Lekarski pregled...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.08.2005
4
0
0
inache...ovaj... ja sam zensko. cisto ako nekoga zanima :p a zna neko mozda koliko dugo nakon šmrkanja bijelog se to moze pronach u mokrachi?
 

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
90
11
0
pa dajte ljudi sta nismo konstatirali da je ovo sajt posvecen paradajzu, cak je i podforum kemija skinut...
Mislim ko oce nek uziva, ali ja moram reci da mi se bilo kakva sintetika GADI :pegla :pegla
...moj brat je bio na bijelom i zavrsio na igli ...dobio hepatitis c, bio 3 puta u komuni i mislite da se mozda promijenio .... skidajte se s toga najtoplije vam preporucam, naravno ako vam je stalo da u zivotu vidite vishe od usranih halova.

Zivjela MARA ! !~
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Mudro zboriš...jako mudro! Vutra je vutra...ostalo je ostalo, pogotovo sintetika. ::behehe
Ma jedino s vu možeš bit pozitivan do tjedan dana maximala ako baš pušiš dnevno po 10 pljugi i više... sve ostale droge do 2 dana... ::balonja
Mamicu im, što one da a vu ne... ::zidoglav
 
speedball je napisao(la):
hemicar je napisao(la):
da ti nadju sta si uzimo celog zivota ali to sam cuo nisam siguran...
istina!!

ajoj kako pojma nemate pa to je strasno... prvo, thc moze ostati u mokraci i do 105 dana! sve zavisi od osobe, koliko cesto i kako pusi travu, kakav joj je metabolizam, itd....drugo, tragovi thc-a, kao i jos nekih droga, u kosi/korenu kose/ ostaju max. 90 dana!!

elem, skoro sam radila drug test za pre-employment...i naravno - prosla 0037
 
13.01.2006
1
0
0
e slusajte duvala sam jedno 15 dana po 2-3 dnevno
da li iko zna koliko tacno treba da se kuliram ako mi rade test iz mokrace bas na drogu??
molim vas ako neko zna tacno
 
03.10.2006
0
0
0
bemti....meni je lijecnicki u srijedu..za brod.
i navodno rade test na drogu...a pusio sam tocno u srijedu ce bit 6 dana....
pusio sam kojih 7 dana....zaredom po ca 3-5 pljugi...
zanima me dali alkohol stvarno pomaže u èišèenju..tj piva jel ipak puno se od pive piša pa zato...
raðe èu pit pive nego jogurte mlijeka itd.....
HELP
 
27.06.2013
2
1
0
Veceras sam malo uzivao,(nisam redovan) i nesto se istripovao.kao lupanje srca,neuroza. i otisao kod lekara na hitnu da mi da nesto za smirenje i provalio me da sam vario. Zamolio sam ga da to ne upise u lekarskom izvestaju,neka nesto izmisli,pristao je. E sad i ako jeste napisao nesto kao da sam konzumirao travu,da li to moze nekako stici do policije i da me privedu ili slicno? OCEKUJEM ODGOVOR
 
  • Sviđa mi se
Reactions: okolotaraban