onda ides i rubove zaliti da joj ubrzas razvoj korijena?
Lega poduzetnik nije pocetnik, mentor nije potreban a komentari dok su dobronamjerni i bez tenzija valjda su dobrodosli.
Pa nego kakvi su nego dobronamjerni? Mozda nije pocetnik u sadjenju marihuane ali radi kao pocetnik
 
Poslednja izmena:

poduzetnik

think outside the box
Banovan
09.04.2012
285
927
93
ok, ovo baš i nema smisla više, hvala svima na forumu od kojih sam učio i sa kojima sam djelio vesele i tužne trenutke, mogu za kraj reći hebala vas voda nemreš po slici skužit... nego u živo na ruku onak... ovaj dnevnik može u nezavršene ili na groblje, meni je svejedno, nisam tu od jučer al danas sam zadnji put. molim administraciju da me bana i ili izbrišu acc. još jednom hvala i lijep pozdrav! ostanite veseli i sigurni, volim vas sve! pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.