Lemon Skunk 2016

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
pa i sam vidis da nije svaka jednako razvijena, na otprilike malo vise od pola puta si, nemoj da te sad nestrpljivost hvata kad je najbitniji dio :) a onaj big bud od litre to ode u jednom zalijevanju na ove tvoje biljke.. :)
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
da, wierd!? ali mislim da sam skontao zasto ovaj moj kasni, dobijao sunce dva puta na dan u vegetaciji, ujutru do podne otprilike, onda u senci od kuce pa posle 6 uvece ponovo?
 

Doktor.Martin

Aktivan Član
25.03.2016
105
516
63
tebe jedino ta pauza sunca malo koci,a to uz kucu mozes svakog casa da ocekujes sranje,pogotovo ako si vec zabelezen tamo.. :objesen:

..temperature,prihrane,sastava zemljista... Meni 5 razlicitih sorti krenulo da cveta isti dan,
sem silver hejza.. on je kasnije,nakon 4 dana lol:p
javi kako napreduje silver i ima li plesni, probao bih je :)
 
Poslednja izmena:
21.04.2015
13
17
3
meni je jedan LS gotov možda ga danas ili ovih dana skinem a dva pored njega su imala problema sa pregnojavanjem i normalno kasne cijeni 15-tak dana!
+ jebe ga malo buđ,pošto nisam prskao ničim,a odoh ih okupat čajem od preslice!!!
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
imao sam ja dva puta SSH, prvi grow mi unistilo nevreme a sledece godine nije zavrsio, opet nesto do vremenskih prilika ali i dugo cvetanje. to ovde samo u boxu moze da zavrsi kako treba.
 

Doktor.Martin

Aktivan Član
25.03.2016
105
516
63
Smoke report 1:
Istrimovano malo za probu u 44 danu cveta. badovi uglavnom 70% zreli. Ukus dima izvarendan,citrusan,kvalitetan... Jak miris skanka i limuna, hvata kasnije,jako i dugo traje high, tera te na kreativnost i akciju , nema zakucavanja i overavanja, moze da se pusi celu noc i resavas zadatke iz nuklearne fizike, prijao bi neki komenter! :) :sesir: poz do sledeceg updatea! :vutra::mario:: 1.JPG 2.JPG
 
Poslednja izmena:

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.154
358
Svuda pomalo
Odlicno tebra, super ti bio dnevnik nadam se da si zadovoljan strainom i nadam se da ces nam udostojiti smoke reportom kad zavrsi kjur onako 2m kasnije, jer mozda i neko pozeli ovaj strain za sledecu godinu.. poz:respect::clap::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Doktor.Martin

Doktor.Martin

Aktivan Član
25.03.2016
105
516
63
Tu nema kaj da se kaze, nego, super, super s grožđicama, lješnjskom i rižom :thumb: nego jel si se cuo sa pljesni, jel se gdje pojavila ;)
Plesni nije bilo, a nije ni padala neka velika kisa do pre par dana,videcu sl put kad budem radio update:gled:


Odlicno tebra, super ti bio dnevnik nadam se da si zadovoljan strainom i nadam se da ces nam udostojiti smoke reportom kad zavrsi kjur onako 2m kasnije, jer mozda i neko pozeli ovaj strain za sledecu godinu.. poz:respect::clap::

Strejnom prezadovoljan,znam kako cu se sledece godine obhoditi prema njemu,dnevnik jos nije gotov, bice jos 3 update i 2,3 smoke report kad totalno nabubre badovi,hvala pozz!!! :wave: :rasta: