(Legalizuj!) wallpaper

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Ideja mi je pala na pamet odavno, ali vise kao propaganda za legalizaciju, nesto kao simbol, logo. Tu je to "(Legalizuj!)" i skracenica od toga je "(L!)", moze dobro da se odradi na majici i na kao stensil, pa da se prska po zidu.
Radio sam pola sata, ili manje.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Pa sta da ti kazem,super,imao si ideju i posle izvesnog vremena si je realizovao,nadam se da ces i dalje tako,i mnogo nas ovde ima super ideja i veoma bi bilo dobro kad bi se sve realizovale...ima vremena,iz dana u dan sve vise i vise napredujemo...peace & respect
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
neznam covjece...imo sam i ja jedan wallpaper sta sam uradio...nije bas za legalizaciju ali eto...

mislim da je tvoj jeben..samo...zasto nisi ovo legalizuj stavio na engleskom?kao legalise...

cak si mogo i neki bolji slogan tipa..."Get Wise,Legalise!"
xDDDD

i sto se mene tice...trebo si ga malo manjebojnog...dakle odredit 2-3 boje i s njima experimentirat....sto vise boji teze ih je ukomponirat i zato izgleda malo "bolesno" taj tvoj wallpaper.....

a jebiga...mozda mislis da te zelim popljuvat,ali idem u graficku i dizajniranje stvari mi je struka...tako da sry ak sam te uvrijedio.....ali ima se tu za radit jos...ja bi to stavio ko neki prototip wallpapera spreman za doradu :)

btw...evo link za moj wall...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Yami strava je wallpaper.. sad ga drzim kao background.
Ako ti nije bed slozit isti takav al sa crnim backgroundom i u rezi 1920x1200 bio bi veoma zahvalan.. ako ne pomucit cu se ja u photoshopu malo.. :bis:
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Ma nisi me uvrijedio nit ista lose. ;) Ako ti je interesantna moja ideja sa (L!) mozes da je iskoristis, da probas nesto. Kad vec pricas da se bavis dizajnom. :D
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
@elephant0r fala na pohvali ali ovo sto trazis je nemoguce...jer ovaj Zoom zeleni odozada i bijela pozadina su jedan layer,tako da iskreno mi se neda custom bojat svaki bijeli dio,a ako invertam sve postaje Ljubicasto-crno a zeleni list izgleda lose na tome,a cudno bi bilo da je ljubicasti?^^

sry ali morat ces se zadovoljit kakav je,ako oces mogu ti ga dat u vecoj rezi? x)

@Chmaka je dobra je (L!) ideja,poigrat cu se malo s tim u skoroj buducnosti,kad uhvatim vremena....sad kad neki skeny uzmem pa kad me opali neka inspiracija ce biti necega :)
drago mi je kaj te nisam uvrijedio,jer dosta ljudi kad im tak komentiram odma se naljute na mene xDDDD
ali jebiga,vjezbom do savrsenstva,a stvar je u tome sto sam ja primoran zbog struke tako gledat na radove ^^ iako kad bi gledo kao observator/potrosac/random covjek s ulice,svidio bi mi se zbog poruke x)
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Yami nema beda da je ljubicasti!!

Daj mi 1920x1200 pa cu ja invertat samo!

edit:
Eda... a kad se inverta onda mogu crvenu i plavu smanjit jednostavno koliko mi pase i viola!! opet ce da pozeleni ;)
 

Cutki

Aktivan Član
12.08.2007
54
8
8
38
super su oba wallpapera,
jedino umjesto legalizuj
da je na 'siru publiku' pa bi na engleski stavio,
ali nije ni ovo lose!
malo vuce vise na psihodeliju gljiva tho, zbog silnih boja,
al to moze biti samo dobro :icon_lol:

samo tako dalje ekipa!
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
A zašto se ne bi stavio logo Vutra Organizacije.... i od teksta staviti i na eng. i našem!!! iiili samo na eng. ali ja da imam vremena, odradio bih jedan wallp. sa vutra org logoom, i neki kratki tekst, ono L E G A L I Z A C I J A!!! i na eng., i naravno motivi vutre, listova itd itd... ali obavezno Logo vutra org.!!!!
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
elephant0r je napisao(la):
Yami nema beda da je ljubicasti!!

Daj mi 1920x1200 pa cu ja invertat samo!

edit:
Eda... a kad se inverta onda mogu crvenu i plavu smanjit jednostavno koliko mi pase i viola!! opet ce da pozeleni ;)

dobro sad mi se neda taman iz skole doso ujutro cu ti uploadat
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Još da se negdje vidi makar logo, kod mene bi bio na pozadini odmah !!! Nešto smo slično i radili ako se ne varam??? Majice čini mi se.... jelde?
Mislm na istu foru, al' ovo je extra, svaka čast.... samo et' kad bi se nekako dalo "složiti" tu i logo, extra bi bilo....