Let3 nedjeljom u 2

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Jeli itko mozda upravo gledao najbolji intervju svih vremena na ovim prostorima?

Krista ti boga isusa kako je to dobro bilo, jedva cekam da se pojavi na jutubu.
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
sad sam citao na indeksu komentar o prekinutoj emisiji i vristao od smijeha...

ne cijenim ih bas nesto ni kao glazbenike ni kao pojave ali su se izgleda dobro snasli u tim nekim performanistickim vodama.
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
mr.skunk je napisao(la):
sad sam citao na indeksu komentar o prekinutoj emisiji i vristao od smijeha...

ne cijenim ih bas nesto ni kao glazbenike ni kao pojave ali su se izgleda dobro snasli u tim nekim performanistickim vodama.

Ma ja uopce nemam misljenje o njima nit me zanimaju, al sto su napravili od ove inace ozbiljne emisije je nesto neprocjenjivo :D
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
ma sta vi pricate ljudi su legende...
ko ide u ekstreme cesto se i sjebe al to neznaci da su losi...
volio ih il nevoli0o koncerti im show isto ko i ovaj intervju heheheh
CAREVI
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
meni su oni stvarno bezveze ali mi je zanimljivo sto su oni napravili jer obicno taj voditelj od svakog napravi debila ali ovi su ga ubili u pojam hehehehehehe svaki put kad se sjetim nasmijem se ......
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
ajme kako su oni njega izvozali, preveslali ko nekog najveceg naivca. on je sa njima "dogovorio" sta se smije sta ne, a normalno to njima NISTA ne znaci. umjesto penisa reci Qurac, umjesto vagine reci ***** :)))) a on sve kao..pa dogovorili smo se :))) ma jeste se dogovorili aha!

on se preznojavao, on je patio i gorio u najvecim agonijama dok su oni vodili show a ne on. smijeh... pokriva im guzice, stvar izmakla kontroli, zavrsava emisiju 10 min prije...hahah sta je on mislio? let 3? hahaha pojeli su ga i to lakocom :p
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
a šta sad kao mi smo super kul face oni su divljaci ne znaju šta je prava umjetnost ovo ono,jer mi smo pametni ljudi skulirani (nemam ništa protiv baleta i takvih stvari,a operu i poeziju volim tu i tamo),eto ti baš mi je drago zbog onog stankovića jer se on uvjek ponašo superirno u svojim emisijama prema drugima,eto ti sad
a maloprije don kaćunko govorio o let3 kao da su sramota za rijrku da su životinje al eto meni su loodi.mislim bend kao bend su nula da nešto sviraju oni ni ne sviraju samo se zajebavaju.hehe:ludaci_lol:
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Nisam nažalost pogledao komplet.. uletim taman na kraj i vidim
stankecu facu, rekoh sigurno dobio qrcem u čelo :icon_mrgreen:

:maryjane:
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
edit:evo intevju
http://www.youtube.com/profile?user=Anselin80&view=videos
zadnjih šest filmića

:hehe: aahahahahahaha koji carčine upišo bi se od smijeha da si upravo nisam prdo bubreg za ogromni digitalni pozlaćeni okvir na kojem ću uvijek iznova vritit ovu snimku.
mislim prilično dugo ih obožavam :D,
ipak rijetko koji bend tolko paše mom karakteru
(a kako sam iznimno narcisoidan to je jako bitan standard),
no nakon ovog im moram podignut nekakav spomenik.


e da i još jedna stvar vezana uz let tri
ne postoje granice dobrog ukusa postoje samo ograničeni ljudi.
stvarno je bolesno društvo u kojem se k.urac p.ička guzice prđenje i drkanje smatraju prostim :D...lol još gledateljima nanose duševnu bol.
edita edita:i ne kužim otkud kaćunku da nismo životinje...
trebao bi neke osnove iz biologije naučit prije nego što počne takve dezinformacije širit.naravno da postoje neke prividne razlike između nas i životinja,zbog kulture(koja je samo kompliciranje onog što rade životinje) al tko god malo bolje pogleda vidit če da smo čak i gori