Lemon skunk 250w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

IamLegend

Aktivan Član
11.10.2010
106
16
0
34
Kao sto naslov kaze lemon skunk pod hps 250w.

Treba mi savjet koliko do kraja?

Trenutno je 80-ti dan cvjetanja.
Pitari su 28 LITARA, zemlja je COMPOSANA blumenerde. Zive su nekih 115 dana a od toga je 80 cvjetanja.
Gnojene su sa HESI gnojivima, u pocetku pola doze ali vec dva puta svakih deset dana dobivaju punu dozu. Pistile su poprimile malo boja ali malo me razocarao urod kolicinski, ali sto je tu je bitna je kvaliteta. Ali i da je barem lampa 400w bilo bi jos bolje ali to cemo drugi puta. :)

Evo slike:
2wf781c.jpg

35ajj9l.jpg

11gk3rl.jpg

otev6w.jpg

15675w8.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: makisplit

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
Sta reci... :))) YOU ARE A LEGEND!!!!! hehehe
4chsmu1.gif
hehehe lemon unkic :))) moram nabaviti te semenke :)))

i daj nam malo reci....u koliko litara je...dal je zemlja...koja...80 dan cvetanja ili je toliko ziva.....

fino to izgleda...mada iskreno mislim da moze jos da stoji....a mozda i ne mora....budi ledzend do kraja ehheheh i daj nam informacija jos :))))

pozzz :))))))
 

IamLegend

Aktivan Član
11.10.2010
106
16
0
34
Pitari su 28 LITARA, zemlja je COMPOSANA blumenerde, ona skupa za cvijece. ziva je nekih 115 dana a od toga je 80 cvjetanja i da mirisi kao limun jbt-e. Imam u vrtu limun i miris je slican, samo po travi!!
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Skidaj to,suši i puši...ne troši više električnu energiju.Nekako mi izgleda kao količinski promašaj za toliko vremena i utrošenih sredstava.
Mada u kvalitetu ne sumnjam.:thumb:
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
a koliko ti je lampa udaljena od vrha biljki...koja marka je lampe?....koji ti je put 1. da growaš?....
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
koliki ti je box? mozda jer je prevelik box a premalo svijetla, mozda zato je dala malo hedova.... a i svijetlo je vazno koliko je udaljeno, jer 250w mozes blize stavit ne grije ko 400w... ja bi pustio jos 4-5 dana da se proba napunit jos koliko moze i :prof10:
probaj sam prosudit po boji pistila kad je treba cepnut :) ako je 70-80% pistila smedje... harvest time :) vrhunska sorta, bome ces se nauzivat :)

peace out !
 

IamLegend

Aktivan Član
11.10.2010
106
16
0
34
Pa vecina pistila je jos uvijek bijela, ja sam mislio im jos jedanput bubnut full dozu gnojiva pa da vidim u kojem ce se smjeru kretati.

Nadam se da bi mogle dati barem 70g suhoga. Ma sto se tice kolicine znam da sam zakazao ali stvar je da u ovim uvijetima i sa ovakvom rasvjetom realno gledajuci i nije bilo za ocekivat vise. jer sto se tice ventilacije ona je jednostavno nikakva, i desavalo se da je temperatura u nekoliko navrata za vrijeme cvijetanja bila oko 10 celzijevih stupnjeva na 5-6 dana. Ja jednostavno nisam mogau tu nista napraviti.

Ovo mi je vec 4 grow s tim da su prijasnji growowi sve jedan zavrsili sa velikim neuspjehom. Doduse radilo se outdooru, a uvijek bi nesto poslo po zlu-murija, kisa leda snijeg u sred ljeta i prokleti puzevi. Nema goreg kad ti se on uvali tjedan dana na biljozu a ti dodes na sajt pa ono vidis da nema pomoci.

A nista hvala vam na savijetima, javim se kada ih sasjecem i osusim i naravno SMOKE REPORT koji jako dugo cekam. :)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
dobro ti je ajde uspio ti je ovaj grow :) ja bi bio presretan :D
btw. nemoj nikako gnojit sad pred kraj, ako si gnojio pred malo, flushaj, ako nisi flusho, flushaj svejedno jer ce ti dosta pomoc u okusu vutre. tako da gnojivo sad pred kraj nikako.
bas me zanima smoke report jer nemoze bit lose kako god okrenes :D

peace out !
 

IamLegend

Aktivan Član
11.10.2010
106
16
0
34
DJFlyHigh je napisao(la):
dobro ti je ajde uspio ti je ovaj grow :) ja bi bio presretan :D
btw. nemoj nikako gnojit sad pred kraj, ako si gnojio pred malo, flushaj, ako nisi flusho, flushaj svejedno jer ce ti dosta pomoc u okusu vutre. tako da gnojivo sad pred kraj nikako.
bas me zanima smoke report jer nemoze bit lose kako god okrenes :D

peace out !

gnoji sam full dozom pred deset dana, mislio sam danas dati jos dozu i onda za 5 dana napraviti flush i nakon tridana od flushanja sasjeci je? Sta ti mislis jeli to ok ili da ju odmah flusham i za dva dana sjecem?
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ma nemoj gnojit bezveze kad ces odma flushat za 5dana, bzvz bacas gnojivo niti biljka nemoze iskoristit sve nutrijente u tih 5 dana.
flushaj je sada i onda vidi po pistilima kad je najoptimalniji harvest. nemoj si davat nikakav vremenski interval kad bi trebo bit harvest, nego vidi po biljci, to ti je najpametnije.
kad ona bude spremna, onda je cjepni :D

peace out !
 

IamLegend

Aktivan Član
11.10.2010
106
16
0
34
metalmaniac je napisao(la):
da nije to malo premalo gnojiva, svakih 10 dana 1 doza hesija?
Tocno to, imam neki cudan ocjecaj da sam bio preoprezan. jednostavno me bilo strah da ih ne zapalim sa gnojivima pa sam ih po svemu sudeci premalo gnojio. To je jedan od bitnijih faktora zasto je urod mali. u pocetku sam ih svakih deset dana sa pola doze i to im je izgleda vise nastetilo nego pomoglo. A nista ekipa bacam se na flushanje i lagano cekat da ih 80% pistila potamne i onda sjetva.
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....po Hesijevoj tablici gnoji se svakim zaljevanjem, BB sam gnojio Hesijem svako trece zaljevanje i ostao je krzljav, Wembleya sam krenuo gnojit svako zaljevanje propisanom dozom pa je nakon 20 dana poceo pokazivat znakove pregnojavanja a Skunk#1 sam rokao od pocetka svako zaljevanje i jos sam ga malo boost-ao pred kraj i nema znakova da mu je previse.......

......zakljucak, svaki strain drugacije trazi i prima hranu al mislim da si ih ti definitivno drzao cijeli grow na dijeti........:)
 

IamLegend

Aktivan Član
11.10.2010
106
16
0
34
GreenRyder je napisao(la):
.....po Hesijevoj tablici gnoji se svakim zaljevanjem, BB sam gnojio Hesijem svako trece zaljevanje i ostao je krzljav, Wembleya sam krenuo gnojit svako zaljevanje propisanom dozom pa je nakon 20 dana poceo pokazivat znakove pregnojavanja a Skunk#1 sam rokao od pocetka svako zaljevanje i jos sam ga malo boost-ao pred kraj i nema znakova da mu je previse.......

......zakljucak, svaki strain drugacije trazi i prima hranu al mislim da si ih ti definitivno drzao cijeli grow na dijeti........:)

A sta da ti kazem stari kad znas i sam kako je. nakon toliko propalih slucajeva jednostavno postanes preoprezan, ovaj put sam odlucio dovesti do kraja makar imao manju kolicinu ali da ju imam, onako kad ju pregnojis mislis se sam sobom sta mi je ovo trebalo. tako da sam sretan i sa ovo malo sta imam ali znam da ju imam i da je made in CROATIA. A ne da se neki glupan setka po gradu sa mojih 50 eura sta sam mu ja dao za petardu, ali kakvu petardu, ono dno dna. ma jednostavno nemam rijeci...
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....sve 5 stari, u nijednom momentu te nisam kritizirao samo sam iznio svoja iskustva sa hesijem na 3 straina a nijedno nije isto tako da pravila nekog ustvari nema......samo onak okvirno da znas otprilike sta i kako iduci put u indooru.........

....btw hedovi fino izgledaju i zelim ti ugodan dim.......:)