Lemon Kush [150w CFL & 50w LED]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.01.2010
44
214
33
40
Lemon Kush & Auto Bubble from Femaleseeds

Pozdrav svim clanovima Vutra organizacije.
Danas sam dobio pismo od svog odvjetnika iz Nizuzemske :ajnstajn:, bar je tako pisalo na kuverti.
Velika pohvala Femaleseeds.nl na brzom i diskretnom slanju.
Bobice se namacu pa sam odvojio nesto vremena da otvorim ovaj dnevnik.
Iako imam ponesto iskustva u uzgoju, ovo ce biti moj prvi dnevnik. Znam koliko su meni zanimljivi i informativni dnevnici uzgoja pa sam ovaj grow odlucio podjeliti s vama.

Nemam u planu potrositi gro para na uzgoj tako da ne ocekujte fency skupu i hi-teh opremu.
Odvojio sam nesto mjesta u ormaru koji ce sluziti kao growroom, sva oprema koju koristim je stigla i ovih nekoliko dana dok bobice ne niknu cu iskoristiti da sve stavim u pogon.

Genetika :

Seed bank Femaleseeds.nl, imam odlicnih iskustava s njima. Cijene su ono sto me privuklo a dokazali su se kvalitetom.

Lemon kush Feminizirani

Flowering time: 60 days
Height: 1m - 1,20m
Seed to harvest: 75 - 80 days
Yield: High with hard nuggets
Taste / Smell: Strong husky lemon smell and taste.

Auto Fem Bubble

Flowering time: 56 days
Height: 40 - 60cm
Seed to Harvest: 70 days
Harvest: high (for an automatic)
Taste / Smell: Strong sweet smell, covered with resin.

Rasvijeta:

Nekoliko 24w CFL 6500k i 2x 24w 2700k kineske Spot LED lampe. I to je ono zanimljivo, bar meni, nisam jos nikoga vidio da ih koristi a ne vidim razloga zasto ne bi radile. Platio ih 30ak dolara na Ebayu i svaka daje 2000 lumena.

Zemlja :

Klasicna Coco-verm-perl-humus kombinacija. Naginje organici ali se necu ustrucavati dodati nesto NPK-a ako zafali.

Ventilacija :

12mm PC ventilatori i 50w air extractor, biti ce vruce u ormaru a i smrdljivo. Na svim ventovima ce biti spuzvasti predfilter od aktivnog ugljena a poigrati cu se i s ozonom ali o tome nesto kasnije.

Growroom :

dio ormara, nekih pola metra kvadratnih s metar i pol u visinu, okvir od kartona pofarban bijelom bojom.
Znam da je ciganija ali nemam para a ni volje jeb... se s Knaufom ili drugim pizdarijama. Bitno da sve drzi.

I to bi bilo to, nastavak slijedi, slike stizu a ako sam nesto zaboravio svakako me podsijetite
 
Poslednja izmena od urednika:

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Klasicna Coco-verm-perl-humus kombinacija.

Nekoliko 24w CFL 6500k

Pozdrav. Iznimno mi je drago vidjeti nove korisnike kojima je prvi post ujedno i dnevnik uzgoja. Međutim podaci koje citiram iznad su nejasni pa da pitam odmah. O kojoj se zemlji radi? Sta znaci klasicna kombinacija?

Također, koliko sijalica od 24 W planiras staviti i kojih. Osim sto mene zanima, moramo to takodjer dodati u naslov dnevnika ;)

BTW

 
22.01.2010
44
214
33
40
hehe, ajd sretan grow. kolike su tacno mere prostora i koliko jer to nekoliko 24w cfl
Micro grow, naveo sam vec da se radi o pola metra kvadratna s visinom od metra i pol. Ako bude jako tjesno ( a moglo bi biti ) mogu ga prosiriti po potrebi. Sto se lampi tice 150w CFL bi bilo 6 komada ako me matematika sluzi. Imam i dvije 26w da budem precizniji ali sve ovisi o temperaturi. Neznam koliko ce LEDice grijati. Ne zivim u Europi nego sam na Ekvatoru i kod nas je sada j***** vruce, sto mi daje ideju da ako zagusti jednu od njih ( lemon kush ) prebacim van na livadu. Tu je 12/12 kroz cijelu godinu.
Evo slika lampi i privremenog vegrooma P1010874.JPG P1010877.JPG P1010880.JPG
 
Poslednja izmena od urednika:
22.01.2010
44
214
33
40
Gospodo, pa o cemu mi pricamo :D, outdoor je vec aktivan ali to nije tema ovog dnevnika. Vani kod mene uspijevaju jedino sative ( a njih mi je vec preko glave :razvaljen::), vlaga je konstantno 80% i bilo sta sladje se ubudjavi.
Zato me frka za bilo sto indikasto a i indor ima svoje posebne cari bez obzira kakav bio.

P.S. Moderator me moze naci vrlo lako preko IP-a :rasta:
 
22.01.2010
44
214
33
40
Bubble je o***** karijeru, sjeme se otvorilo i strunulo. MOLIM EDIT naslova i prvog posta. Ostajem samo na Lemon Kushu.

Update : P1010974.JPG
 
Poslednja izmena od urednika: