Legal Buds

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Markan

Aktivan Član
20.10.2011
50
0
0
33
Buy Legal Bud | legalbud.com - Legal Buds Onlineto mislite o ovome i jel neko ima iskustva s kupnjom i upotrebom ovakvih stvari ?

i kako recimo blueberry buds mogu bit legalni ne kontam
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
odes na shiping i odmah vidis da nema balkanskih zemalja na popisu,tako da ne vidim zasto se uopce zamarat sa tim?
 

Markan

Aktivan Član
20.10.2011
50
0
0
33
a sad sam baš to vidio ali opet nije mi jasno to... sigurno ima jos nekih ovakvih stranica koi vjerojatno salju kod nas takve stvari
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Procitaj sto pise na dnu stranice sitnim slovima:

"Our legal bud (sometimes called legal weed) products do not contain marijuana, nor are they offered as legal marijuana, marijuana alternatives, legal highs, herbal highs or presented or labeled as such."
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
ja sam u transu nakon ove objave, sve mi zvoni od unci, pounds-a, mega, allstar, smokersdream....
možda se stvarno može nešto iskemijati.

no samd ad vidimda to nije to, hm.....
 

Markan

Aktivan Član
20.10.2011
50
0
0
33
ma ja isto mislim da se može to skontat nekako... ista sema ko za sjemenke samo se sjemenke lakše sakriju sto se tice pasa ako nije prava trava mislim da nebi treali to skontat
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
pusio sam nekidan taj spice po prvi put (i zadnji ujedno)..... ma nema se tu sto reci, miris gadan, okus gadan, osjecao sam se čudno (nezelim to zvati high) punih 15 minuta a onda kao da nista nisam konzumirao.....

nemogu vjerovat da ljudi to kupuju
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Beyond je napisao(la):
to je sigurno nešt na foru magic dragona i spajsa.... znači neka verzija jwh kemikalije
https://forums.vutra.org/obrazovanje/7884-spice-k2-magic-dragon-afghan-dust-atomix-incense.html

u
glavnom kemija koju vutra.org ne podržava

Pozz

I ja sam probao.
Jednom i nikad vise.
Ukus odvratan za povratit, traje 15-20 min, rad ni priblizno kao marihuana, to sluzi za osvezivanje prostorija zato se i moze prodavati, pise na njemu ( spice ) da nije za oralnu upotrebe, sutradan kao da te stado volova pregazilo mucnina i tupi tupi tupi osecaj u glavi.
Bezite od takvih stvari mnogo stetne MNOGO. Bolje nepusiti nego takvo nesto u pluca uvuci ( iz iskustva ).
 
09.10.2011
21
3
1
35
Meni je od Magic Dragona bilo ok. Imala sam strašan apetit tu večer. Ja sam mislila da je Magic Dragon biljka. :S
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Pušio herbal inscence prije mjesec dana možda,ogavan okus,vidi se da je to u biti lišće i cvjetovi sljeza,ako ispod jačeg svjetla pogledate vidjet cete bijelkaste kristale,to je u biti JWH tko zna koji broj,jer stalno mijenjaju...uglavnom razvalilo me,neugodno,paranoja,tjeskoba,suha usta i glad,nakon prve kocke čokolade me pustio "high" isti tren,kao da nisam ni pušio.nikad više,dao ostatak frendu koji je oduševljen,žali bože para....
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
malo previse pretjerujete jer meni je bilo dobro kad sam probao iako nije nesto posebno sada. drzilo me svaki put max 1h, ali taj 1h bi bio skroz zabijen da nemogu hodat gledat itd. jedini bed sta traje samo to 1h, ali 1h od neke male pljugice di se malo stavi, se isplati xD kolicinski mislim, ali normalno nije dobro za organizam, probo, reko dobro je ajd xD i nastavio s vutrom zivjet :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.