Lemon Skunk 2016

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Doktor.Martin

Aktivan Član
25.03.2016
105
516
63
Final Smoke report:

Badovi cute u staklu vec 3 tjedna,do sad se dosta izmenjao izglet i miris. Mrvi se prstima,puno kristala,dim malo ostriji za pluca ali mnogo bolje nego pre 3 tjedna, ukus citrusan,vuce na narandzu i grejp,nema veze sa limunom.. hvata brzo i jako + ima after efekat.Osecaj promene pritiska u ocima,telesno umara, budi jake emocije,baca u zamisao,pojacava inspiraciju.. Eto i ja da zavrsim sezonu/dnevnik!:plac: Hvala na pracenju!!!! :clap:: pitajte sta god vas interesuje!! pozdrav ekipo! :let: 1.JPG
 

Prilozi

  • 2.JPG
    2.JPG
    472,1 KB · Pregleda: 421
  • 3.JPG
    3.JPG
    531,5 KB · Pregleda: 427
  • 4.JPG
    4.JPG
    523,2 KB · Pregleda: 427
  • 5.JPG
    5.JPG
    479,7 KB · Pregleda: 407
07.03.2015
33
22
8
32
Buraz bas si lepo opisao rad ove vutra, pusio je vec par nedelja mnogo jaka stvar.... :D


StqpLvE.jpg
 
Poslednja izmena:
25.10.2016
10
14
3
Izvini druze ako je nekulturno, ali sam zadivljen ovim growom, te sam ga bookmarkao i prelistavam svako malo.
Ako bi mi mogao sa informacijama o sensi grow-u i bloom-u mnogo bi mi stvarno pomogao.

Da li mi mozes objasniti kako si koristio sensi grow i bloom i kojim mjerama ili kako bi koristio?
Posto vidim da si neko vrijeme koristio plantelu list sa slavolom, pa kasnije sensi grow?
Pa ako imas informacija o tome, mnogo bi mi pomoglo. LP
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Doktor.Martin

Doktor.Martin

Aktivan Član
25.03.2016
105
516
63
Izvini druze ako je nekulturno, ali sam zadivljen ovim growom, te sam ga bookmarkao i prelistavam svako malo.
Ako bi mi mogao sa informacijama o sensi grow-u i bloom-u mnogo bi mi stvarno pomogao.

Da li mi mozes objasniti kako si koristio sensi grow i bloom i kojim mjerama ili kako bi koristio?
Posto vidim da si neko vrijeme koristio plantelu list sa slavolom, pa kasnije sensi grow?
Pa ako imas informacija o tome, mnogo bi mi pomoglo. LP
Sve informacije o doziranju advanced nutrients gnojila sam delio sa vama tokom dnevnika, na kraju je ispalo da moram u jednom zalivanju pola boce od l da potrosim , gledas po listovima svakog tjedna dal treba pojacati ili... Proslo leto je bilo kisovito,dolazio sam jednom u 7/14 dana samo radi gnojenja i odrzavanja sajta, ni jednom nisam sipao obicnu vodu... Dok ovog leta moras ici na svakih 3 dana ako ne zelis da ti ostanu male... ako su ti trenutno male, mani se ovih gnojila , idi zalivaj sto cesce dok ne izrastu metar, posle ce na ovoj vrucincini dnevno dobijati po 20cm... pa onda kupi skupo gnojilo,do tad plantela list i slavol ti je sasvim dovoljno... sto se tice osnovne prihrane trokomponentni jungle juice mi se bolje pokazao, za 100e kupis 15l, svakog po 5l. i ostane ti za sledeci out..

Ti si brate dosao, ocitao lekciju i otisao ... :wave: bukvalno! I svaka ti cast na tome! :respect::clap::
Hvala bro! ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BA-KA-LU-LA
25.10.2016
10
14
3
Sve informacije o doziranju advanced nutrients gnojila sam delio sa vama tokom dnevnika, na kraju je ispalo da moram u jednom zalivanju pola boce od l da potrosim , gledas po listovima svakog tjedna dal treba pojacati ili... Proslo leto je bilo kisovito,dolazio sam jednom u 7/14 dana samo radi gnojenja i odrzavanja sajta, ni jednom nisam sipao obicnu vodu... Dok ovog leta moras ici na svakih 3 dana ako ne zelis da ti ostanu male... ako su ti trenutno male, mani se ovih gnojila , idi zalivaj sto cesce dok ne izrastu metar, posle ce na ovoj vrucincini dnevno dobijati po 20cm... pa onda kupi skupo gnojilo,do tad plantela list i slavol ti je sasvim dovoljno... sto se tice osnovne prihrane trokomponentni jungle juice mi se bolje pokazao, za 100e kupis 15l, svakog po 5l. i ostane ti za sledeci out..


Hvala bro! ;)
Hvala ti druze, jako korisne informacije. Rijetko koji dobar grower da dobre informacije po pitanju.
Ovo mi je licno najbolji outdoor grow koji sam vidio! ^^
 
06.07.2011
11
6
3
42
Pozdrav docta,imam ove godine lemon i isto su jako močne,ful slićne tvojima,zanima me kada su ti otprilike počele cvjetati,početkom 8.mj. ili?Da li si na početku cvjetanja poskidao grane za koje mislim da neče puno dati a samo jedu hranu bez veze?Daj mi molim te neki savjet koja bi bila naj gnojiva po tvom iskustvu,kažem jako slićne tvojima,e i da li si folijarno prskao u cvjetanju,ako jesi da li si samo po listovima ili?Hvala,pozdrav!
Smoke report 1:
Istrimovano malo za probu u 44 danu cveta. badovi uglavnom 70% zreli. Ukus dima izvarendan,citrusan,kvalitetan... Jak miris skanka i limuna, hvata kasnije,jako i dugo traje high, tera te na kreativnost i akciju , nema zakucavanja i overavanja, moze da se pusi celu noc i resavas zadatke iz nuklearne fizike, prijao bi neki komenter! :) :sesir: poz do sledeceg updatea! :vutra::mario::Pogledajte prilog 111061 Pogledajte prilog 111062
 

Doktor.Martin

Aktivan Član
25.03.2016
105
516
63
Nisam skidao grane,nisam folijarno, gledaj visekonponentna gnojila u konbinaciji sa stajskim i golubijim sa sto vise vode, za flowering time pise u dnevniku :sun2: