Legalizacija za sadjenje semena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
13.09.2008
4
0
0
42
mislim, nije mi moranje da sadim, unvek imam vutre. A ko nema dacu mu ove muske, posto su besni bez vutre, kako li su stoned. Raimovi ti nisu bas balcanee, sta mislis da si ka Kurt C. iz Nirvane. Za bolje stihove cepaj nesto zesce........a za nuzdu izgleda volis bendzu, bensandinjerose. Bolje nemoj u serbiu, ovde imaju svi pustene kuce, moj ne ujeda, samo grize, srecom kazne nisu velike, ostane i za vuju. Pozdrav svima, posebno starim vucima
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Interesantno kako ljudi pokažu pravo lice kad ih iscimaš ...

... a nismo ništa loše mislili, samo smo ženi ukazali kako treba sredit plinovita stanja u mozgu.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
legendice natali
bolesne priče batali

ni andole ne pijem
jedino bi mi treba
ako tebe savijem
da dva popijem
da ne spominjem
pogačice vruće
ili ono crno štucavo kuče

kakav kurt i trice
meni uzor buksne i kliće
ne gajim piliće
i tebi su 100% tako tepali
sad si porasla
pa se kresta oklempavi

možda si i jagnje bila
pa ti se vuna slila
vime kosi travu
al ne našu jamajčansku pravu

geronimo ne želi mi to
da mi svaka dala
možda prođem pored natali
a još se nije udala

ona misli da se sadi
da se ne daju pare
a ne da se ne puše
šiptarske trave

volio bi da probam
tvoju mušku
transformacija neuspjela
uvalio joj doktor pušku

dodzi do mene
doktora balcana
ima da ti napravim
petnaest dzana

ili pak četrnaest
jedno za kuče
e e ono što boluje od pogačice vruće

kažeš kazne nisu visoke
a kad mi se vine
ne vidim po boke

manje zijevaj
šestica ti okluzano karijes
kako preko balcana onda da se saviješ

mi se lijepo s`tobom igramo
a ti hoćeš da se dzigaljigamo

mi ti opet fino reci
tebi ideje lete ka meci

možda zato što trave stalno imaš
manje se primaš
a ne valja da budeš vegeterijanka
teba ti komad mesa
da se vineš u nebesa

ne bi volio da žene misle da ih ne volim
nema mi ništa slađe
samo ne volim transformersa
kad bananu gađe
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
lol-045.gif


Balki, šalji tu genetiku vamo ...
 

zorg555

Aktivan Član
20.08.2008
69
1
8
43
ja imam jednu poslovnu ideju otvorit svoju stranicu za prodaju sjemena raznih vrsta marihuane i otvorit poštanski pretinac u pošti i onda kad neko želi naručit pošalje na poštanski pretinac lovu i cedulju sa nazivom sorte a ja mu pošaljem 10 sjemenki od kile sjemenki koje sam kupio u trgovini za kućne ljubimce po cijeni od 20 kuna za cijenu od 100 kuna.
:email::hehe:.:notnice::fun_61::fun_61::fun_61::fun_61::watchplant::smoke18::bong7bp::sick::sick:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
I onda ti onaj koji se potrudio uzgojit biljku od toga dođe i sodimizira rodbinu što si ga zeznuo
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
jedino mozda da nezakonito saditi i razmnozavati biljke i tako prodavati sjemenke a to bi bilo jebeno po meni kada bi to bilo tako jednostavno i ne rizicno za nas balkan :)

a i da uspimo tako sto napraviti pa nirvana i alians bi propali pa bi nas cinkali murji kako god okrenes nema tu kruva nego sadit i pusit i ne misliti o takvim stvari ... :)


:sick:
 

bogdan42

Banned
Banovan
17.12.2008
40
0
0
34
ma ljudi mislim da je krajnje vrme da se izadje na ulice i trazi od vlade legalizacija hedova!!pun mi je ***** cimanja i zavrsavanja i sa dilerima i sa pandurima!!ocu da imam svoje biljke i da me boli ona stvar za sve ostale!!ajmo na ulice ali ne samo mi u srbiji nego ceo region!!polako prvo napravimo neke organizacije kasnije se malo rasirimo i napravimo show!!svi danas puse mnogo malo ljudi znam iz mog grada koi ne vare a jos manje koi nisu probali ovu prelepu biljku!!ovaj sajt je prava stvar za novi pocetak!!zvucim malo ko ovi danasnji politicari ali ne zameraj te mi samo bi da imam svoje hedove!!slogan: svi za hed, hed za sve!! nije mnogo orginalan ali ko smisli bolji rado cu ga prihvatiti!!pa razmislite vutrasi jos jednom vam kazem dobro razmislite o ovome sto sam vam reko!!
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
bogdan42 je napisao(la):
ma ljudi mislim da je krajnje vrme da se izadje na ulice i trazi od vlade legalizacija hedova!!pun mi je ***** cimanja i zavrsavanja i sa dilerima i sa pandurima!!ocu da imam svoje biljke i da me boli ona stvar za sve ostale!!ajmo na ulice ali ne samo mi u srbiji nego ceo region!!polako prvo napravimo neke organizacije kasnije se malo rasirimo i napravimo show!!svi danas puse mnogo malo ljudi znam iz mog grada koi ne vare a jos manje koi nisu probali ovu prelepu biljku!!ovaj sajt je prava stvar za novi pocetak!!zvucim malo ko ovi danasnji politicari ali ne zameraj te mi samo bi da imam svoje hedove!!slogan: svi za hed, hed za sve!! nije mnogo orginalan ali ko smisli bolji rado cu ga prihvatiti!!pa razmislite vutrasi jos jednom vam kazem dobro razmislite o ovome sto sam vam reko!!

nebi daleko stigli brzo bi nas pohapsili ko one u kanadi sto su izasli na ulice za legalizaciju trave kao ljek
:) a kamo nas nebi kad bi izasli da legaliziramo za pusit i ubijat se :maryjane:
 

bogdan42

Banned
Banovan
17.12.2008
40
0
0
34
brate moj mora dobro da se organizujemo ne izadjemo ti i ja i jos pet ljudi nego masa!!masa je mama sto kazu paljevine!!ne mogu te ubediti ako ti to ne zelis!! ali samo zamisli da imas svoje hedove i boli te ***** za sve!!
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
bogdan42 je napisao(la):
brate moj mora dobro da se organizujemo ne izadjemo ti i ja i jos pet ljudi nego masa!!masa je mama sto kazu paljevine!!ne mogu te ubediti ako ti to ne zelis!! ali samo zamisli da imas svoje hedove i boli te ***** za sve!!

jednostavnije uci u EU i rijesio si time isto problem :maryjane:
 

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
he,he
lakse je napraviti puc nego promenit nazore o osetljivim temama kao sto je status marihuane...
ma hajde ljudi! kao da ne znamo gde smo!?
aktiva je za svaku pohvalu, bez daljnjeg.ono, sto mi zaostade iz anarcho dana: " revolucija ( kao, anarcho, ili bilo kakva druga, socijalno humana, korenita promena) je nesto cemu se stremi bez obzira na infinitezimalno malu mogucnost uspeha, a zbog principa koji nas cine time sto jesmo;a na kraju i najvecma zbog NADE".
mislim...evo- da li je kogod od vas ZAISTA procesljao dokumentaciju o second hand pusenju?
ali, bas pogledao? dokumenta MERODAVNIH institucija u zadnjih 10- 15 godina?
evo da vam skratim: NEMA NIKAKVIH dokaza ( osim " zdravo razumnih" indicija) da je second hand dim u IKAKVIM REALNO MOGUCIM KONCENTRACIJAMA povezan sa oboljenjima pluca. NEMA.
i? anti pusacka histerija sve veca.jer su ljudski nazori glupi u najmanju ruku koliko i ljudi.
i kad stvoris malo schizo/emo podloge za ta uverenja, ma ne mosh ih batinom isterat, bez obzira na pravo stanje stvari.
 

Oslama

Aktivan Član
07.08.2008
106
5
0
35
jednostavnije uci u EU i rijesio si time isto problem
maryjane.gif


Flegy nezna kako ce se rjesiti taj problem ulaskom u EU,
mislim... daj mi to malo pojasni.
Ja mislim da EU nam nista dobro nece donjeti sta se tice vutre i uzgajanja ali bolje da mi netko pojasni jer politika je politika a o politiki dosta toga ne razumim....
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Mislim da krivo misliš ...

@bogdan42
Nisi ti prvi koji je ostao bez vutre i kome je skupo plaćati ceh bandi dilersko/pandurskoj pa bi sad organizirao sve i svašta. Ako sam te dobro razumio, ti nemaš niti neki generalni plan i program osim 'ajmo svi na ulicu'.

Zar ti nije jednostavnije (i brže) izgrowati koji hedić za sebe nego narodni ustanak dizati ?

Šta se legalizacije/dekriminalizacije tiče, imaš izbore pa glasaj za političku opciju za koju misliš da će napraviti nešto po tom pitanju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.