Lemon Skunk 2016

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
16.03.2015
48
7
8
28
Tocno. U zadnje vrjeme njuskam nakon prvog grova outodor. Zelim iducu god na ovom pustom otoku nabacit sjemenja teren boli glava humusa od hrasta posvuda te cu ga mjesat s nekom zemjom (plantela balkon)ako me netko savjetuje kojom sortom,zemljom,gnjojivo tekuco sjeme da koristim naravno naruceno svwka pomoc bi mi dobro dosla da se i ja iducu sezonu prikjucim s nekim slikama.

Gaf

07.01.2016
360
223
43
42
Tocno. U zadnje vrjeme njuskam nakon prvog grova outodor. Zelim iducu god na ovom pustom otoku nabacit sjemenja teren boli glava humusa od hrasta posvuda te cu ga mjesat s nekom zemjom (plantela balkon)ako me netko savjetuje kojom sortom,zemljom,gnjojivo tekuco sjeme da koristim naravno naruceno svwka pomoc bi mi dobro dosla da se i ja iducu sezonu prikjucim s nekim slikama.
Otvoris dnevnik, i ako ti nesto nije jasno pitas, svi ce ti rado pomoci, a i do druge godine stignes puno toga nauciti citanjem dnevnika od kolega:thumb:.Sorri doktore na spamu ;)

• Sviđa mi se
Reactions: BA-KA-LU-LA
OP
OP
Doktor.Martin

Doktor.Martin

Aktivan Član
25.03.2016
105
509
63
Kakva bi bila ova sorta na mediteranskoj klimi?
Bolje bi je uzgojio,naravno ako imas odakle vodu da uzimas, posto je jako gladan i zedan strejn..ove godine nisam uspeo da joj namirim sve sto joj treba.. po meni je mediteranska klima najbolja, al nije ni lose kad je ovako nesto izmedju,blizu... kao sto kaze Gaf ,otvori dnevnik ako si neiskusan :)

grouchy

khoo-vakh!
16.08.2013
4.465
11.380
398
kako to mislis gladna/zedna svega? 10 litara sa klopom (koja ide i do triple doze :D nedeljno je vise nego dovoljno.
cak uziva u mesanju djubriva, pre dve nedelje sam mu dao dozu crvene plantele sa 1.5 dozom JJ a prosle 2 dozu plantele i dozu dzangl djusa na kantu vode 12l, za koji dan ide samo dupla doza JJ bloom.

Poslednja izmena:
OP
OP
Doktor.Martin

Doktor.Martin

Aktivan Član
25.03.2016
105
509
63
kako to mislis gladna/zedna svega? 10 litara sa klopom (koja ide i do triple doze :D nedeljno je vise nego dovoljno.
cak uziva u mesanju djubriva, pre dve nedelje sam mu dao dozu crvene plantele sa 1.5 dozom JJ a prosle 2 dozu plantele i dozu dzangl djusa na kantu vode 12l, za koji dan ide samo dupla doza JJ bloom.
Batice alave su ovo biljke , meni 5 bilja piju pola l big bada na 25l vode jednom u 7,8 dana a mogle bi i jos :)

grouchy

khoo-vakh!
16.08.2013
4.465
11.380
398
ma naravno da je zderonja, kanda nisi uvideo salu?
znaci nedeljno 10-12l vode sa triplom dozom klope na jednu biljozu :D

Poslednja izmena:

amneziaHaze

Aktivan Član
19.04.2014
1.240
923
138
nego ima li kraja ovom growu :D kakvo je stanje sa biljkom? koliko jos planiras drzati?

Poslednja izmena od urednika:
OP
OP
Doktor.Martin

Doktor.Martin

Aktivan Član
25.03.2016
105
509
63
Final Update: 60 Flowering days/Harvest time

Evo da se javim da je ceo harvest protekao bez ikakvih problema:banana123: ,sazrelo je 90%, budji je bilo 1.5%,rodna godina, prosek 600gr po biljci
,svakoj su razlicite strukture i boje hedovi ali sve isto mirise i isto rade... sjemena je bilo ali nista strasno, tipa na 10gr 3 sjemena, uglavnom su bile na onim manjim zakrzljalim badovima ili na bilju koje se nisu bas nesto primile, nisam gnojio za ova 2 tjedna..,sledi final smoke report, pitajte i pisite sta hocete,

do tad uzivajte u poslednjim out fotkicama! pozzzz!!!! :vutra::wave:
1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG 9.JPG 10.JPG 11.JPG 12.JPG 13.JPG 14.JPG

Poslednja izmena: