Led radionica: fruity christal kush, amnesija haze a., green crack & critical kush 2.0+a

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.731
358
Pozdrav cjenjenim forumasicama/forumasima. Nakon malog izbivanja vrijeme je da se opet druzimo!

Ovaj put malo veci prostor i meni zanimljivi hibridi pa ajmo pomalo.:banana_rasta:
Za razliku do sada hps sam umirovio:grob: i dat cu priliku Led-zaruljama, koje kolko vidim po forumu super obavljaju svoju funkciju. Panel je napravljen od alu profila i ima smontiranih 30 grla i nekakav krajnji plan je da u cvjetanju ide 30x10w zarulja a mozda bude koja vise ili manje ove ili one woltaze tako da cu o tome u dnevniku postupno kako cu sta sarafiti po panelu tako cu tu updejatati.
Zemlja za start mi je teramagma osmocote (uvjek mi se pokazala ok), u koju cu jos dodati perlit, kokosova vlakna i mikorizu. Tegle planiram za vocnog 30-40l root pouch, a za gorilu stari 20 litarski airpot. Posto su automati a imat ce puno zemlje za vegu im planiram samo zaljevanje slavolov a ako zafali hrane zelena plantela i hesi su pri ruci.
Ventilaciju jos nisam rjesio posto imam vremena par dana dok to ne proklija sve skupa al planiram klasicni dobri stari blauberg bbturbo125 turbinu + primaklimin filter i pomalo nek vuce u 1 brzini, ali to cu jos vidjeti u hodu posto nemogu izmjeriti kolko ce trebati hladiti i tak te uvjete, ugl rjesiti ce se :spliff:.
Novi box je sator dimenzija 80x80x160 , i jos cu probati unutra zgurati u cosak jedan stupni vent zaduzen za njihanje krosnje.
Ajmo sad o stanovnicima malo:

1 Gorilla glue auto-Fast buds
Gorilla Glue Autoflowering Feminised Seeds by the cannabis seeds breeder FastBuds Seeds, is a Autoflowering Feminised marijuana strain. This Indica / Sativa strain produces a Medium, High Indoors: 400-600 g/m2 & Outdoors: 50-300 g/plant yield. This Feminised seed grows well in Greenhouse, Indoors, Outdoors conditions. Additionally it can be expected to grow into a Medium plant reaching 60-100. This strain has Gorilla Glue Autoflowering Genetics. It has a Very High (over 20%) THC Content. The CBD content of the strain is Low (0-1%). This strain can be used to treat a variety of medical conditions including, Arthritis, Asthma, Epilepsy, Glaucoma, Migraines, Multiple Sclerosis, Nausea, Pain, PMS, Stress.

2. Fruity Crisal Kush SuperAuto -Flash seeds(otkad sam cuo za superautomate morao sam jednog probati pa evo ga)
This Indica strain produces a High over 400 gr/plant yield. This Feminised seed grows well in Greenhouse, Indoors, Outdoors conditions. Additionally it can be expected to grow into a Medium, Tall plant reaching 120 - 200 cm. This strain has Hindu Kush x Larry Og Kush x Stich0.1 Genetics. It has a Unknown THC Content. The CBD content of the strain is Unknown.

Samo da ne zaboravim spomenuti da sam prvotne tegle unapred razrezao po pola i zaljepio nazad s trakom tako da mi se ne ponavljaju stalno iste greske bezveze, hm.. da plan treninga samo lst to mi ide a i garant bu ih trebalo ogranicavati kad podivljaju :bocni::.
Nisam trenutno pripremio vise slika posto sam ovo vise zamislio kao prvi tekstualni dio di sam htio sve fino opisati a kako ce se sta odvijati tako cu uslikati i zabiljeziti ovdje.
Vocni i gorila na kupanju do prelaska u zemlju nadam se da ce klice ubrzo i da cemo ih ispratiti svi skupa dok ne budu prave topovnjace!!!!!!!!!!:banana_rasta::skot:::makaze::gled::rasta:.
salica.jpg
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.731
358
ucim se pomalo, nemoj me sad vidis da mi je sve novo a i za tebe cu negdje ugurat jednu feferonicu cuvam menke:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.731
358
Iznenadujuce brzo pokazale klicu, jucer popodne stavljene u vodu, jutros gorila prva izvirila a vocni tek raspuknuo sjemenku i nazire se klica. Zemlju za start smixo teramagma osmocote, kokos vlakna 60/40 omjer, zlicicu mikorize svakoj( homeogarden) na dnu centimetar kuglica i zapiknuo drustvo unutra dok ne izadu, a tad updejt pod ledom. Pozdravljaju vas gorila i vocni pa kad izvire tipkamo se:love2::watch::thumb:.
IMG_20171021_184503.jpg
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Ovo me podsjetilo na moje cfl početke, samo naprijed, ako i ne ispadne kako želiš vrijeme utrošeno na rad vrijedi! A bit će super...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: h0nda

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.731
358
Hvala ekipa ,@deda i mene sve strah s ovim sve mi novo i drugacije, na hps sam naviko a ovo tek bumo vidli ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mo1

Kakadu063

Aktivan Član
09.04.2016
438
1.476
143
60
Sretno! Rasturićeš, o panelu smo već diskutovali sad da ga vidimo na delu. Što se tiče daljine u početku im ne smeta ni da bude bliže a u cveranju tako odgovara. Pratim pa će mo videti. Sve naj :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: h0nda