Lekarski pregled...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.08.2005
6
0
0
Hajde molim vas malo pomoci... U utorak [9. avgust] idem na celokupan lekarski pregled.. Zadnji put sam kurio 29. jula ili tako neshto.. E sad.. Bitno je da ne izvale da kurim. :) Recite da li mogu da me izvale i shta da radim kako bih to sprecio?
aj plz treba mi hitno...

pozdrav!
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
..THC se u krvi zadrzava oko 72 sata.. tako da vjerojatno nemas brige s time.. u mokraci ostaje nesto duze, ne znam koliko jebiga pa nek ti netko kaze sa foruma..
..u svakom slucaju, pij mnogo mleka, jedi mlecne proizvode, trci i znoji se, i idi sto cesce piskiti..
..i sledeci put malo duze pauziraj pre pregleda.. ::super
 

Spirit Dancer

Aktivan Član
25.03.2005
94
2
0
36
THC u mokraci ostaje 10 dana maximalno.
PA poslusaj gore navedene savete ... Pij UVIN caj on ja izlucivanje mokrace... tj. mokri sto vise


Am I high ?
Yes I am
!~
 
30.08.2005
4
0
0
heh,ja imam isti problem, test... i znam za te fore s jogurtom i tako to,al dal je moguce da ako vec pola godine skoro svaki dan pushim da mi thc duzhe ostane u mokraci pa da padnem na testu nakon sto 20 dana ne pusim...?? please help :)
 

kurt_cobain

Aktivan Član
05.07.2005
71
0
0
scrilla je napisao(la):
heh,ja imam isti problem, test... i znam za te fore s jogurtom i tako to,al dal je moguce da ako vec pola godine skoro svaki dan pushim da mi thc duzhe ostane u mokraci pa da padnem na testu nakon sto 20 dana ne pusim...?? please help :)

imas na netu da skines thc calculator, pa proveri
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
Pise ovde u nekoj knjizi da se zadrzava i do sest tjedana, ako pusis hroicno, zato se pazi.. hronicno je svaki dan i svaki drugi dan..
 

hemicar

Aktivan Član
18.06.2005
69
0
0
38
ma ja ne verujem da u mokraci moze toliko dugo da ostane,znam da mi se ortak radio svaki dan vutrom,lsd,exeri,spid i nasli mu na testu on iskuliro nedelju dana i na sledecem testu cist,cuo sam da u mokraci do nedelju dana moze da se nadje posle toga veoma tesko jedino ako se stvarno preteruje ali i tad u mokraci ne moze vise od 2 nedelje...e sad nesto sam cuo da u korenu kose mogu da ti nadju sta si uzimo celog zivota ali to sam cuo nisam siguran...
 
30.08.2005
4
0
0
hvala vam ekipo na informacijama... u pitanju nije lekarski pregled nego bas test na droge,al mislim da ce to ipak malo pricekati,matori su se smirili tako da ::super !~ ~~ ::uladu ~)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
ma treba ti 3 do 4 dana ako nisi kurio previše a do tjedan ako si pretjerani uživaoc. Masu ljudi mi iz iskustva govori kako alkohol pomaže... Zato ako je nekom frka sa vremenom preporuèljivo je napit se ko majka! onda se valjda veže pa se više ispišaju toxini.
Što se tièe provjere iz dlake, ona dlaka (bilo kosa, il baš dlaka s tijela) koja nije šišana ili rezana ima tragove preko kojih se lako (uz tehniku i znanje naravno) dokaže upotreba droge. Al nitko vam naravno to neæe radit...