Led radionica: fruity christal kush, amnesija haze a., green crack & critical kush 2.0+a

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.729
358
Svima hvala od srca ekipa, trudim se a nastavit cu i dalje da bilje zgleda sretno zdravo i zeleno::volimj::.

@Herb Gardener ma klon je prva liga, steta jedino sto mu nisam mogao dati veci pot i jos kojih 3tjedna vege to bi onda bila fina biljka taman bi se razvio ovko ce se morati stiskati pa sto bude bude.

@Tema1 ma panel je mocan onoliko koliko ga zasarafim, ovo je onak light grow sto se tice woltaze, nadam se ako ne prije tamo na jesen jednu bilju najvecu teglu i zasarafiti ga na 300tinjak w pa se okusati u scrogu. sad vise sarafim po njemu da imam dobru pokrivenost a ne toliko snagu, bilje se ne buni pa valjda znaci da im je ok:D
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
cure vole stiskavac::kauboj::
biljke preljepe, pikse pune, jel može bolje::listomahanje::
hm, fakat malo mjesta za njih tri, priručni kartonski boksič za vegu malih, pa to je par dana, taman če stasati kad veliku pobereš:makaze::rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: h0nda

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.729
358
Ma posto vole stiskavac onda budu i stisnute osim ako crack ne probije kroz box prije neg pocne cvjetat pa ih izbaci van boxa:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.729
358
Pozdrav ekipaa:wave::wave::wave:
Evo jedan brzinski updejt posto redovni nisam stigao napisati a i nema nekih vecih promjena koje bi opisivao
Green cracku danas 44 dan, od 30 tog na 1212 znaci danas mu je 14 dan cvjetnog rezima i poceo pokazivati tu i tamo koju pistilu, imam dojam da sporo prebacuje na cvjetanje a mozda se i varam:( uglavnom dobio klopu za pocetak cvjetanja dusika vise nema prelazimo na bloom pomalo ako bude otezao smanjiti cu mu dan za jos pola sata. Malo prorjedio najdonje glarncice i fan listove koji su zaklanjali vrhice, sad zbilja ima grana more nisam ni brojao al ocito potencijal za scrog i duzu vegu bio bi cudo.
Kriticnom (on je ovo namanje desno dolje cosak) 23dan dobio istu klopu neda mi se mutiti nesto posebno njemu pa svima dam isto:D:banana123:i ne buni se, cak ga ni ne savijam posto nemam gdje green je sve mjesto zauzeo u boxu, a ono malo mjesta goree desno sto je ostalo tamo ze zgurao klon dp-a koji je na istoj prehrani:D i njemu sam njezno od dolje pocistil visam lisca i grancica posto nisam obozavatelj lolipopanja i ostalih rezuckanja::listomahanje:: .
Temperature i dalje iste dan noc :D makar mi riknule baterije na ovoj vr stanici pa se uzdam u zivin termometar pa tu i tamo bacim oko, o vlagi isto nemam pojma kolka je:fuck::ajnstajn:valjd je prihvatljiva:lol::D, nis ajmo dalje u sljedecem tipkanju nadam se da bude vise dlacica:watch::bocni:::watch::wave:.
IMG_20180226_223312.jpg IMG_20180226_223348.jpg IMG_20180226_223352.jpg
 
Poslednja izmena:

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Svaka našla svoje mjesto, dobrar je taj ritam, 2-3 tjedna za pistile, mladim biljkama nešto duže treba. lijepo i zdravo izgledaju!
Elem ljudi, probao sam hondinu amneziju automatik, 1. miris i gustoča-tvrdoča vrha me oduševila a drugi joks odvalio (malo stavljam, više duhana pa posolim) 2. nema drugo, fenomenalno, bravo honda, to je tek prvi sa LED žaruljama, čuda rade te žarulje. Vrhunski uzgoj , nema paleži, nema kašljanja a zamanta ozbiljno.
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.729
358
@1310 ma kazem ti ja da je ta amrezija iznenadenje samo takvo za jedan brzi haze automatik, totalno :udarac:u glavu i netreba je puno soliti, morat cu ju opet prvom prilikom uzgojiti zasluzila je:D::listomahanje::.
@Mad Rabbit nema druge, derem ja samo me ne slusaju najbolje al valjda bude nesto zavrsilo od ove trojke kako treba.
Led zaruljasta avantura dereee daljeee:mario:::skot:::let:.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and Mad Rabbit

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.729
358
Vecer ekipa:wave:!
Evo posto opet nisam napisao redovni updejt moram vanredni el imam problema s biljozama, gledam ih pred dva dana i pri vrhovima grana gdje ce se formirati cvjetovi primjetim minijaturne bjele i smede ko tockice, uglavnom full su male gledam ih pod mikroskopom izgledaju ko neke ful sitne usi ili spajderi nisam ni sam pametan vise. Sad su se na tim mjestima po stabljici pocele pojavljivati ko male modrice i iz njih curi ko nekakva smola koja se stvrdne to valjda ta gamad crpi sokove iz biljke. Posto nisam ni sam pametan o kojem se nametniku radi i nisam imao problema dosada s njima (osim borbe s gnatovima koju sam brzo sredio neopitroidom) planiram uzeti spider mite control pa s njime folijarno pospricati, e sad imam pitanja za vas dal je to sredstvo ok ili ima nesto boljeg ko za preporuciti. Malo me strah sada ici folijarno da ne dizem vlagu i ne navucem pljesan jos ali moram nesto poduzeti da biljke izguraju sad do kraja.
Ukratko cracku danas 50ti dan cvjetucka pomalo, kriticnom 29 dan a i dp klon im se pridruzio u razvijanju dlacica i formiranju cvjetica.
Na prvoj slici posljedice tih nametnika a na ostalima guzva u sesnajstercu:D
Pomagajte ekipaaaaaa i hvala unapred:thumb::wave:
IMG_20180304_202523.jpg IMG_20180304_203420.jpg IMG_20180304_203441.jpg IMG_20180304_203521.jpg
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
A joj, bit ce da su spideri...daj malo uhvati bijele,smeđe,crvene...smrdi opasno na spidere i da hrane se sokovima bilje...
Brzooooooo frende moj SMC,neopitrid,biotoll...frende moj..di sada bas...
Odmah reagiraj inače ti propada grow....
Oprosti ali kod spidera nema jebene zajebancije....
Kemija..i kemija i kemija jedino pomaže u suzbijanju ali ne i totalnom istrebljenju nametnika...
Molim te upoznaj životni ciklus spidera, i kako djeluju navedeni insekticidi.
Jako ih se teško rijesit, toliko su sjebani da ce iz objesti napast mrtvu biljku....
Nemoj se sekirat svese da rijesit samo odmah reagiraj,danas,sutra....odmah....
 
Poslednja izmena:

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.729
358
@Zelenko63 a krecem od sutra u borbu ,imo sam neopitroid negdje moram ga nac,planirao naprasiti po zemlji, mozd na vaticu pa po stabljici i liscu istrljat, el bi ga bilo pametno u vodu pa folijarno:confused::D, morat cu i u nabavku smca-a. Napast cu iz sveg oruzja sunce im nece oni moje cvjece zezat:mad:.Ako imas jos kakav savjet pucaj!
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
a krecem od sutra u borbu ,imo sam neopitroid
Neopitroid svuda samo ne po cvjetovima.... Izbjegavaj koliko mozes...
Znaci posipaj sve, lišče,kutiju,stabljku.sve sve sve.....
Naruci smc... 120 kn..i odradil bus grow do kraja..samo pazi..nebus ih se rijesio samo tako i ne prestaj sa aplikacijom insekticida dok ne primjetiš poboljšanje....
Budes vidio kako ce reagirati, probaj bolje lslikat da li imaš mikroskop ?
Ako nemaš VIP u nekoj poljoap., za neku kemiju ...bez opravdanja legalnim institucijama...da..ima savjeta...
Ali ja vjerujem da ce ti i neopitroid, smc,.. pomoć smo nabavi si i biotoll..imaš u pevecu..
Dobar otrov samo ako bus aplicirao...javi se..rijesit cemo
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.729
358
Budem sutra odma napao neopitrodom,,smc ce doc cim je prije moguce, citam @WEEDetix dnevnik pa je on spominjao Akaricid da se pomocu njega rjesio tih napasti pa cu vidjeti ako mozda i to uspijem negdje iskopati! e a bi bilo koristi staviti hidrogena u vodu pa s njime ili bi napravio vise stete biljci?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Biokill univerzal. Imas ga u Intersparu. Isprobano u outdooru i u indooru. Potpuno bioloski razgradiv tako da s tim nemas problema. Odlican je za sve nametnike i dezinfekciju boxa. U poljo ljekarnoj tesko da ces dobiti bilo kakav otrov jer ti treba kartica da si profesionalni korisnik.