Legit Grow: 600W MH/HPS, 4xfem 120x120x200 BioTabs

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Biljke su prekrasne, ali ti nesto jede lisce. Nemoj vodu izlijevat u box, nema potrebe. Samo ces si sranje sa plijesni i slicnim navuci. Biti ce sve okej i sa 30-40 posto vlage. Ne brini.

Vidi kada ti popune box onda prebaci na cvjetanje. Ova mala mozda krene, a mozda ostane najmanja. Nema pravila.
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.057
258
dirty ol' town
Ako zališ pod boxa zalio si i njih jer su u platnenim potovima pa će povuć vodu gore koliko mogu a ostatak će se saftat u korijen zoni i to nebi bilo zdravo (pod uvjetom da su direkt na podu)
Prouči sorte, prelistaj dnevnike, vidi koliko se izdužuje pa prema svemu tome odredi kad će na cvjetanje ili čekaj da ti popune 60-70% prostora al opet zavisi od sorte do sorte...
Možeš voditi bilješke zalijevanja/hranjenja pojedine sorte u boxu jer nemaju sve iste potrebe, pa ćeš im moći preciznije zadovoljiti potrebe.
Skunkovi općenito imaju dobar apetit kolko znam, za ove druge neznam...
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Poz, sretno:) samo postavi u sprotivna kuta ventilatore i da duvaju kao u krugu tako ce biljke dobijati zrak i normalno vise co2.:puuuh::
Inace oprema ti je super drzim fige da bude sve pic pac.:thumb: :popcorn::pratim..

Edit moja preporuka ne vise od 5nedelja vege.
Popuni ce se box extra.Samo ti peglaj fino ide.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star
15.02.2017
43
187
33
Evo malo slika i bez MH.

CIMG1396.JPG

Neke cure imaju zute pjege na jednom, maksimalno dva lista dok neke imaju malo spaljene vrhove i krajeve na nekim listovima no ne brine me to previse.

Racunam odraditi jos maksimalno oko 2 tjedna vege da ova mala moze jos malo napredovati.

Kroz zadnjih 7 dana su zalivene 2 puta s po 2-3L svaka, samo pratim suhocu zemlje.

Prije 2-3 dana rezim svjetla je prebacen sa 24/0 na 18/6 iz razloga sto informacije kazu da nema velike razlike izmedju ta dva rezima, a racun za struju se smanjuje za cetvrtinu :) Uz to je dosta bitno i to sto ih zelim malo pripremiti na 12/12 koji se uskoro blizi pa da im ne bude preveliki sok izmedju 24/0 i 12/12.

Jack Hammer (30 dana od sjemena)

CIMG1389.JPG CIMG1393.JPG

Blueberry (30 dana od sjemena)

CIMG1394.JPG CIMG1395.JPG

Early Skunk (27 dana od sjemena)

CIMG1387.JPG CIMG1388.JPG

Early Skunk (23 dana od sjemena)

CIMG1385.JPG CIMG1386.JPG
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Legit odlicno sada napravi jedan crop:cool:, imas taman jedno 10tak dana do prebacivanje na 12/12 da se dobro rasire uzimi kanapcice imam i ja takve potove mozes sa jednu veliku iglu i kanap da sprovedes kanape i da pocnes sa lst-tiranjem biljke vratice ti duplo :D veruj. Boja je super samo pici i nemas problema samo hrabro pratimo desavanja.:popcorn::

edit: sorry sad procitao da si cropao dva komada ondak baci se na lst dobro ih rasiri :) Poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.057
258
dirty ol' town
Veliku ce ti vlagu pokazat ako držiš sondu tako na zemlji, očitavaš temp površine zemlje tako, ako vidim dobro. Ravnomjerno zalij, ili u krug, da korijen hvata vlagu, ako možeš da ne curi u tom potu .. djeluje mi na slici kao da si u jednu točku zalijevao
Meni izgledaju super zdravo, kupus indika style, samo ih dobro treniraj do kraja sa ciljem da svaka grana ima zraka i svijetla kolko može :):thumb::popcorn:::razvaljen::
Edit eto ko šo kaže reaktor LST
Jel si to capno malom skunku donje listove?Capni cjeli, ako vec oces da ne plazi po zemlji
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star
15.02.2017
43
187
33
Ponekad mi tako sonda klizne dolje, ne brini, jasno mi je..
Zalijevam kantom pa mi je malo tesko zaliti ispod ovih grana koje su odmah iznad zemlje i u isto vrijeme drzati listove da se ne smoce (sto mi se dogodilo par puta) pa se fokusiram samo na podrucje oko stabljike dok ih ne lollipoppam.
Iskreno, planirao sam ih jedan put lollipoppati i jedan put supercroppati i nista vise osim toga. Nekako mi se cini neprakticno iglom probijati rupe i vezati koncem ili cime vec. To croppanje i poppanje mislim napraviti vrlo uskoro, prije nego ih prebacim na 12/12. Mislite li da ce im biti preveliki stres da ih izlomim i da poskidam grancice i listove sve na isti dan?
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.057
258
dirty ol' town
Uzmi kanister 20L sa pipom i nabij crijevo i na crijevo onu kao tušić glavu za zalijevanje, tak ja radim i ide nekako
Nekada u growu vrijedi, bar se meni tako pokazalo 'dobiš koliko daš' kao i u životu, zato ti stisni zube i uloži živce, volju i vrijeme u kvalitetan LST i daj im zraka da struji lagano među te raširene grane koje će biti sve duže i deblje, pa će krenut čičak da se puni brže i više, pa ćeš imati šiš ćevape umjesto klasičnog ćevapa :)
 
15.02.2017
43
187
33
Evo cini mi se da se zutilo malo siri i javlja na novim listovima. Skoro sve biljke imaju barem jedan vrh da je malo spaljen i osusen.
Od sljedeceg zalijevanja cu namjestat ph, do sad sam direktno sa cesme zalijevao.
Cini mi se da ovo nije uzrokovano svjetlom, sto vi mislite?

Slike su slikane pod MH.
CIMG1402.JPG CIMG1403.JPG CIMG1404.JPG CIMG1405.JPG CIMG1406.JPG
 
15.02.2017
43
187
33
Sve biljke (nadam se) ostaju.

Danas se odvilo prvo i nadam se jedino sakacenje mojih lijepih cura.
Kupio sam mrezu za scrog, podvukao sve koliko sam mogao i onda sam im slomio vrhove i njih isto podvukao. Mali ES je malo prenizak za mrezu, mislim se jos sto cu s njim.

CIMG1412.JPG
CIMG1418.JPG

JH

CIMG1425.JPG

BB

CIMG1426.JPG

EA

CIMG1424.JPG
EA

CIMG1427.JPG

Bacio sam uz to veliku kolicinu lisca i grancica koje sam ocistio s donje strane.

CIMG1430.JPG CIMG1431.JPG CIMG1432.JPG
Pojma nemam sto sam radio, vidjet cemo :razvaljen::
Kad (i ako) se oporave cu napraviti novi photosession. Planiram ih ostaviti u vegi jos bar 10-15 dana i savijati ih koliko uspijem (od sada do kraja samo savijanje i malo skidanja lisca)
Slike slikane pod MH zaruljom.

CIMG1428.JPG
 
15.02.2017
43
187
33
Nemam bas pristup novoj mrezi, a ni vremena jer bih morao cekati dostavu, a onda i produziti vegetaciju. Sam sam pomislio da su mi rupe velike i ne svidja mi se sto je od najlona, ali nisam imao bas izbora. U najboljem slucaju mogu kupiti jos jednu ovakvu pa ih probati preklopiti i ucvrstiti vezicama.
Definitivno mislim malu podmetnuti, samo nemam pojma cime. Sinoc sam bas razmisljao i mislim da je dovoljno da samo stoji na mrezi, nece ona toliko preko mreze rasti (bar ne jos).
Nemam problema ni s cijim savjetima, samo se trudim sto manje odgovarati odvojeno i sazeti sve da mi dnevnik bude sto pregledniji.