Lemon skunk, Super bud, Auto bomb 12/12 od početka!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.02.2008
1.048
1.455
188
Super druze to izgleda samo kad sledeci put radis update stavi ime na slici
koju lepis da bi znali sta je sta ;D
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.151
233
Većina biljki je stvarno dosta otišla u visinu,iznenadio sam se,pogotovo za lemon skunk za koji sam čitao da se najviše izduži u cvjetanju,što se pokazalo stvarno točnim..Šokira me svakim danom,mislim da će im dosta još vremena trebat..E sad ima jedno 3 biljke koje su kao malo zaostale,jer su u istim posudama i teško dolaze do hrane i vode kraj velikih cura..Odprilike auto bomb-ovi su skoro isti svi,oko 60-80 cm...Dok ima 3,4 lemona koji su skoro dohvatili metar visine..Super bud je najmanji,pa sam morao neke stalke stavljat ispod posude da ih dignem malo da budu u ravnini,da uhvate što više svjetla,male su ali daleko najviše kristala imaju i mislim stvarno da će bit "ubojice" hehe...Baš su debeljuce,ogromne su..Nisam mogao sve posebno slikat jer nisam imao vremena,digitalac sam posudio na kratko,kako se bude bližio kraj slikat ću sve posebno i napravit kvalitetniji update da se zna šta je šta..Inače imao sam danas jedan dosta veliki problem,ali uspio sam ostat skuliran i naći pravo rješenje i izdržat to sve..Jebeno je ovo sve što je ilegalno,treba se čuvat na svakom koraku iako znam da nisam diler nit ću prodavat šta,ovo je moja zaliha a vidjet ćemo koliko će potrajat..Zbog ovog problema kojeg sam spomenio maloprije morao sam držat biljke cjeli dan u mraku i savinute a trebale su bit pod lampom,ali šta je tu je,danas su vraćene i bit će sve uredu..Živi bili,pozdravlja vas ludi dim,zahvaljujem se na repovima i pohvalama,ali i kritikama :))
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.151
233
Nisam dugo update stavio,nisam imao digitalac a nisam htio ni bit dosadan..Hm auto bomb planiram skinut skoro,vidjet ćemo sve..Bijeli se kod nas a bogami i kod mene u boxu :D

Mislim da je 76.dan od početka 12/12..Budem provjerio još :)

*****AUTO BOMB*****








*****SUPER BUD*****





*****LEMON SKUNK*****







*****GRUPNE SLIKE*****







-Zadovoljan sam ali je moglo dosta bolje,žao mi je zbog zajedničkih posuda jer ih je par ostalo maleno i mislim da bi se mogle dosta više razvit da su svaka svoju posudu imale,ali nema tuge ni žaljenja,sve je ovo jedno veliko iskustvo..Idući grow će biti puno bolji,manje biljaka i više treninga,drugo gnojivo i par dodataka..Također mislim da je prava gužva u boxu i neke biljke su ostale malo "zakinute"...Lemon skunk raste kao blesav,neke su tek sad krenile cvjetat,ogromne su,bit će pravo debele hehe,jedna je ogromna,baš ogromna i naprednija je od svih,čini mi se da će bit gotova za jedno 15-ak dana,nisam još to u životu vidio da tako jedna biljka može izrast,glavni vrh joj je kao šaka cijela,strašno,uz puno sporednih debelih vrhova..Ali ima i par manjih al sad će se one popunit kad auto bomb izađe van..Auto bomb je "poljubičastio" malo od zime,mislim nije prehladno,preko noći je 11-14 stupnjeva,a on izgleda ne voli baš hladnoću hehe,al ne šteti to,čak je lijepo za vidit..Super bud mislim da će bit gotov kroz nekih 3 tjedna tako,sve ćemo vidjet ne želim ništa napamet govorit..Ventilator zadnjih mjesec dana uopće nije korišten,samo malo otvorim prozor i pustim im zraka,baš im paše..Na slici se vide i "kandže" ne brinite jer su žedne,ostavljam ih baš da ožedne i onda im tek dam vode i hrane i baš im paše,polude totalno..Večeras ću ih zalit a neke i pognojit hehe..Uživajte i pozdrav od ludog dima :D
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.151
233
Hvala na pohvalama i rep+ ali opet ponavljam može to puno bolje,mislim da ću iz ovog growa naučit najviše,ovo mi je treći grow ali najviše iskustva će donest i sad sam napokon skužio svoje greške tako da mislim da najbolje tek dolazi :D
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Bravo Ludace od dima,koliko mislis da je optimalno lemona na taj prostor i u kolike posude preporucujes za 12/12 od pocetka?I ja jedva cekam smoke izvestaj od svih
a mislim da ce lemon razvaliti......pozz od zlog
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.151
233
Hvala na pohvalama i repovima,neznam ni od kog stižu sve,neki se nisu ni potpisali hehe,ne kužim ovo jel misliš koliko bi bilo optimalno biljki na toliko prostora (misliš li o boxu mojih dimenzija ili?) A za 12/12 bi preporučio posude od 5 Litara,to je idealno po mojim razmišljanjima i iskustvima,više ti ne treba za 12/12 od početka..Neznam jel bi uzimao lemon,moja preporuka je da ga uzmeš jer sam se ja iznenadio,puna je kristala i ima jako velike vrhove,dosta masivne,polažem velike nade u njih i dosta očekujem od njih hehe,ne smijem ih više hvalit da se ne bi umislile ili da ne bi bile pod pritiskom..Ogromne su,eto primjera kod mene,76,77 dan 12/12 od početka,od 10 lemona koliko ih imam u boxu ajmo reći da je prosječna visina njih oko 90 cm do 1 metar!!!To je stvarno odlično,s tim da par njih još uvijek raste i moram lampu dizat baš večeras,nemožeš vjerovat,miris je najintezivniji od svih koje imam u boxu i najmasnije su..Ima jedno 2,3 lemona koje su tek sad krenile cvjetat (neznam jel je genetika u pitanju ili zajedničke posude) ali bit će brutalne,to se već sad vidi...Zato svakako preporučujem taj lemon i pušio sam ga prije oduševio me totalno..Samo još da napomenem da ovaj grow radim bez ph štimanja i zadnjih mjesec,mjesec i pol bez ventilacije u boxu,samo im malo prozor otvorim kad lampa ne radi da se ne vidi svijetlo i to im je dovoljno,budu zahvalne..

Evo jedna sličica,od ujutro je jedna mala na sušenju za posebne prilike,pa napišem smoke report kad bude suha,radi se o auto bomb-u..(kad je slikana nije baš nešto bila otrimana nisam imao vremena,sad je sređena) :D



U zdravlje,budite sretni i nasmijani,ludi dim vas pozdravlja ;)
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.151
233
**HARVEST AUTO BOMB**

Evo par sličica od auto bomba,skinuo sam ih,još ih par imam nisam stigao,njih ću sutra al evo da vidite čisto kako izgleda,zadovoljan sam ali mogle su dosta više dati,da su imale svaka svoju posudu i da sam imao boju prehranu..Puno sam naučio u ovom growu i idući planiram hydroponic..Mislim da je to puno bolji način od zemlje,brži i gramaža po biljci se automatski podiže :)
Ostalo je još 10 Lemon Skunka,nabacit ću slike u idućih par dana i ostao je Super Bud 4 komada..
Evo slika:











Pozdrav svim vutrašima od Ludog dima,poseban pozdrav ide MAZARU koji je nevjerojatan borac i čovjek bi mogao pokrenit nešto!!! Pozdrav legendo! ;)

P.S. Zašto MAZARU?
Zato što mi cimer uletio u sobu i kaže jesi vidio ovaj članak (za Mazara) ?
Ja mu govorim ponosno DA,to je član našeg vutra foruma! :))
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.151
233
Hvala na repovima i pohvalama,zaboravio sam napisat da je Auto bomb skinut 85 dan,znači 85 dan su biljke stare,ostao je lemon skunk i super bud,njih ću ostavit jos dok god ne vidim da su gotove,okačit ću slike idućih par dana..Pozdrav ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MarcoPolo

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
evo još jedan rep...nikad nije kasno...za dosad viđeno...a i ono što tek dolazi...nestrpljivo iscekujem superbud :)
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.151
233
87 dan 12/12 Od početka!!!

Još jednom hvala na repovima,evo kako sam i obećao slike Lemon Skunka i Super Bud-a..Super bud je mala grmasta biljka,idealna za manje prostore da vrhovi su jako masni i tvrdi to je nevjerojatno..Nisam ga još probao..Lemon skunk je nevjerojatan koliko raste,na 12/12 od početka on je prerastao metar..Na jednoj biljci vidjet ćete na slici glavni vrh je masivan kao boca od Coca-Cole od 2L !!! Strašno,to još nisam vidio..Evo malo sličica pa pogledajte..:))

*****SUPER BUD*****







*****LEMON SKUNK*****








Lijep pozdrav od ludog dima,ako nekoga zanima bilo što neka pita slobodno ;)
Živi bili!
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
ma kakvo pitanje samo kapa dole, pitam se sta bi bilo da si pregradio ili svaka svoju posudu,
tacno se vidi da je jedna izdominirala naspram druge al dobro ovo ce posluziti drugima,
uzivaj u miru u tim dimovima ludim :D
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.151
233
Hehe bilo bi još naprednije u svakom slučaju da bi bile posebne posude,to je sigurno jer kako kažeš neke su baš izdominirale i kradu hranu ovim manjima,a korijen se zapetljava..Lemon skunk ima ogroman korijen baš ću uslikat kad ga završim,jer pri vrhu u zemlju stavim prst do nokta i već osjećam korijen,nemožeš vjerovat..Svakako ću uživat u dimovima,to je sigurno.Lijep pozdrav ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.