Legalne Droge - podjebavanje vlasti... i rupe u zakonu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
31.12.2006
36
5
8
...napravit štand, otvoriti lokal... itd... i prodavat (dijeliti) legalne droge tipa bunika, ukrasna kopriva, tablete od muškatnih oraha... itd...

nemre nam niko niš, a ljudi ce se droksat, nemreju zabranit muškatni orah....

kad skuže da ima toliko legalnih načina da odemo u "luft" ... cak i puno gorih od trave, mislim da bi to bilo pravo rjesenje ... u podjebavanju, polaganom. bilo bi u svim vijestima, nemreju nam niš.

ideje?

...tj, mozemo prodavat i placebo droge.... bilokaj samo da dodje na vijesti , dnevnik, bilokaj, da ljudi shvate koliko je svega goreg zla legalno nego sto je trava.
 

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
ne mislim da bi bilo extra produktivno.. mozda kad bi bash bilo teatralno...
ono.. kao kazalište na ulici..kostimi, transparenti... pa se svi pucaju svime jer ne mogu travom :)
al isto ima drugih stvari za obavit prije toga... al to bi bilo ok za legalizaciju, no moramo se prvo koncentrirat na dekriminalizaciju...
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Moje misljenje je da je svaka provokacija kontraproduktivna, ono, sila ide na silu ...

Za legalizaciju se treba borit tako da primjerom pokazemo da smo iako pushimo ganju odgovorni clanovi drustva koji rade, imaju familiju, placaju porez ... u svakom slucaju, da nema nista lose u tome.

Da ne spominjem pricu kako dnevno par ljudi umre od trovanja alkoholom, kako je isti dostupan u ducanima i svako dijete ga moze legalno kupiti.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
dobra ti brija sa legalnim drogama,
al problem je u uzjebanosti, paranoji i neprirodnom odnosu prema prirodnoj želji za alteracijom svijesti
tako da nepopularne droge će postat ilegalne čim postanu popularne,to se desilo sa salvijom u mislim luiziani
 
31.12.2006
36
5
8
kanehbosem je napisao(la):
tako da nepopularne droge će postat ilegalne čim postanu popularne,to se desilo sa salvijom u mislim luiziani

nemreju mi zabranit muškatni orah :D daj zabrij da ce kuhari trebat imat posebnu dozvolu za nabavljanje tog sastojka.... zicer :D
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Da, ispali bi samo neki psihoticni narkomani koji ne mogu biti u normalnom stanju 10 minuta, i da bi se nadrogirali svega sto nam padne pod ruku .domestosa.
 

Misticni Yarac

Aktivan Član
28.02.2007
61
7
0
32
Ras Tafari je napisao(la):
Da, ispali bi samo neki psihoticni narkomani koji ne mogu biti u normalnom stanju 10 minuta, i da bi se nadrogirali svega sto nam padne pod ruku .domestosa.

Da, tacno tako... Lose bi bilo da poruka ispadne : "daj sta das, samo da se uradim..." ili tako nesto... :S
 
31.12.2006
36
5
8
hocu reci da kriminaliziranjem postojećih uobičajenih droga ljudi smišljaju svakave načine...

dakle, primjer iz osijeka ovih dana.... ekipa(osnovna škola) kupi butan za upaljače i snifa ga!

...sami procijenite što je štetnije inhalirati butan ili napljguat se sa travom....

... da je trava legalna dimili bi travu i sve 5!! :bis:

ak me kuzite, naravno...
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
e da da, gledo sam i ja ovo s butanskim plinom.

uvijek se nasmijem kad vidim nekog balavca kako kupuje ljepilo i zvake... zvake kao da ne bude ocito;)) i kad ga prodavacica pita "jos nesto" on trazi malu vrecicu. hehe

I ona ispovijest na dravskom poluotoku s butanom u ruci... kao "zavrti mi se u glavi i onda mi bude dobro"

Ja mislim da bi legalizacijom trave rijesili puno, ali nebi rijesili takve tudume koji gongaju ljepilo, butan i gutaju bakine tablete. Prvo, vecin njih to radi da bi se frajerisali jer rade nesto sto je opcenito neprihvaceno od drzave i starijih. Legalizacijom vutre, izgubili bi glavni kik iz vutre jer bi svi dimili ili bi barem svi mogli varit bez poteskoca.

Nikog u srednjoj nes impresionirat ako kazes da si popio 2 piva, al ako kazes da si popusio dva jointa eeee,vec ce te drugi gledat kao "bad boya". 80% srednjoskolaca ne pusi vutru zbog filinga. I tih 80% nikad ne puse solo, prestanu cim izgube kontakt s ekipom s kojom su varili i onda meni takvi dojdu pa me uce o vutri.

A prodajom legalnih droga... Otvori smart shop... mozda cak i zaradis! Samo prodaj legalne bezopasne droge na biljnoj bazi jer ako budes prodavao butan i ljepilo u svrhu gonganja ili daturu, buniku mozes ubit ili trajno ostetit nekog sto ce te dovest u polozaj da ti neki nabildani dlakavi bosanac po imenu Mustafa u zatvoru pali cigaretom ime na dupetu
 

Jim Morrison

Aktivan Član
13.07.2007
65
1
0
32
Pampers je napisao(la):
sto ce te dovest u polozaj da ti neki nabildani dlakavi bosanac po imenu Mustafa u zatvoru pali cigaretom ime na dupetu

xexexexexe
ali naprimer nije zabranjeno posedovanje "tatula", ni konzumiranje, ali jeste prodavanje istih!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.