Legalizacija Sajt

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Sto ne prosirti granice? Otvoriti mozda za sve drzave Istocne Evrope? Mozemo da napravimo da uvodna stranica bude na engleskom a onda da se grana na ostale jeziku u podfoldere. Dali postoji ujedinjeni sajt? Ne znam nije mi se trazilo. Mozda okupiti sve sajtove kao sto je nas iz svih drzava Istocne Evrope a ko zna mozda nema ni neki Evropski sajt vec.

Posto bih ovo bio sajt bez previse tekstualnih sadrzaja na pocetku. Napravio bih se jedan vrhunski tekst koji bih podvukao u 1000 rijeci sve sto se moze reci zasto smo mi za legalizaciju (na razlicim jezicima). I onda imati tekstove svih poznatih licnosti/bendova i njihove izjave.

Pa onda sve sajtove koji bih nas podrzavali i opet naravno njihove izjave. Onda izjave regularnih korisnika to jest nas mase.

I sve to na koje god jeziku mi zelimo samo napravimo foldere. Naravno Engleski bih bio uvodni to jest onaj nas jezik koji smo smislili. Pa onda taj jezik na sve jezike bivse Jugoslavije pa onda dalje i ko zna dokle cemo dogurati.

To je moja ideja i volio bih da se obistini.


Prema tome mozda ime moze i na engleskom i na nasem ma sto god.

Moze i neko ozbiljnije ime.
 

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
corona-borealis.org zvuchi lepo, i ima dosta simbolike u nazivu.
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
'ocemo bre ime na srpskohrvatskoslovenackomakednoskocrnogorskobosanskom jeziku (ako sam neku ex-yu zemlju i njen "razlicit" :D jezik izostavio - izvinite... jednostavno ne mogu da pratim koliko nas ima :D :D :D)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Pa padaju ime neka engleska imena. Bilo bih dobro i nasih malo razradit ali tako je tesko naci nesto dobro.


Od engleskih imena svidja mi se ime jednog benda kojem sam radio sajt. Hopesick posto nekako predstvalja i nas.

Njihov je www.hopesick.com a nasa bih bila mozda www.Hopesick.org nece se oni ljutit to su mi prijatelji kojima sam ionako radio sajt besplatno :p


Hehe pala mi smijesna nasa rijec: Neurolozi.com ili org...
 

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
ocemo bre ime na srpskohrvatskoslovenackomakednoskocrnogorskobosanskom jeziku
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
kontam da ovo vise nije aktuelno a???
endtoprohibition.com
je moj kasni prijedlog
bas me briga niko nece imati reppliku he he
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.