Lemon Skunk 2016

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko forum plejera ili preko web plejera. Slušamo se!
Hempatia Seedsman iGrow Mills Nutrients

Doktor.Martin

Aktivan Član
25.03.2016
105
485
63
Final Smoke report:

Badovi cute u staklu vec 3 tjedna,do sad se dosta izmenjao izglet i miris. Mrvi se prstima,puno kristala,dim malo ostriji za pluca ali mnogo bolje nego pre 3 tjedna, ukus citrusan,vuce na narandzu i grejp,nema veze sa limunom.. hvata brzo i jako + ima after efekat.Osecaj promene pritiska u ocima,telesno umara, budi jake emocije,baca u zamisao,pojacava inspiraciju.. Eto i ja da zavrsim sezonu/dnevnik!:plac: Hvala na pracenju!!!! :clap:: pitajte sta god vas interesuje!! pozdrav ekipo! :let: 1.JPG

Prilozi

25.10.2016
10
14
3
Izvini druze ako je nekulturno, ali sam zadivljen ovim growom, te sam ga bookmarkao i prelistavam svako malo.
Ako bi mi mogao sa informacijama o sensi grow-u i bloom-u mnogo bi mi stvarno pomogao.

Da li mi mozes objasniti kako si koristio sensi grow i bloom i kojim mjerama ili kako bi koristio?
Posto vidim da si neko vrijeme koristio plantelu list sa slavolom, pa kasnije sensi grow?
Pa ako imas informacija o tome, mnogo bi mi pomoglo. LP

Sviđa im se: Doktor.Martin

Doktor.Martin

Aktivan Član
25.03.2016
105
485
63
Izvini druze ako je nekulturno, ali sam zadivljen ovim growom, te sam ga bookmarkao i prelistavam svako malo.
Ako bi mi mogao sa informacijama o sensi grow-u i bloom-u mnogo bi mi stvarno pomogao.

Da li mi mozes objasniti kako si koristio sensi grow i bloom i kojim mjerama ili kako bi koristio?
Posto vidim da si neko vrijeme koristio plantelu list sa slavolom, pa kasnije sensi grow?
Pa ako imas informacija o tome, mnogo bi mi pomoglo. LP
Sve informacije o doziranju advanced nutrients gnojila sam delio sa vama tokom dnevnika, na kraju je ispalo da moram u jednom zalivanju pola boce od l da potrosim , gledas po listovima svakog tjedna dal treba pojacati ili... Proslo leto je bilo kisovito,dolazio sam jednom u 7/14 dana samo radi gnojenja i odrzavanja sajta, ni jednom nisam sipao obicnu vodu... Dok ovog leta moras ici na svakih 3 dana ako ne zelis da ti ostanu male... ako su ti trenutno male, mani se ovih gnojila , idi zalivaj sto cesce dok ne izrastu metar, posle ce na ovoj vrucincini dnevno dobijati po 20cm... pa onda kupi skupo gnojilo,do tad plantela list i slavol ti je sasvim dovoljno... sto se tice osnovne prihrane trokomponentni jungle juice mi se bolje pokazao, za 100e kupis 15l, svakog po 5l. i ostane ti za sledeci out..

Ti si brate dosao, ocitao lekciju i otisao ... :wave: bukvalno! I svaka ti cast na tome! :respect::clap::
Hvala bro! ;)

Sviđa im se: BA-KA-LU-LA
25.10.2016
10
14
3
Sve informacije o doziranju advanced nutrients gnojila sam delio sa vama tokom dnevnika, na kraju je ispalo da moram u jednom zalivanju pola boce od l da potrosim , gledas po listovima svakog tjedna dal treba pojacati ili... Proslo leto je bilo kisovito,dolazio sam jednom u 7/14 dana samo radi gnojenja i odrzavanja sajta, ni jednom nisam sipao obicnu vodu... Dok ovog leta moras ici na svakih 3 dana ako ne zelis da ti ostanu male... ako su ti trenutno male, mani se ovih gnojila , idi zalivaj sto cesce dok ne izrastu metar, posle ce na ovoj vrucincini dnevno dobijati po 20cm... pa onda kupi skupo gnojilo,do tad plantela list i slavol ti je sasvim dovoljno... sto se tice osnovne prihrane trokomponentni jungle juice mi se bolje pokazao, za 100e kupis 15l, svakog po 5l. i ostane ti za sledeci out..

Hvala bro! ;)
Hvala ti druze, jako korisne informacije. Rijetko koji dobar grower da dobre informacije po pitanju.
Ovo mi je licno najbolji outdoor grow koji sam vidio! ^^

06.07.2011
8
4
3
36
Pozdrav docta,imam ove godine lemon i isto su jako močne,ful slićne tvojima,zanima me kada su ti otprilike počele cvjetati,početkom 8.mj. ili?Da li si na početku cvjetanja poskidao grane za koje mislim da neče puno dati a samo jedu hranu bez veze?Daj mi molim te neki savjet koja bi bila naj gnojiva po tvom iskustvu,kažem jako slićne tvojima,e i da li si folijarno prskao u cvjetanju,ako jesi da li si samo po listovima ili?Hvala,pozdrav!
Smoke report 1:
Istrimovano malo za probu u 44 danu cveta. badovi uglavnom 70% zreli. Ukus dima izvarendan,citrusan,kvalitetan... Jak miris skanka i limuna, hvata kasnije,jako i dugo traje high, tera te na kreativnost i akciju , nema zakucavanja i overavanja, moze da se pusi celu noc i resavas zadatke iz nuklearne fizike, prijao bi neki komenter! :) :sesir: poz do sledeceg updatea! :vutra::mario:: Pogledajte prilog 111061 Pogledajte prilog 111062

Doktor.Martin

Aktivan Član
25.03.2016
105
485
63
Nisam skidao grane,nisam folijarno, gledaj visekonponentna gnojila u konbinaciji sa stajskim i golubijim sa sto vise vode, za flowering time pise u dnevniku :sun2: