Legalizacija marihuane u Srbiji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ceracki Mustang

Dr. Green Thumb
17.12.2015
797
2.901
163
43
Ljudi moji, pa ni sam nisam svestan koliko su imucni ti ljudi, farmaceutske kompanije, bla,bla.. al verujem da su mnooogo zajebani i da jednostavno ovi nasi kreteni moraju da rade kako im se kaze, pa prvi oni su na raznim gudrama i nasoj dragoj mari. Mozemo mi do autra o njima, ovom onom, cisto gubljenje vremena, kad farma skonta kako da zaradjuje od mare, onda ce biti legale i to opet da moras kod njih da uzimas...Prosto i jednostavno.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Nebi...jer bi dobili "zakonsku regulativu"od 4-6 biljaka godisnje.Namazani su oni...malo mrve kruha bace,svi se polakome i ne vide kako rastu skladista sa Vutrom,stvaraju se nove "tablete"...Ali isto kontam da ce popustiti pa da u miru growamo...A za njihove manipulacije..ma ko ih hebe:):thumb:
Imamo mi svoj metar kvadratni u kutu sobe i caossss:vozdra:
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Tako treba...jer sam ne mozes,a drugi se boje..Takvi smo mi narod...hebaji ga:thumb:
Samo nek oni dopuste 4 biljke...pa moze i od 50 cm velicine..kako su predlagali:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ceracki Mustang

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Sadis , duvas , cutis i uzivas :) Nemogu oni znati sta je kod mene u podrumu , niti sta neko ima u bilo kojoj kuci :) Treba biti pametan i ne dovesti se u situaciju , i mogucnost da padnes pa makar i sa zamotanom pjlugom od 0,5g , jer je to dovoljan razlog da ti mogu doci u stan i pretresti sve :) Pusis doma , niko nista cuo niko nista vidio , moji svi misle da sam presto duvat , da nemam veze sa travom vec godinama , a car u šupi 120x120x200cm i hps 600w , meni isto dali legalizovano ili ne , ja cu kako god imat u šupi to šta imam i kako god nikome necu nista govoriti :)
E sad jest da nekad kad izadem vani , pa kad mi neko ponudi travu odnosno "SKANK" domaci koji je hebeno dobar , da uzmem u ruku . pogledam to prešano albansko govno , i samo se u sebi nasmijem , jest da bis tada najrade reko frendovima da su pajseri sta daju pare za to smece i da bis ih uveo na forum i u svjet "čarobnih ljekovitih ormara " , da bis im sve objasnio kako sta i zasto al jbg , šutiš , pokrijes se usima , dodes kuci i zamotas kvalitetu :)_ Kako mi je reko drug Stipe kada sam ga gnajvio da odemo u Amsterdam , kaze on meni jebo Amsterdam , ajmo rade u Maroko imamo doma Amsterdam i kad malo bolje razmislim u pravu je :) Malo sam iso off topic al hebiga , ako treba nek se brise :) Zivili :respect:
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
jebote, sad sam se natripovao! frka, panika.
rofl.
jebo ams, da.
tamo hedovi lepi, presijavaju se na svetlu, mirisljavi...
a ovde sve nesto presovano i aromon na stajnjak.
vise nikog ne castim i ne nosim na zurke/sedeljke.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
nisam siguran koiko je ovo tacno, a radi se o poreskoj prijavi jednog (politicki angazovanog) doktora; preciznije direktora decije klinike u tirsovoj, gde se vidi da mu je plata 100k dinara, a uz to je jos dobio preko 20000€ za tri ipo meseca kao glavni istrazivac u klinickom ispitivanju lekova.
znaci experimenti na deci !!!

plata.jpg

i onda smo mi ludi kad kazemo da farmako mafija postoji.
print je malo losiji, jer je sa tjuba iz jedne od emisija sa lokalne tv, koje ne idu na nacionalnim frekvencijama.
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
https://www.dnevnik.rs/drustvo/prof-dr-nadezda-basara-kanabis-i-metadon-ne-lece-rak-24-04-2018


Проф. др Надежда Басара: Канабис и метадон не лече рак

A ja kažem da diploma i status ne leče komplekse i aroganciju - umišljena stručnjakinja ili novinar se nalupetao gluposti u ovom zastrašivajućem tekstu - a čula sam da ovi hematolozi naplaćuju BASNOSLOVNE SUME za lečenje matičnim ćelijama ...

Njihov protokol izgleda ovako - ima u sledećem tekstu .

Nakljukaju te nekim otrovima pa onda u krv ide neka mućkavina ( od nekoliko desetina iljada eura ) sa tzv matičnim ćelijama koje vade čas odavde čas odande ... čas tvoje čas iz familije pa od donora ... i onda neko vreme dve tri nedelje provedeš u sterilnoj sobi - jer ti je imuni sistem prvo uništen da se telo ne bi borilo protiv tih ćelija itd itd .....

Nalupaju se tako gluposti - iz teksta : nepamtljivi strahovi su posledica konzumiranja marihuane !!!!!!! PA HEBEMU MIŠA IMA LI NEKO OD VAS NEPAMTLJIVE STRAHOVE ????? ili je to kvaka 211 imaš strahove koji su ne pamtljivi - pa nemaš pojma da si ih imao '???

Ja imam strah da me neko ne provali da sam opet posadila firmirano seme na terasi - do presađivanja na sajt !!!!!!!!!!! Ali nije nepamtljiv - mora da nije to to .... :(


Marihuana ima niz neželjenih dejstava . Meni jedino neželjeno dejstvo marihuane je što te dileri oderu za prstohvat cveća - ili te gone kao kriminalca - teraju u zatvor , brukaju i stigmatizuju ko narkomana itd itd ... tu je žena u pravu - ali ne misli ona na to ..

Kanabis u Nemačkoj registrovan za lečenje mučnine od hemoterapije !!! Kako da ne !!!! Tolko im je muka da uvoze iz Kanade i sa svih strana i razbiše se od investicija , proizvodnje i planiranja širenja zasada medicinki ....

Према њеним речима, канабис и канабиоиди су доступни у медицини у облику цигарета, могу се користити и инхалирањем или орално, али само за узак круг индикција. - kažeš ovo i ostaneš živ - valjda bi jeo cigare od kanabisa ???

Могу се јавити психичке промене као што су вртоглавица, умор, губитак оријентације, памћења и концентрације, промена расположења и ретко памтљив страх, упозорила је она.
Као најчешће физичке промене навела је сувоћу уста, осцилацију у притиску, црвенило. ( STRAŠNO, STRAŠNO !!! )

Заблуда је велика ако се тврди да канабис може да се користи за лечење карцинома, јер то није тачно, нагласила је Басара. !!!!!!!!!!!

Тврди и да је већи проценат смртности код пацијената који су користили метадон, него код оних који су примали морфијум.

Kakve veze ovo ima ????? Isto i mleveno meso nije lek za karcinome pa to nema nikakav uticaj na lekovitost kanabisa !!!!!!!
Argument kao da sama vlasnica koristi opasnu drogu kanabis koja jojzi je pojela mozga, !!!!

Tvrdi , upozorava , nagalašava !!! a veze s mozgom nema .. takođe - Сматра да метадон нема никакве шансе да буде регистрован као лек за кацрином и подсећа да само 6,7 одсто лекова, који заиста покажу антитуморски ефекат ин витро, буде регистровано.

pA ŠTA ?


Ovo ćirilicom sam kopirala sa linka ... Urnebesno zastrašivanje naroda što reče neko SMRT NARODU SLOBODA FAŠIZMU !!!!!!!!!!!
:svadja:
Moj komentar slične sadržine koji sam ostavila ispod ovog teksta ..gle čuda nije objavljen .

.................

Uveliko kreće autdor ! Gospođa Basara može da mi pljucne pod pendžer !

Još jedna stručnjakinja Grujićićkinog kalibra . Blago si ga obolelima koje one dve" leče "

Kaki crni mrčani srednji vek ???? Ovaj vek na ovim prostorima je pomračenje tolikog intenziteta da je pravo čudo da smo uopšte živi i da ima ljudi koji se usuđuju da misle svojom glavom .... ( kao ovo društvance ovde .... )
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Moj komentar slične sadržine koji sam ostavila ispod ovog teksta ..gle čuda nije objavljen .
Šta veliš, nisu ti objavili komentar?
Nemoj da te to čudi. Taj tekst je ocigledno narucen od strane vlasti, jer, zaboga, od cega ce da žive uhljebi u foteljama ako se baš pročuje na svim nivoima da tamo neka marihuana liječi nešto na čemu se radilo decenijama da se stvori (rak npr), i nakon toga lijeci laznim medikamentima. (hemoterapija npr)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: ak48fan