lepi pozdrav svima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.02.2007
38
0
0
41
momci ajd jedan pomoc.
imam dve biljke koje su iste i primetio sam da na granama sve hedovi su 90% barun.
a gornjakao da kazem kraljica uopste nije braon nego sve dlacice su bele.
sta da mu radim?
47 dana cvetanja.
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
koja sorta ? koja temperatura koja i još miljardu stvari. probaj odgovoriti na neka pitanja u Help upitniku pa dobiješ precizniji odgovor ovako su sve nagađanja
 
26.02.2007
38
0
0
41
Stoner je napisao(la):
koja sorta ? koja temperatura koja i još miljardu stvari. probaj odgovoriti na neka pitanja u Help upitniku pa dobiješ precizniji odgovor ovako su sve nagađanja



1.Uzgajate li svoje biljke iz sjemenki ili klonova(reznica) ?-da klonove koristim
2.Koliko su stare vaše biljke ?-veg 20dana cvetanje 48 dana
3.Koliko su visoke vaše biljke ?-105cm visoke
4.Kolike su tegle ili posude u kojima su vaše biljke ?-10lit
5.Kakva je vaša zemlja (Sa čime ste ju mješali , jel zagnojena, )-zemlja6.5 ph mesano sa stiroporom
6.Kako često zaljevate i kakvu vodu koristite ?nedeljno jednom gnojim sa otopinom
7.Kakav je ph vaše vode (bar približno ako imate lakmus ph tester) ?pojma nemam nemam papir
8.Kakva gnojiva koristite i kakav je omjer N:p:K (odnosno dušika,fosfora i kalija) ?plantela cvet npk 6%-8%-8%
9.Kakva svjetla koristite (koliko wata koliko lumena,HPS,MH,fluo,halogen,običnu) ?-hps gro lux 400w
10.Koliko su lampe blizu biljki (udaljenost od vrha biljki) ?-za nekih 20cm.nemogu dalje da podignem lampu zbog prostora .malo sam se zajebo
11.Koliki je vaš prostor u kojem gajite (u metrima kvadratnim ) ?-80cm-100cm
12.Kolika je temperatura i vlaga u vašem prostoru za uzgoj ?-temp je izmedu 28-ponekad ima i 30
13.Koliki je ph zemlje ?pojma nemam nemam papir i merac
14.Dali ste uočili nekakve insekte u vašem prostoru za uzgajanje ?-nisam
15.Koliko imate iskustva u uzgajanju ?pa *****ga ovo mi je prvi grow
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
10.Koliko su lampe blizu biljki (udaljenost od vrha biljki) ?-za nekih 20cm.nemogu dalje da podignem lampu zbog prostora .malo sam se zajebo

Ovo ne valja... treba da bud 40cm bar. Napravi ili kupi CoolTube ili podogni sijalicu....

A hm... sto se tice tih vrhova... Mozes da poskidas te vrhove koji ti se cine zreli a ne zrele da ostavis....
 
26.02.2007
38
0
0
41
Inq je napisao(la):
Ovo ne valja... treba da bud 40cm bar. Napravi ili kupi CoolTube ili podogni sijalicu....

A hm... sto se tice tih vrhova... Mozes da poskidas te vrhove koji ti se cine zreli a ne zrele da ostavis....

imam coul tube nabuden u reflektor..
znaci mogu slobodno da skidam one vrhove koji su zreli.
to ce i biti.posle cu da nabacim koju sliku u dnevnik pa pogledajte.