LETTER CAMPAIGN (mediji novine)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DD

Aktivan Član
04.12.2006
352
17
18
Treba nizozemsku uzeti u obzir, ili švicarsku...

malo svakodnevnih prièa za dobro jutro, ili neke slike iz svakodnevice ovih ljudi i lagodnosti života istih....

Slika...
 

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
Draga dnevna ili tjedna novino.

Nagovorit cu starce da citaju samo vaše novine ako objavite èlanak o našim akcijama.

Ne morate prièati o travi.
Prièajte o ljudima koji prièaju o travi.
Samo pri tom nemojte djeliti subjektivne primjedbe i polutoène i jednostrane navode.
Obratite nam se i dati èemo vam provjerenih èinjenica i potvrðenih istraživanja, toliko da neèe stati u 3 broja.

A mi vas pilamo, samo jedan èlanak.
I još èemo kupovati svi to izdanje, da vidimo kako je èlanak ispao.

Ma ovo je ponuda koju ne možete odbiti.
Damo vam informacije i kupimo vašu novinu da te informacije vidimo još jednom.

Pozdrav i do èitanja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rasta92

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Imam probleme sa internetom pa ne mogu bas da aktivno ucestvujem....ali hocu kane kao sto sam rekao

Prvo kada se pise pismo ili dostavlja informacija medijima mora se imati izvor informacije.Da li je to organizacija pravno ili fizicko lice nije bitno,bitno je da iza te informacije stoji neko.

Kako glasi potpis i iz cega se izvodi informacija.

Drugo kada se pise pismo ili se ostvaruje novi kontakt red je da se upoznamo.

Kako si zamislio da se predstavis,ili mozda ne ti ali sta i ko salje,ko je to ko zeli kontakt sa medijima?

Ako mi posaljes sa email-a za koji ja ne znam tesko da cu ti odgovoriti jer ne znam ko si.A zamisli pismo ili ovakve informacije kojima se direktno mesas u politiku.
Ako mi posaljes pismo i kazes mi ko si i sta zelis proci ce dosta dosta vremena dok ne steknem poverenje u tebe.Znaci opet treba vreme za tako nesto.

kane popravi malo ideju....

-Ko smo mi koji saljemo?
-Odrediti ciljnu grupu kojoj se salje.
-Sa realnim pogledima uci u ovu pricu i biti svestan da treba dosta vremena da prodje pre nego se pocne stvarno pricati o tome medju ljudima.
-Odrediti ciljnu grupu javnosti kojoj se obraca.
-Odrediti stavove i biti svestan da se nista nece desiti dok EU ne klimne glavom.

Moze da se ovo jos razradi pa da se ima konkretniji pogled na ovo_Ovako ovo je samo jos jedna ideja bez ozbiljnog pristupa a to znaci da se nece nikada nista desiti.

Kao sto rece imam problem pa necu bas aktivan biti ali cu poslati po neku poruku.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.