Legalizacija marihuane u Srbiji

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko forum plejera ili preko web plejera. Slušamo se!
Hempatia Seedsman iGrow Mills Nutrients

Ceracki Mustang

Aktivan Član
17.12.2015
147
347
63
37
Ljudi moji, pa ni sam nisam svestan koliko su imucni ti ljudi, farmaceutske kompanije, bla,bla.. al verujem da su mnooogo zajebani i da jednostavno ovi nasi kreteni moraju da rade kako im se kaze, pa prvi oni su na raznim gudrama i nasoj dragoj mari. Mozemo mi do autra o njima, ovom onom, cisto gubljenje vremena, kad farma skonta kako da zaradjuje od mare, onda ce biti legale i to opet da moras kod njih da uzimas...Prosto i jednostavno.

Sviđa im se: sale82ful

hazeri

Mycorrhizal Hyphae-coco coir
Prijatelj Foruma
25.01.2016
5.607
21.070
1.058
Bilbao,Bizkaia,San frantzisko kalea 13
Nebi...jer bi dobili "zakonsku regulativu"od 4-6 biljaka godisnje.Namazani su oni...malo mrve kruha bace,svi se polakome i ne vide kako rastu skladista sa Vutrom,stvaraju se nove "tablete"...Ali isto kontam da ce popustiti pa da u miru growamo...A za njihove manipulacije..ma ko ih hebe:):thumb:
Imamo mi svoj metar kvadratni u kutu sobe i caossss:vozdra:

Ceracki Mustang

Aktivan Član
17.12.2015
147
347
63
37
hehehe, 4 biljke god, pola godine bi samo vege bila :D Ma odavno sam ja oguglao na legalizaciju, skonto da nema leba dok baja ne popusti..:)

Sviđa im se: hazeri

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
507
1.205
163
29
Sadis , duvas , cutis i uzivas :) Nemogu oni znati sta je kod mene u podrumu , niti sta neko ima u bilo kojoj kuci :) Treba biti pametan i ne dovesti se u situaciju , i mogucnost da padnes pa makar i sa zamotanom pjlugom od 0,5g , jer je to dovoljan razlog da ti mogu doci u stan i pretresti sve :) Pusis doma , niko nista cuo niko nista vidio , moji svi misle da sam presto duvat , da nemam veze sa travom vec godinama , a car u šupi 120x120x200cm i hps 600w , meni isto dali legalizovano ili ne , ja cu kako god imat u šupi to šta imam i kako god nikome necu nista govoriti :)
E sad jest da nekad kad izadem vani , pa kad mi neko ponudi travu odnosno "SKANK" domaci koji je hebeno dobar , da uzmem u ruku . pogledam to prešano albansko govno , i samo se u sebi nasmijem , jest da bis tada najrade reko frendovima da su pajseri sta daju pare za to smece i da bis ih uveo na forum i u svjet "čarobnih ljekovitih ormara " , da bis im sve objasnio kako sta i zasto al jbg , šutiš , pokrijes se usima , dodes kuci i zamotas kvalitetu :)_ Kako mi je reko drug Stipe kada sam ga gnajvio da odemo u Amsterdam , kaze on meni jebo Amsterdam , ajmo rade u Maroko imamo doma Amsterdam i kad malo bolje razmislim u pravu je :) Malo sam iso off topic al hebiga , ako treba nek se brise :) Zivili :respect:

16.08.2013
2.085
2.876
188
jebote, sad sam se natripovao! frka, panika.
rofl.
jebo ams, da.
tamo hedovi lepi, presijavaju se na svetlu, mirisljavi...
a ovde sve nesto presovano i aromon na stajnjak.
vise nikog ne castim i ne nosim na zurke/sedeljke.