lemon skunk indoor 400Hps

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
02.01.2008
9
0
0
35
Povrsina boxa(ormara; tri zida bijele boje i drvena vrata lakirana bijele boje): 1m x 1.10m x 2.5m(visina)

Zemlja: TerraMagma sa 10% stiropora 10% humusa i na dnu saksije granule za drenažu...

Svijetlo: 400 W Hps udaljena 60 cm od zemlje

Režim svijetla: 18/6, na startu su imale i koji sat vise(jbga)

Zaljevanje: jednom svaka dva dana dok ne "procuri" voda kroz rupice...

Ventilacija: dva venta 125mm za kupaonicu(jedan na dnu ubacuje zrak drugi na visini 1.95m izbacuje zrak) i jos jedan dodatni sobni ventilator velike snage na minimumu (upaljen samo dok prži sijalica)

Temp: 28-32 C

Vlaga: 30%(varira, nekad vise nekad manje)

Trenutno je 10. dan growa.

1. Imam dva glupa pitanja: Kolika TOCNO treba biti temp u boxu(kad je svijetlo upaljenoi kad je ugaseno)?

2. Koliki postotak vlage treba biti i kako ga povecati?

3. malo mi cudno listovi izgledaju. Nekako se uvijaju i imaju cudnu teksturu, ali posto mi je ovo prvi grow nisam siguran dali brijem ili im fali nešto.
Ako neko ima još kakve preporuke ili vidi problem u opremi neka javi...:bonappetit:

ps slike uskoro ako bude interesa. Unaprijed hvala na odgovorima...:D

02.01.2007
34
2
0
43
Pod br. 1 stavi SLIKU ovako napamet je sve lutrija.

- Granule za drenazu, nadam se da nisu glinene kuglice koje zadrzavaju vodu na dnu?

- Idealna temperatura je 25 stepeni sa svijetlom, 19 po mraku

- Vlagu ces povecati sa mokrom krpom u nekoj posudi u koju duva ventilator, idealna vlaga u fazi cvjetanja je 50-60 procenata

- Ako ti se listovi uvijaju na dole onda je previse zaliveno, ako se uvijaju po rubovima na gore onda je prevelika temperatura.

p.s. Ne zaboravi sliku :)

• Sviđa mi se
Reactions: rastanaut

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.182
131
0
33
daj slike odma

Zaljevanje: jednom svaka dva dana dok ne "procuri" voda kroz rupice... -> PREVISE!

zaljevaj tek kad ti zemlja bude skroooz suha
a u praksi je to svakih 4-5 dana
ako ti se listovi uvijaju vjerojatno je od toga
temp 28-32 je fajn, mogla bi bit malo niza al ovo je okej

aj zivio

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
41
28
32
definitivno previse vode. . .pa biljke ce ti naucit kraul plivat koliko ih topis. . smanji to . .zaljevaj max svaka 2 dana tek toliko da bude malo vlage. . .probaj to pa vidi sta listovi kazu onda. . ;)

i daj slike. . znatizelja :)

OP
OP
R
02.01.2008
9
0
0
35
Vodu cu smanjiti. Kad meni ta zemlja izgleda suho nakon jednog dana, stavi prst u zemlju ono opet suho. Al dobro drzat cu se ovog svaka 3-4 dana.
Stavit cu za drenazu neki medij koji ne upija vodu, mislio sam da i ovaj moze posluziti posto je ova u vrtnom centru rekla da upija vodu ali isto tako propusta kad je ima previse-jos je pitam je moze za drenazu. Zove se hydroton. Nisam ga jos stavio u zemlju tako da steta jos nije napravljena.

ps koliko bi mi vlaga% trebao biti za vrijeme vegetacije? Neko je napisao ali za vrijeme cvjetanja oko 60%.

Jos jednom hvala na odgovorima, slike uskoro...:sick:

OP
OP
R
02.01.2008
9
0
0
35
OP
OP
R
02.01.2008
9
0
0
35
evo pojavili su se problemi sa biljkama. Smanjio sam zaljevanje na jednom svakih 4-5 dana. Trenutno je 18 dan vegetacije...

Evo slike, molim savjet i pomoc... hvala unaprijed:

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

ps jos nisam nikakvo gnojivo dodavao, zemlja je terra magma. Zadnje zaljevanje sam obavio destiliranom vodom(zutilo se pojavilo prije toga)...

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
35
Rizel je napisao(la):
evo pojavili su se problemi sa biljkama. Smanjio sam zaljevanje na jednom svakih 4-5 dana. Trenutno je 18 dan vegetacije...

Evo slike, molim savjet i pomoc... hvala unaprijed:

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

ps jos nisam nikakvo gnojivo dodavao, zemlja je terra magma. Zadnje zaljevanje sam obavio destiliranom vodom(zutilo se pojavilo prije toga)...

nemam pojma o cemu pricas, koliko ja vidim imas totalno zdrave biljke....u cemu je problem:rofl:????

OP
OP
R
02.01.2008
9
0
0
35
Novi listovi su dosta svijetliji od starih. Ima li to kakve veze? vlaga iznosi 30-35% kad je svijetlo upaljeno. Je to premalo u fazi vegetacije?
ps kad preporucujete gnojenje, lst...?

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
9
0
36
Probaj ih nahranit i zutilo novih listova bi trebalo nestat. 99% sam siguran :)