Lekarski pregled...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
hhhhhaahahha.. šta ti je da za smirenje nisi reka! i otkud mi znamo oće li on kontaktirati poliS .. na to si triba prije mislit!!
 
14.03.2013
25
13
3
prijatelju, ne znam odakle si i kakvi su zakoni, ali znaj da ti nista ne mogu kada te vide dunutog, ili ako ti negde pise da si duno, makar ne u srb i ni do kakve policije to nece stici... jos si trebao da se napravis mutav i tom doktoru da trazis da ti prepise kao lek, da kukas da ne mozes bez toga i tako to.... :sick: hahahahaahahaaha verovatno si istripovao da ces da krepas pa si zato i otisao doktoru ;) oce to kada preteras
 
26.06.2013
38
25
8
Lekar je dužan da obavesti policiju samo u slučaju da smatra da predstavljaš opasnost po sebe ili po druge. U smislu da planiraš da ubiješ sebe ili nekog.
Svako drugo odavanje tvojih informacija može biti povod za tužbu.

Analize krvi koje se rade u hitnim slučajevima ne pokrivaju testiranje na konkretne psihoaktivne supstance u krvi. Tako da jedini način jeste da mu ti kažeš da si duvao. Sa tim, da ako imaš zaista neki problem onda je bolje i odmah da mu kažeš.

Mislim da je u krivičnom zakoniku definisane kazne samo za ljude koji poseduju (prodaju, kupuju) i za ljude koji navode druge na uživanje opojnih droga. Nigde ustvari nemaš napisano da je zabranjeno konzumirati opojna sredstva. Ne smeš da ih poseduješ ali možeš biti na njima.
 

txc

Aktivan Član
30.09.2012
57
3
8
31
Cuo sam od par ljudi price da su isli na ljecnicki pregled u privatne poliklinike u Zagrebu i da su im testirali mokracu na droge. Jeste li culi takve price, jel to istina? Evo bas varim a trebo bi ovih dana to obavit pa gledam dal da varim il da gasim? haha