Lemon Skunk by OC 2014.Double TOP + Lst, 400 HPS & 400 MH vege

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.990
34.338
2.598
Evo svi nesta uzgajaju...pa sam i ja odlucio podjeliti sa vama ovaj skromni grow :)
GHS je zavrsio pricu sa lemonom ..neznam iz kojeg razloga ja drzim da je neopravdano ali vjerovatno oni planiraju nekakav comeback za neko izvjesno vrijeme.
Lemon S cvijeta 60-ak dana ..znaci relativno kratko pa sam se odlucio za SCRoG...jedna biljka i jedan kvadratni metar zice..to nece biti nekakav problem.
Pot je za sada od 1,5l (TM)za dva tjedna cu presaditi u 25l Potground H zemlje sa nesto Perlita i jedan ćudomix od par litara ali o tome cu usput.
Boxa nema...radi se o jednoj prostoriji koja bi vrlo lako mogla postati green-room ali nemam zivaca za vise od jedne lampe tako da je to za sada tako.
Powder feeding (hibryd) GHS je ono sto ce klopati od pocetka do kraja.Vec smo se sreli tako da se nadam zdravoj i lijepoj biljci...za sada toliko :notnice:





 
Poslednja izmena:

Prater

Prijatelj Foruma
04.04.2012
208
640
93
Koje su dimenzije prostorije, i jel to avenger (pitam zbog nekih svojih budućih planova)? Neka je sa srećom! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.990
34.338
2.598
Ma zaboravi prostoriju..nebitna je :)
Nije Avenger nego je radjeno home-made ali po dimenzijama originala ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and Prater

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.990
34.338
2.598
haha vraze...nisam odustao od SoG-a ostavio sam taj dnevnik otvoren...imam u planu SoG sa SoG strainovima do tada cu se upetljati u zicu .
Jelda je reflektor mrak haha
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and sharp

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
I ja planiram scrog jos ove godine pa cu s veseljem pratit, jos i nesto naucit.
Koju zemlju koristis za start? Koju preporucujes?
Sretno majstore!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
sretno opa

offtopi ( nikako se ne mogu natjerat zapochet grow...vuku me biljke.imam 15tak strainova na raspolaganju..ali mi se neda preuredjivati box-a mooooraaaaam jer je demontiran i relociran...ufff- teshki su to osjechaji...+ne mogu se odluchiti chime je najbolje ljepiti diamond foliju na zid..plastika na zid i plastika na plastiku.svashta sam chula-od keramicharskog ljepila..preko ljepila za tapete..ljepljive trake.+element visoke vlage....aaaaaa.)
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
opako taj reflektor izgleda.od kojeg je materijala?
i pod mi je zanimljiv..sta je to guma neka ili silikonska podloga??
ugl. sretno...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.