Legalizacija u Kanadi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.07.2006
0
3
0
Pazite kako zive ljudi normalno u Kanadi i sta pisu kakve knjige ?

http://www.medicalmarihuana.ca/shipping.html

Prodaj Marihuanu Legalno :shock:
Dali zelis da prodajes Marihunanu legalno ako zelis oni te nauce kako to da radis PRAVILNO da se neki ludak nebi vadio na fore nisam znao da je to halucinogena supstanca pa sam slucajno prosuo po travi jednog dana :shock: i prodao jednom klincu u kraju :shock:

Prava stvar koju prave Kanadjani je to da pokusavaju uticati ako su je vec legalizovali kao prvo ""za medicinske primene"" na sto bolji kvalitet i za sve ostalo imaju zaduzene sluzbe koje kontrolisu kvalitet Marihuane kao sto mi kontrolisemo nasu hranu u Marketima oni isto imaju ljude koji obrazuju narod kako se pravilno uzgaja marihuana i na koji nacin je pravilno treba konzumirati da nebi bolela glava ili da nebi iznenada dobio veliku zelju za Heroinom itd itd ;)

E TO JE DRZAVA LJUDIII TOOOO ,,, zipa reklame :shock:
wendy150.jpg


2006_islandstaff_150.jpg


wendyscalesml.jpg


I ono kod njih ima onaj rad "JEL PRIMATE VIZU ili MASTER CARD" :shock:

A kod nas pomenes odmah si LUDDDDDDD !!!
A da bi samo da je legalizuju imam na listu par napaljenih budala koje cu da snimim i da objavim negde.
 
23.07.2006
0
3
0
U kom smislu platio :?:
Sta je bilo sa njim :?:

Napisi ako te ne mrzi da znam sta je bilo ? a verujem i drugim clanovima ce vredeti ta prica da procitaju.

Poz
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Vec se o tome pricalo dosta na ovom forumu a bogami i po netu. Pao je zato sto je bio proklet i sto mu nije bilo dovoljno da zaradjuje preko reklama nego je i otvarao svoje prodavnice sjemenki i svog su ga izmuzli oduzeli mu sve i sve njegove usere pokupili iz baze podataka...
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Na žalost, Kanada nije više ono što je bila, makar u pogledu odreðenih sloboda.
Istina, i dalje je mnogo manje opasno pušiti i uzgajati tamo nego u gomili drugih zemalja, ali što se tièe biznisa... nije sve, ali gotovo sve je propalo.
Èinjenica je da Kanada nikada nije zvanièno usvojila zakon o dekriminalizovanoj upotrebi Cannabisa, èak ni u medicinske svrhe (za razliku od SAD gde postoje vrlo precizni zakoni u veæini država na tu temu). Meðutim, tolerantna politika nekoliko prethodnih liberalnih vlada je dovela do toga da je ne samo uzgoj bio "slobodan" nego i prodaja semena. Ja znam za makar petnaestak seed banks otuda od kojih su neke bile meðu najcenjenijima u svetu.
Na stranu to što su mnogi amerièki breederi (posebno sa zapadne obale, odakle je sve i poèelo) vremenom otišli u Kanadu.
Sve je poèelo da se zakuvava prošlog leta kad je upuæen zahtev da se SAD-u izruèi Marc Emery, vlasnik Cannabisculture-a i vrlo jake firme za preprodaju semena (to je i bio razlog). Ali prava hajka je nastala januara i februara ove godine, posle dolaska na vlast konzervativne vlade koja je u tesnoj vezi sa Vašingtonom. Otprilike u to vreme (ako se ne varam, 29. januar) je pao Overgrow. Njegov vlasnik, Richard Calrisian (ili Baghdadian?) koji je istovremeno držao i CannabisWorld i firmu za preprodaju semena Heaven's Stairway je prvenstveno optužen zbog prodaje semena. No tu ima mnogo drugih smutljavina koje su pratile sve to i to je jedna mnogo zamršena prièa u koju sam ja samo delimièno upuæen (mada bi i o tome "delimiènom" mogao da napišem nekoliko strana, ali neæu da trèim pred rudu, veæ sam se par puta opekao). Možete pratiti tu "sapunsku seriju" na Icmag forumu, no ja vam to ne preporuèujem jer ima tu mnogo "rekla-kazala", a pravu ostinu zna tek nekoliko ljudi koji daju informacije na kašièicu. Neki još uvek veruju da æe se taj sajt vratiti (što bi bilo veoma dobro, s obzirom na najveæu Cannabis bazu podataka koja je ikad postojala), ali je sve manje nade.
Kakogod, ništa se od semena više ne može naruèiti iz Kanade. Verovatno najbitnija tamošnja seed bank Reefermanseeds je prebacila servere i poslovanje u Holandiju èime su se kasnije rukovodili još neki.
No, tamošnja scena je još uvek vrlo jaka i sigurno je da se neæe sve na ovome završiti.