Let3

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Let3 imaju fenomenalan performanse i vibru s publikom...je da mi malo dosadno gledat to njihovo kršenje konvencije, šta se mene tiče mogu se svi skinut goli i pojebat na stejđu, jaka stvar, kul, al ajde, možemo reć da su inovativni..al njihova vibra mi zakon, fino dižu publiku... zadnji put na njima sam bio prije par mjeseci kad su bili zadnji band drugog dana glazbenog festivala u Opatiji "Barufe i počela taman na njima kišića ali nitko nije jebo, sva publika je i dalje ostala uz njih...rispect...:sun2:

A šta se tiče nikoline pišek, ta treba mi je toliko ogavna, najogavnija osoba na televiziji, nju kad vidim ne mogu je ni smislit...ona njena spuštanja, bahatost, arogantnost, neupitna nepamet i preočigledno loš karakter...reći ćete kakve to ima veze s time da je dobra pichka, e pa brate, meni ima, baš zbog svega toga ne bi je ni štapom pipo koliko mi ide na živce i koliko mi se gadi :eek:hno: :2flip: :crash:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
A čuj izgledo bi i ja ko dobra *********** da me slikaju u takvom studiju i provuku kroz svu tu šminku i onda kroz sav taj photoshop
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Doors , nije ni ko koljena onoj kurvi Vlatki pokos. Vlatka ako citas ovo znaj da mi se neopisivo mnogo gadis i da ti zelim neuspjeh glupaco tupava sto ne zna sta bi od zivota vec samo od jednog do drugog shopinga, manikiranja pojavljivanja u javnosti jer si, eto tada faca posto se o tebi pise a pisu se samo gluposti. Nevjerojatno mi je kad me takve neke trebice izbace iz takta, a nekuze kako su jadne, tuko bi ih majke me...cek cek nemoj tako ona je dama?!?! MRSSSS bičaro
Bas pricam neki dan s kolegom, rekoh da mi se skine ne bi ju hebo vec bi joj zaljepio sa svake strane po 2-3 samara, zapravo bolje sakom...ccc koja "dama" fuj
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Ma užas na šta se sve ljudi spuste, da bi se prodali, pa se onda kasnije čude šta se vuku po psihijatrijama i deprama, a svoju unutrašnjost zamijenili za materijalizam i neku egotripersku ovisnost da budu viđeni i cijenjeni u masi. Kako siješ tako žanješ amico, nemoš ovce i novce, možda jesi ok plačen u industriji medija itd. (kolko tolko ovdje vani je to druga priča) ali kad te oni razapnu i pretvore u svoju robu i roba, pa kad te još i potrošači i masa počne razapinjat, pa onda malo novčići počnu kapat a apetit rastu...i sve malo pomalo te dovodi da se sve više otuđuješ od sebe i pretvaraš u bananu od čovjeka.

Al čak i kad netko bude zgodan, baš to njegovo unutrašnje (ne)stanje ga učini totalno ogavnom, odbojnom i ružnom osobom. Jbg, bit zgodan i istinski lijep su 2 totalno različite suprotnosti. Ovi su gremlini:assshaking::vb_devil:
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
]Let3 imaju fenomenalan performanse i vibru s publikom...je da mi malo dosadno gledat to njihovo kršenje konvencije, šta se mene tiče mogu se svi skinut goli i pojebat na stejđu, jaka stvar, kul, al ajde, možemo reć da su inovativni..al njihova vibra mi zakon, fino dižu publiku... zadnji put na njima sam bio prije par mjeseci kad su bili zadnji band drugog dana glazbenog festivala u Opatiji "Barufe i počela taman na njima kišića ali nitko nije jebo, sva publika je i dalje ostala uz njih...rispect...:sun2:

A šta se tiče nikoline pišek, ta treba mi je toliko ogavna, najogavnija osoba na televiziji, nju kad vidim ne mogu je ni smislit...ona njena spuštanja, bahatost, arogantnost, neupitna nepamet i preočigledno loš karakter...reći ćete kakve to ima veze s time da je dobra pichka, e pa brate, meni ima, baš zbog svega toga ne bi je ni štapom pipo koliko mi ide na živce i koliko mi se gadi :eek:hno: :2flip: :crash:[/quote]


He he vidim ide ti ova pishek na *****.ja sam je prvi put vidio prije par dana na tv,i ucinje mi se bomba ovako od oka
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
nije ona ne-zgodna osoba...lako za to. Hvala bogu da se može reći da je bomba. Ali nisam osoba koja odvaja vanjski izgled od unutrašnjeg...za mene lijepa osoba zrači kompletnošću, istinskošću, energijom...daje poticaj drugima samom svojom pojavom. Ali kad netko zgodan, a unutar sebe zastrašujuće isprazan, za tu ososbu nikad ne bih mogao reći da mi se sviđa...pa i da je miss neka turbo mulatkinja naj naj na svijetu bila bi mi ogavna i ne bih ju mogo smislit. Al bio komentiro baš za tu pišek, jer ona mi zapela još kad bila na hrt-u emisija shpitza prije god-god ipo, i od onda mi se totalno zamjerila...sad se još počela vrtit masovno po televiziji hrvatskoj, jer počeli dovlačit neke tuke mulice od 20god i sisom, tako da sad još kad ju vidim...jao, smuči mi se pred očima.

Iako, to kakvi su ti ljudi, nikad ih ne bi osuđivo ili mrzio, nesimpatiju naravno da smijem imat pravo jer to već ne zalazi u osuđivanje nekoga na temelju različitosti i njegova izbora, ali ono što je veoma važno jest da svi imamo to sjeme materijalizma i egotripa u nama i kao šta kaže ona stara "Daj čovjeku moć i novac u ruke i vidjet ćeš...", tako bi i mi svi većinom u istoj situaciji ispali i postali... učit na tuđim greškama i klonit se tih sranja...

Kaneh brate, sori što ti temu pretvorismo u psihološke karakterizacije ličnosti medijskih osoba i studiju odnosa istinske ljepote naspram kulturnog koncepta "biti zgodan" ali eto, morao sam izbaciti pišekicu iz sistema:evilking: :)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Baš se vidi da svi puno puše trave
Od leta tri do raglabanja u unutrašnjem stanju poznatih, materijalizmu, kapitalizmu i svačemu
Svaka nam čast:vb_whip::bis:
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
slazem se sa svima! nikolina je glupa ko stup bahata itd al sto izgleda izgleda...
mein osobno od njih najbolja nives brauner.... guza za pljeskat dok ti prsti ne utrnu xD

a sto se tice let3-aša dodjite u os sad u subotu (svirka je kod katakombi preko drave) pa se proveselite snama!