Legalizacija marihuane u Srbiji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
Da mi Srbi nismo bilmezi kakvi jesmo pa da im yebemo Milu majku. Ovo je trenutak kada svaki konzument koji je osudjen zbog posedovanja treba da izadje na ulici, a pre toga da podnese žalbu. A ljudi koji leže robiju da naprave pobunu, jer zrelo je revoluciju.
Pogledao sam skoro čitav sat ove emisije sa ovim bogougodnim državnim growerom....yebu nas u glavu......

A da bilmezi smo.....ništa od ovog....:confused:
Jbg brate radio si nesto sto je bilo ilegalno i zatvoren si kasnije je legalizovano. Ali ti si ipak svjesno iso i radio nelegalnu radnju
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
Ista je prica bila u coloradu kad su legalizovali. Na kraju je zakljuceno da su u zatvoeu jer su radili protiv zakona. Ne vazno sto je sad legalno u vrjeme kad je bilo nelegalno oni su to radili. Jedino ako nema mjesta onda mogu promjenit sve to u uvjetne, al sumnjam da ce iko ponistit kaznu
 

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Kako misliš "ista priča" ? Ovde je reč o državi Srbiji u kojoj je vutra nelegalna, a uprkos tome pojedini likovi bez obzira na količinu bivaju pušteni na slobodu.
Dok tamo neki mučenik guli tri godine robije za 10gr Rastina kesa od ročišta do ročišta postaje sve manja (pao sa 900gr, osudjen za 600...) Koluviviji sama vutra raste, kaže ne zna odakle mu pa ga puste.....
Ako ne poznaješ prilike ne znam na osnovu čega imaš mišljenje?
 
04.04.2021
59
60
18
25
Stav policije u praksi o travi u vecim gradovima kod nas? Ovo zakonski da se najezi covek. kako to zapravo izgleda-koliko cesto smaraju organi reda kada osete da je neko zapalio napolju? Da li je uopste bezbedno to raditi?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran
11.01.2022
1
0
1
39
Moj prijatelj živi v Kaliforniji in mi je povedal, da je bil zelo prestrašen, ko ga je med protesti ustavila in preiskala policija. Ko je iz žepa potegnil marihuano, jo je policist povohal, rekel, da ima doma boljšo sorto, in ga pustil iti
Strinjam se s takšno lojalnostjo policije...
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Srbija, Kalifornija, Slovenija. I to sam povukao udaljene granice. Ovisi nekad u isto gradu od milicajca do milicajca a ne od grada do grada.