lemon kush & black sugar

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
14.01.2012
42
2
0
47
prebacio sam jedan vent na ispuh tako da sad dva ispuhuju zajedno cca 400m3/h i to bez prestanka 24h. pala vlaga na 65-70%
 
14.01.2012
42
2
0
47
i danas 25 dan cvjetanja, prvo lemon kush dominantna sativa kao sto se vidi:

pa black sugar dominantna indica:

pa opet kush ;)

cini se da ovo zutilo uopce ne smeta da se budovi debljaju
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
lemon kush je dominant indica, bas kao i black sugar, jedino sto hedovi znaju da budu izduzeni pa je "sativa like pheno", al nije sativa
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
bude tebi veselo i ovako, samo odradi to do kraja, kush ti je u svetu indica kao haze u svetu sativa, samo teraj fino to izgleda s obzirom na okolnosti koje su prezivele
 
14.01.2012
42
2
0
47
35 dan cvatnje

black sugar



lemon kush



a zutilo na vrhovima sam ustanovio o cemu se radi - agrovit kojega sam dodao u zemlju. znam da se o tome radi jer imam jednu biljcicu ( koju sad nisam poslikao) za koju sam mislio da ce ic na outdoor. drzao sam je u casi od jogurta jer nisam znao koliko ce se ove cetiri rasirit pa da mi ne uzima mjesto u boxu odrzavao sam je na bonsai rezimu. ali sam ustanovio da je mogu uglaviti u jedan cosak pa sam je presadio u 3.5 lit posudu i to cisti supstrat ( florabella ) sa stiroporom i naravno kao sto sam ocekivao nema ni trunke ovog zutila. nece od nje bit bogznasto ali cvijetic tu cvijetic tamo ;)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
poceli su hedovi na velikoo :)) samo naprijed, to do kraja ispeljaj i sretno za sto vise heda :D

peace out!
 
14.01.2012
42
2
0
47
tnx DJ... poludile su ;) ali cool smo si :cool44:, one svoj poso ja svoj pa se malo druzimo kad se svjetla upale i malo prije spavanja i tako... vagicu im ne spominjem jos :icon_lol:
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
brate napravi ispiranje da ti hedovi eksplodiraju kad dobiju gro kisika ;)
 

MentalBuzz

Aktivan Član
01.02.2012
100
8
0
37
Svaka cast frajeru! Interesuje me koja ti je visina biljoza, jesi li ih merio?
Svidja mi se jer mi ne deluju visoko, taman za moj boks.
 
14.01.2012
42
2
0
47
brate napravi ispiranje da ti hedovi eksplodiraju kad dobiju gro kisika ;)
bas to i planiram na slijedecem zalivanju a vodikov peroksid dobivaju redovito zbog kisika i fakat nakon svakog zalijevanja eksplodiraju

Interesuje me koja ti je visina biljoza, jesi li ih merio?
visina im je do 55 cm ali su i topirane i lst inace bi kushice isle do 1.2 m ( tako kazu u seedbanku )

Krasne su ti biljke
hvala domaja ;) zbilja su ove moje prezivile svasta i cini se da su zahvalne obe sorte ako su unatoc mojim pocetnickim greskama dogurale do ovdje ;)
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
nemoj peroksid sa svakim zalijevanjem.....ja ga koristim dva puta u mjesec vegetacije i dva puta u cvjetanju...
 
14.01.2012
42
2
0
47
nakon poduzeg izbivanja, 54-ti dan cvatnje:



i ova je kasnije presadjena u 3 litrenku ali supstrat bez agrovita :


lijepa, zelena i zdrava. njoj nista ne smeta, ni gnjojivo, ni ph ni vlaznost... dok ove gore... njih sam flushao vec 3 ili 4 puta. dodam hessi i nakon par sati izgledaju ko da ce krepat i ne preostaje drugo nego flushing. dodam crvenu plantelu - opet isto pa flush... tako da su tako rec na vodi vec 2 tjedna ili vise. na njima ima svih boja od nijansi zute, crvene, smedje i ljubicaste a najmanje zelenih listova ima. ali malicke se nedaju i kao sto se vidi po budovima kao da je sve u najboljem redu :)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Koliko u meni ima znanja o growanju, ove gornje "problematicne" su pred kraj svog zivota, kak bi se reklo stigla je jesen ili jos bolje - uskoro ce harvest! Ne vidim problem, ali fakat ne vidim problem!
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
djoledjoole je napisao(la):

i evo rezultata! dakle: ne preporucam folijarno dodavanje magnezija koristeci epsom ilitiga gorku sol... listovi su poceli smedjiti na vrscima a zutilo koje sam mislio sa ovim rijesiti nije se smanjilo, mozda se cak i povecalo... ovo je nakon samo par sati, vidit cemo sutra sta se dogadja. sad su definitivno u gorem stanju nego prije dohrane

ja preporucam folijarno dodavanje magnezija i to bas sa epson soli.Djole pogledaj moj dnevnik.kod tebe je problem kriva dijagnoza djole:)znaci Epson sol svakako da ako je u pitanju nedostatak magnezija:sick:
 
14.01.2012
42
2
0
47
dvije kushice i jedna sugarka su vec watercured i osusene i istestirane ;) i sve je kao i u deklaraciji: kushica prvo digne ko sativa i dobijes 10 minuta cerekanja i nakon toga tripanje a sugarka te odma utripa i to traje i traje :)

to je kushica koja je naknadno ubacena i spremna je za sisanje a brine me ova zadna sugarka koja izgleda zalosno i sva se posusila ali trihomi su jos potpuno bistri. tu i tamo poneki crvendac. je li to normalno?

 
  • Sviđa mi se
Reactions: iSensation
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.