Led radionica: fruity christal kush, amnesija haze a., green crack & critical kush 2.0+a

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Ma nema sta strah, koliko dobro vidim razrezao si potove pa zalepio ispravi me ako grešim, radi presađivanja u veće potove? Koja je ukupna jačina led sijalica? Pratim do masnih i nabijenih vrhova:wave::watch:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: h0nda

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.659
13.851
358
@Imbra Presvetli Ma nekak me uvjek povuku, ovaj superauto mislim da se bude oduzio garant pa i ko da imam i fotoperiode ;).
@cerak1000 je razrezao sam posude po pola i zaljepio el uvjek nes sj prilikom presadivanja pa sam htio izbjeci ovog puta. Trenutno su pod 6x8w, (48w) 4000-4300K. Ukupna snaga jos nije odredena posto ih dodajem kak ce biljci trebat svjetlo al krajnji plan je oko 300w.
E sad trebam malu pomoc forumasa tih 48w trenutno i danas im drugi dan, vidim da se pomalo izduzuju a manekenke mi nisu fora, sta raditi dodat jos svjetla ili da spustim panel koji je sad na cca 25cm. Hvala svima na lijepim zeljama i savjetima:thumb:.
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.659
13.851
358
budem onda spustio jos za koji cm moram jos provjeriti tocno na kolikoj je visini, mislio sam staviti vise plavog ali naci te preko 5000k je skoro mi nemoguce ili su financijski neisplative pa sam krenuo sa 4000k kao nekom zlatnom sredinom posto su ok i za vegati i za cvjetati. Budem nekaj smislio vec samo da se ne izduze pola metra i ne prelome :mad::objesen:el onda ce im biti :udarac:, ugl. nove avanture novi problemi nebi bilo zanimljivo bez njih.
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.659
13.851
358
Budem onda spustio veceras dolje pa cu pratiti, jedino bi moglo zezati sto jos trenutno nemam vent koji puse izmedu zarulja i biljoze pa da nebi pocelo paliti,ali spustil bum tolko nisko kolko temperatura bude dozvolila. Nadam se da ce proci te djecje bolesti bez posljedica onda se lakse dise vec , thx @Kakadu063 :thumb:.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kakadu063 and lu&k

form

... .. .
Prijatelj Foruma
23.03.2015
703
3.744
163
Budi oprezan i pogledaj kako biljke reagiraju na spuštanje panela:djede:moje iskustvo je da to izduživanje i nije neki problem, sve poslije lako nadoknadiš rastezanjem. Kod presađivanje je najvažnije da ti zemlja bude suha ali opet ne presuha i bez ikakvog stresa biljčicu premjestiš u veći pot u kojem je prethodno po kalupu tegle u kojoj se biljka nalazi napravljena rupa. Čas posla:D
I da, svakako nabavi bar dva pc venta (nek zahvate cijelu širinu panela) koji će puhati neposredno ispod/kroz žarulje.
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.659
13.851
358
@form sad je na 2o cm od njih i ko da se ne izduzuju tolko vise,taman falilo 3cm zemlje pa i to dosipao i usput ih stabilizirao. Stalno mi u glavi da imam premalo svjetla pa se izduzuju, sa hpsom mi nije nikad tolko. Bude update za 4dana pa cemo vidjet el sve ok i dal se razvijaju kak trea. Led mi novost pa stalno skicam bilje i zivciram se umjesto da ga ostavim na miru ;)
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.659
13.851
358
Samo da zabiljezim ubacio jos 4 zarulje nutra i malo ih ukosio prema biljkama da ne razbacuju sa strane el mi se cjelo vrijeme cini da im fali svjetla, sada je panel na 10x8w 4000k, uz zarulje ubacen i stupni vent da propuhuje izmedu panela i biljozi pa cemo vidjet kako ce stvari sada ici i kakva bude temperatura posto je vent na I brzini da ih ne strgam jos kakve sam srece. Slike za koji dan dok napune prvi tjedan :bocni:: dotad pozdrav i stay high:thumb::joint2:.