Legalizacija marihuane u Srbiji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
evo ovih ludaka ponovo

"Dok je Vučić predsednik, marihuana neće biti legalizovana"​

Beograd -- Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je danas da je stanje bezbednosti u Srbiji stabilno i da je opšti kriminal u padu.

IZVOR: BETA UTORAK, 11.05.2021. | 13:06

Kada je reč o drogama, kako je naveo, oduzeto je 1.884 kilograma droge u tom periodu i ta borba nikad neće prestati, tržište je veliko, ali na nama je da se borimo.
"Dok je Aleksandar Vučić predsedik i dok sam ja ministar ni marihuana niti jedna druga vrsta narkotika neće biti legalizovana", rekao je Vulin i dodao da nema lakih i teških droga.
"A te gluposti koje smo slušali kako ćemo retroaktivno da legalizujemo marihuanu zbog Jovanjice, to su gluposti. Nema retroaktivnosti u pravu", rekao je Vulin.
 
  • Haha
Reactions: trevor

Vasica

Aktivan Član
09.05.2021
114
335
63
41
usr.....e nam se u zivot zbog Jovanjice. sad svi peru ruke od Kuluvije, i da bi se dobro oprali moraju da budu maksimalni protivnici legalizacije. nije gora stvar mogla da se dogodi po legalizaciju u srbiji nego njima sto je palo to njivice. sad bas nikakve nade nema dok ovi jasu za vratom.
 

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.599
258
da su popovi glavni problem dobro bi bilo a da nema svetle buducnosti za kanabis to se slazem.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
Crkva ima puno više utjecaja na politiku nego što misliš i nego što je vidljivo. Puno, puno, puuuuno više utjecaja.
Crkva kroji europsku politiku još od srednjeg vijeka, misliš da su nekim čudom prestali? Crkva je najveći "privatni" zemljoposjednik u HR, sa gomilom zemlje, šume i kuća, vila, stanova, na koje ne plaćaju porez jer su dogovorili takvu politiku. Misliš da je puno drugačije u Srbiji? Koliko često vidiš političare da ljube ruke crkvenjacima, slikavaju se i sjede u prvom redu na misama? Mislim da je tu sve jasno...
 

Vasica

Aktivan Član
09.05.2021
114
335
63
41
u Srbiji trenutno nam je jedina nada da moooza odobre uvoz iz Makedonije za teske bolesnike jel su se nasi politicari usemili u legalan uzgoj u Makedoniji
 

silvester

Aktivan Član
29.07.2018
89
367
53
ja se izvinjavam ministru policije što sam rekao da je glup

i nadam se da neće baš da me hapsi za džoint

U svakom sl ne treba ih izazivati, i javno smo upozoreni
 
  • Haha
Reactions: Badi

Vasica

Aktivan Član
09.05.2021
114
335
63
41
samo u Srbiji covek moze da bude ministar vojni pa ministar policije a da nije sluzio vojni rok. u mom selu su nekad muskarce koji nisu sluzili vojsku zvali shkart. a danas je jedan shkart ministar. sramota za drzavu!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran
03.06.2021
1
0
1
33
Navodno clanovi irke prisustvuju sastancima ministarstva zdravlja na kojima se diskutuje o medicinskoj upotrebi. Izjavili su da su ,,prijatno iznenadjeni" tokom razgovora i da se krecu u dobrom pravcu. Da li neko mozda ima detaljnije informacije u vezi ovih sastanaka? Cudi me da se bilo kakvi razgovori odrzavaju dok ovaj neobrazovani majmun prica kako ce hapsiti za pola grama.
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
detaljnije informacije u vezi ovih sastanaka?
Irka - Velika je potreba uraditi dekriminalizaciju kanabisa zbog medicinskih korisnika
Ministarstvo - radicemo na tome, cim uspostavimo ekspertsku grupu.
Irka - pa mi smo eksperti u toj oblasti. Imamo visedecinijsko iskustvo i to sve dokumentovano i osvjedoceno brojnim clanovima, kojima kanabis uveliko pomaze da se lakse nose sa bolesti.
Ministarstvo - niste vi eksperti, vi ste drogerasi!

Ako hoces detaljnije mogao bih ubaciti dramske pauze izmedju recenica :)
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098

Kažu da je kanabis u Srbiji stigmatizovan, a šta kažete vi?

Legalizacija marihuane u medicinske svrhe, po svemu sudeći, još uvek je na dugačkom štapu, iako je ministar zdravlja Zlatibor Lončar nedavno najavio da će je Srbija ukinuti sa liste narkotika. Ministar policije Aleksandar Vulin, koliko prošle nedelje, izjavio je da marihuana neće biti legalizovana i da će biti uhapšeni svi oni koji se bave narkoticima, a sa njim su manje-više saglasni i doktori kada kažu da ona više vodi u zavisnost no što može da pomogne.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vetrenjaca123

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam
Voleo bih kad bi se javio neko stručniji (npr pravnik) da nam kaže konkretno šta sve ovo što se priča i dešava u zadnje vreme u Srbiji znači za rekreativne korisnike tj šta se menja u slučaju da padneš sad u odnosu na pre nego što su UN uklonile Kanabis sa zvanične liste opasnih supstanci.
 

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Da mi Srbi nismo bilmezi kakvi jesmo pa da im yebemo Milu majku. Ovo je trenutak kada svaki konzument koji je osudjen zbog posedovanja treba da izadje na ulici, a pre toga da podnese žalbu. A ljudi koji leže robiju da naprave pobunu, jer zrelo je revoluciju.
Pogledao sam skoro čitav sat ove emisije sa ovim bogougodnim državnim growerom....yebu nas u glavu......

A da bilmezi smo.....ništa od ovog....:confused: