Legalize it,don't critisize it!!! Hrvatska

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

darko190

Banned
Banovan
23.03.2008
12
0
0
35
Gledam po forumu,u Srbiji marihuana marš,u Sloveniji isto nešto slično,a u Hrvatskoj ništa! Pa kako bi mogli dobit legalizaciju kad naša zemlja pojma nema kolko nas ima i isto tako nema pojma o marihuani!!! Zato predlažem da i mi u Hrvatskoj napravimo nešto slično,neki marihuana marš, prosvjed,na posljetku građanski neposluh! Treba preuzeti inicijativu ako želimo nešto dobiti. Novinari sada stalno pišu sranja o vutri,političari,ma kratko jasno,svi pljuju po njoj. Također,svrstavanje marihuane među tzv. "lake droge" sa speedom i felgama je za mene potpuno sranje! Kemija i Priroda nisu ista stvar i to treba ljudima utuviti u mozgove,jer ako to ne učinimo mmože nam biti samo gore nego sada što se pokazuje iz godine u godinu tj. što više vremena prolazi,zakoni su sve strožiji prema nama kako bi reko moj djed - hašišarima - Da bi dobili nešto,moramo nešto i uložiti! Kod nas u Karlovcu je situacija da drotovi hvataju sitne pljugere,a kad ih uhvate tek tolko reda radi ih pitaju od kud im grass a onda ih ispeglaju ko budale (pogotovo maloljetnike) pokupe vutru sa sobom i odvezu se u svom autiću bez da pitaju uopće ime,prezime,nikakva kazna,privođenje,ništa osim dobro natučenih rebara i modrica po cjelom tijelu (ovo gore navedeno se odnosi samo na naše drage pripadnike odjela za narkotike). Prema ovom gore,kod nas je legalizacija već tu,samo što za kaznu moramo poslužiti murjacima za liječenje kompleksa,a nitko nema **** da se žali... Sve će ovo prestat, no može prestati na dva načina:da se malo potrudimo i probamo dogurati barem do dekriminalizacije ili da se netko žali na murjake kada to već bude prekasno!!!

ispričavam se zbog podužeg posta, danas mi je frend završio u bolnici zbog pola pljuge lošeg skanka pa sam malo nabrijan...
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
U ovom slučaju klin se klinom ne izbija,ne može tako da bude građanski neposluh...
A kako to da je završio u bolnici ajd nam reci molim te da čujemo...:sand_play:
 

green_goblin

Aktivan Član
13.11.2007
62
0
0
35
istina... trebalo bi organizirati nesto takvo, mozda ljudi postanu svjesni koliko nas ima...
pa vjerojatno je zavrsio u bolnici jer je dobio batina od murije
 

darko190

Banned
Banovan
23.03.2008
12
0
0
35
baš tako,dobio je batina od drotova! ja neznam koji je njima *****!?!?!?! ako će nas već hvatat,nek nas pohvataju,prijave,nek dobijemo novčanu kaznu,i uredu.znamo zašto smo ju dobili,ali ovako to jednostavno nemože više funkcionirati. ja osobno pušim već nekoliko godina,uglavnom po gradu, jer mi je tako najslađe (sakrivanje od drotova i te spike) i nikada nisam pao.jednom u životu me je murjak pretresao prije četri godine i imao sam kod sebe neki panj-tadašnji za pedeset (al su bili dobbbrrriiiii) i nije mi ga našao jer nije ni tražio kako treba iz nekoliko razloga: 1.bio sam apsolutno smiren kad mi je prepriječio put s autom u pol noći u uličici i divljački izletio iz auta 2.dobro sam ga sakrio 3.odnosio sam se fino i kulturno prema njemu.al u slučaju da tako padnem i da me ispegla bezveze zbog pljuge,krajem tjedna bi mu bila sahrana,jer nedam da me ljudi za takve stvari jebu u mozak.u svakom slučaju,netreba im dat da ti "uđu u mozak" već treba igrati istu igru kao i oni i fino, al indirektno ih ***** u mozak jer tako najbrže popizde i jednostavno te puste na miru. kad je mene pretresao spika je bila (još sam bio maloljetan) -

DROT-dobro veče...može pretres
JA-nema problema,joj gospon,jel to zbog cigareta,ja sam još maloljetan,molim vas nemojte me prijavit!ubit će me tata!
DROT-ma kakve cigare,to je tvoja stvar! jel imaš šta nedozvoljeno?
JA-pa kak mislite nedozvoljeno?
DROT-oružje nekakvo-bokser,nož,vatreno oružje,opojne droge?
JA-vadim iz džepa grickalicu za nokte s kojom sam usitnjavo haš (mala skroz i ima malecki nožić (2cm) i dva lekadola.joj gospodine imam,al molim vas nemojte me privodit,stvarno nisam znao,neću nikad više,kunem vam se!
DROT-dobro ajd mali bježi da te ne vidim!
JA-hvala puno i laku noć
JA-odem 20metara dalje i zapalim topa od 15cm i smijem se budali...
 

darko190

Banned
Banovan
23.03.2008
12
0
0
35
al definitivno bi trebalo napravit neki prosvjed il nešto tako u ZGB (nešto kao Gay parada samo bez pedera :eyebrows::eyebrows:) ako ništa,tek tolko da ljudi vide kolko nas ima i da se poslje svi skupa doooobbbrrrroooo napljugamo i izdegustiramo svačiju vutru. :) :):):):):):):):):)
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
treba uzgojit veliko polje marihuane sa velikim velikim krugom , kao oni u zitu....i skupi se nas 1000 i zapalimo polje...
1. mi ce mo biti zadovljni
2. oni koji se priblize nam se samo mogu pridruziti :D
 

darko190

Banned
Banovan
23.03.2008
12
0
0
35
eeeee tooo je prava ideja!!!!! svaka čst na tome care,jer to uopće nije loš prijedlog :hippy::hippy::hippy: pa nek murjaci dođu,nek nas privedu! prije bi nam se pridružili...
samo šta bi bilo kad bi izgorilo sve? najebali bi gore neg što će Korade:thewave: al bar bi ih sve dobro :bananabang: u mozak ako ništa!
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
darko190 "nešto kao Gay parada samo bez pedera"

uzivanje marihuane nepoznaje seksualnu opredjeljenost:)
 
26.04.2008
3
0
0
34
Bugi je napisao(la):
treba uzgojit veliko polje marihuane sa velikim velikim krugom , kao oni u zitu....i skupi se nas 1000 i zapalimo polje...
1. mi ce mo biti zadovljni
2. oni koji se priblize nam se samo mogu pridruziti :D

svida mi se ideja.....:respect:
svi bi nam se pridruzili....
 
27.04.2008
20
0
0
63
:iamwithstupid::iamwithstupid::whacky084::leafblunt:a,dali kod vas u HRVATSKU ,SLOVENIJU,SRBIJU ima takav zakon da svi su ist kosss.i dileri ,narkosi i ljudi sta duvaju vutru.pa to nije normalno bre,,,,neznam sta oce da urade sa tim zakonom.ali ndam se da nece biti dobro.bice belaja.e to je kod nas u MACENONIJU:icon_exclaim:
 
21.05.2008
20
0
0
43
Ima neka fora o kolićini za vlastite potrebe. Ali koja je to kolićina to niko nezna. Neki i zbog pola popušeng jointa padnu na glavu. To pak ovisi u kojem si dijelu HR. Brijem da je u Istri najbolje. No Istra je daleko naprednija od ostatka HR tak da nije ni ćudno!!
U Istri vladaju mlađe generacije..
U biti je u cijeloj Jugi tako kako je igdje u Jugi..
Bolje je uz sebe imat gram koke, heroina nego li trave, ako si konzument..
Pošto si sa gramom prvog i drugog po njima konzument, a sa gramom trave si već diler..! Trava je jednaka alkoholu dakle nešt najniže u nekom lancu opijata no ipak je tretirana kao vrh kolaća jel ju konzumiraju veće mase ljudi. Koka je elitna stvar, pa u to g**** niko ne voli da gura nos jel ga suviše zaboli. Heroin je bolest pa tako ima i zdravstvenu potporu države i pošto su to većinom jadni ljudi država ih pomaže metadonima, heptanonima i kako već zovu legalno dopanje.

Uglavnom te tretiraju kao kriminalca..GLUPOST AL STVARNOST..no mi nepušimo da bi od te stvarnosti pobjegli već joj se iz dubine duše nasmijali..glup vic najsmiješniji vic!!:ludaci_lol: