LEGALIZACIJA BEOGRAD 17.02

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Da li bi pomogao i dosao ispred Vlade Republike Srbije?


  • Total voters
    21
23.03.2016
12
9
3
30
Ispred zgrade Vlade Republike Srbije odrzan je jos jedan protest gradjana :banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta: koji traze pravo na izbor,odnosno pravo na lek,jer sudeci po novom zakonu o psihoaktivnim kontrolisanim supstancama kanabis se ponovo nasao zarobljen i ne moguce ga je koristiti ga u medicinske i rekreativne svrhe (preventivno :D ) :murija:. Okupljeni podsecaju da je novi zakon mnogo restriktivniji od predhodnog i po one koji poseduju kanabis za licnu upotrebu:puuuh:: i za uzgajivace industriske konoplje:bocni::. Posle odrzanih javnih rasprava o kanabisu radna grupa ce doneti novi zakon. dr. Grujic predsednica radne grupe( a koja se nije udostojila ni da dodje na javne rasprave i ako ima tako jaku poziciju. Kako ona navodi plasila se da je gradjani ne pretuku) predlozice parlametu jos gori zakon po kome bice zabranjena ne samo industriska konoplja nego i grupe koje se bore za legalizaciju Kanabisa, cak i amblemi koji imaju na sebi list marihuane. Ovo je totalna zabrana kanabisa progovorili su i predstavnici i iz politickih krugova:zvezda::. Povodom toga Zelena stranka ce parlamentu predloziti njihov zakon koji ce kanabis totalno osloboditi. Prestavnici organizacija pozivaju sve gradjane koji su za legalizaciju da budu tog dana ispred skupstine Republike Srbije i da podrze legalizaciju. Veruju da ce to biti vrlo brzo i da ce biti tacan datum objavljen na njihovoj fb stranici pod nazivom" ne znam dal smem linkove da okacim".MOLIM SVE REKREATIVCE , BOLESNE SVE KOJI VOLIMO KANABIS DA TAJ DAN BUDEMO ISPRED SKUPSTINE , MNOGO JE BITNO U SRBIJI SU VELIKI POMACI ILI CE NAS SVE POHAPSITI:murija: ILI CE NAM LEGALIZOVATI KANABIS SVE ZAVISI OD NASEG BROJA:banana_rasta:. Hvala unapred BORBA ZA :spliff::rasta::clap:::mario:::spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 5AR
23.03.2016
12
9
3
30
Uskoro ce se znati tačan datum. Zelena stranka iznosi zakon na usvajanje. Ali trebalo bi barem mislim, sto vise ljudi obavestiti na vreme. Ovo mnogo može da promeni ako se mi sami slozimo.