LED Legen... wait for it... dary!

• Nova nagradna igra za sve članove foruma: Growbox izrada - Tutorial. Nagradna igra se završava 31 decembra. Više detalja na linku: Growbox izrada - Tutorial
Hesi Prodavnica Hempatia Organics Nutrients

lemonjuice

Sun chaser
16.06.2017
169
645
93
95
Malo mi čudno ja sam se igrao panelima spuštao i dizao, sada mi je trenutno panel na 35cm od seedlingsa 15najstak dana stari nariktano na 100w ( oba, valjda po boardu 50w jer idu preko jednog drajvera) i nema nikakvog light burna, a tvoje matore pa im smeta im 70w :(, ali nije ni da su full zdrave nešto ih malo jebucka stavio sam u thread o problemima pa si pogledaj ako te zanima... uglavnom pratim i izvještaj nas :wave:

• Sviđa mi se
Reactions: Fapo

FatOne

Aktivan Član
09.10.2016
953
4.189
163
a tvoje matore pa im smeta im 70w
Ali vidi nije isto dok je jedan panel u pitanju i 4 kao kod mene. kod tebe je to 100w na twoj prostor (Iako mi nerealno zvuci snaga i blizina.) A kod mene je na nekih 3x70w i zeus na odprilike 100w. Na 70w mi djeluju oke, vidjet cemo dalje. Prema fonu ona zuta aplikacija po kojoj se neki ljudi mjere i dalje zakucava na 30k cim stavim u box 28-30k. Prilicno su jaki paneli, za te novce odlicni, samo se treba uigrat s njima.

FatOne

Aktivan Član
09.10.2016
953
4.189
163
U vege probaj do 50w na nekih 50cm, inace ce ti se u kupus pretvoriti, ako je ne opece. Nema potrebe za divljanjem s lumenima tako brzo svejedno ih biljka nema cime iskoristit, pa se dovodi u pitanje kome placamo to svijetlo? :razvaljen::
Meni se zasada cini da sam im pogodio, zeus moze bit jace diman da ne burna, dok ovi kinezi pale ko ludi ako se ne pazi. Ali to su slatke muke, sljedeci grow cu bit uhodan s novom opremom pa ce biti sve puno lakse. Ali sve u svemu olozeno oko 1k€ u upremu i zasad mi izgleda da se vec isplatilo. Bilje konacno ima mjesta, i vrhovi se pune ljepo, odmah sam i ja sretan :D A sad opecen list gore dole, treba ulovit ritam niko ga ne ulovi preko noci. Uh ali me voza ovaj trainwreck, raspisem se ko budala.

FatOne

Aktivan Član
09.10.2016
953
4.189
163
Update 11
Date: 21.11.20
Temp i Vlaga: 27.5-30°c 45-55% / 21-23°c 40-55%
Režim svijetla: 12 / 12 /
Svaki panel diman na 105w cca 315w ~ 50cm od vrhova
Zaljevanje i ostale info:
BigBud - Vegetacija 53 Dana - 12/12 47. dan - Flower 37. dan (5 weeks and 2 days)
⦁ 19/11/2020 - Flush
Trio - Vegetacija 43 - 12/12 40. dan - Flower 27. dan (3 weeks and 6 days)
⦁ ‎12/‎11/‎2020 - WW 5L + pzyme, ostali flush.
Ukratko: Zeus izbacen iz boxa i ceka svoj box (pirate box 60), jer ovako nije dobro. Nije isto svijetlo, nemoguce pogodit sweet spot, potreban po meni dobar lux metar za ustimat to zajedno.. Sada su ostali 3x enfun paneli, svaki na 105w (70% snage drivera.) Biljke podignute stavljenje u ravninu opet i paneli podeseni na 50cm od vrhova. Također bilje sam flushao jer sam ocito negdje pogrijesio, i vjerovatno dao 2 puta za redom punu dozu i zapalio bilje, nesto hranom, nesto svijetlom. Nadam se da sam sad stavio sve pod kontrolu nazad i sad nastavljamo opreznije i pametnije dalje.
Hvala na savjetima @Jednomsemora

Zajedno

Super Silver Haze

Prva sativa u indoru, i sva mi je cudna. ali takva valjda mora biti?
SSH (4).jpg SSH (3).jpg SSH (2).jpg SSH (1).jpg

Trainwreck

On je također dobio malo po liscu, ali ne toliko kao big bud, a i imas jos malo vremena napraviti pokoji novi list. Na vrijeme uocen problem nadam se.
Train (3).jpg Train (4).jpg Train (1).jpg Train (2).jpg

White Widow

Bez greske za sada. Otporan strain ocito jer sve isto je islo kao i kod ostalih.
WW (1).jpg WW (3).jpg WW (2).jpg

BigBud

Najvise stradao, ali najmanje ima do kraja. Nakon flusha poceo vracati boju.
BigBud (3).jpg BigBud (1).jpg BigBud (2).jpg
Have a nice day ;)

:vutra:

VenloNL

s kauča na fotelju s fotelje na kauč
Poznanik Foruma
07.06.2010
7.020
31.920
2.598
Neznam cemo takvo šišanje zdravih biljki. Jos si daleko do kraja a biljke osakacene. Nesmijes sada zajebati nista do kraja. List kad ne bi bio važan, nebi ga ni bilo.
Imam osjecaj da ces trebati nesto da drzi te vitke grane kad malo vrhovi udebljaju. Sretno do kraja.
Sada valja otkriti uzrok :)
Mozda je do Zeusa, nikad se nezna.
Samo opusteno ;)

FatOne

Aktivan Član
09.10.2016
953
4.189
163
Sjetio sam se tocno tog komentara neki dan dok sam radio flush :D
Iskreno mislim da sam dao 2 puta punu dozu, pa pola doze umjesto puna doza, pola doze, voda. Nisam siguran u to jer sam prilicno nemarno prihvatio ovaj grow iz nekog razloga.
Svijetlo se mozda nebi toliko odrazilo da je bilo sve uredu s ostalim uvjetima. Ali ovako je igralo ulogu. Mozda i vuku i nesto od stresova u ronoj fazi. dosta cimbenika je tu koje moram izbaciti u sljedecem growu. Ph metar jedan od njih, to mi je losa navika siguran sam da si s tim dodatnostvaram probleme, ali koliko ga je sad pametno izbacit u ovoj fazi ne bih znao.
Sad nebi trebalo vise bit problema, od sad ce dobivat lakse doze hrane do kraja, pa sljedeci grow pametnije bez nepotrebnih mucenja, samo par topiranja da se box popuni i to je to. Previse forsiram, u startu to se odrazi kasnije ako nije sve savrseno. Ovaj hard loli bi me na trainu i big budu mogao kostat dosta.

VenloNL

s kauča na fotelju s fotelje na kauč
Poznanik Foruma
07.06.2010
7.020
31.920
2.598
Kada je sve po spagi, prvo odumiru kotiledoni, onda pomalo krenu veeeliki fan listovi. Njih onda sa 'apetitom' odstranim i zahvalim im se jer su posteno odradili svoje.
Uglavnom, cvjetanje treba zapoceti sa moćnim biljkama, zdravim i zelenim.
I sto manje prckanja :D