LETTER CAMPAIGN PLAN

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
LETTER CAMPAIGN PLAN:

JANUAR
sastavljamo pisma za politièare
javne liènosti, medije i one za koje mislimo da bi nam se prikljuèili

FEBRUAR
1-10
ŠALJEMO SVIMA

FEBRUAR
10-20
ŠALJEMO SVIMA

FEBRUAR
20-28
ŠALJEMO SVIMA

CILJ LETTER CAMPAIGN:
okupljanje kritiène mase za mmm u maju!!!



neka mi se javi pm-om oni koji su zainteresirani za LC
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
morat æeš malo pojasniti inaèe jesam za neke aktivnosti sve dok se saèuva moja intima :lol:
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
ne kapiram bas skroz.sta cemo traziti?ko?kako?ja hocu nema frke samo da se kaze kako.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
preko pma sam vas dosta kontaktiro i
1.svi ste za al vam nije jasno kak i
2.htjeli bi saèuvat privatnoAT

odgovor na 2.
slaæemo pisma anonimno, il æemo nešt veæ smislit
odgovor na 1.
evo primjer kak sam sastavio open letter za politièare
gradonaèelinke,
regijske predstavnike
predsjednik vlade
republike
svi živi
svaki mjesec æemo ih zatrpati s pismima


U DRUGIM TEMAMA MOLIM VAS SASTAVLJAJMO PISMA ZA DRUGE GRUPE (MEDIJI,JAVNE LIÈNOSTI, LJUDI ZA KOJE MISLIMO DA ÆE SE PRIKLJUÈITI U BORBI PROTIV PROIBICIJE)

APEL
Poštovani ……………!

Putem ovog otvorenog pisma apeliramo na vas kao tvoritelje zakona i važne politièke liènosti da ukinete zabranu po pitanju konzumiranja, posjedovanja i uzgoja kanabisa za osobnu i medicinsku upotrebu.

Apeliramo da stvorite pravne legislative i zakonite naèine, putem kojih æe ljubiteljima biljke kanabis biti omoguæena kupnja, konzumacija, posjedovanje i uzgajanje (u odreðenim kolièinama) za osobne i medicinske potrebe.

Demonsko kriminaliziranje ljubitelja biljke kanabis je prešlo sve granice, a neupuæenost i neinformiranost mjerodavnih službenika (Ministrica pravosuða Ana Lovrin „bolje da me otmu nego da se proda i jedan joint“) je krajnje zabrinjavajuæa.

Nažalost, javnost je takoðer loše informirana i dodatno pogoršava stvar.
No, mi kanabis aktivisti smo odluèili se boriti protiv toga. I ove godine æe se slika u javnosti promijeniti. Mi æemo ju promijeniti. I više neæemo biti drogeraši veæ žrtve!!!
Doista, mi jesmo žrtve! Zar cijeli život da nosimo stigmu i imamo problema s policijom zato što smo ljubitelji kanabisa. Ili da idemo na sud zato što nosimo majicu sa listom kanabisa (primjer mladiæa iz Varaždina) To je velika nepravda i odluèili smo progovoriti.

Arhivirali smo dosta antiprohibicijskog materijala s kojima æemo zasipati medije, angažirati æemo javne liènosti, organizirati koncerte i okupljanja, sve u svrhu ukidanja zabrane i stvaranja zakonitih naèina.

Putem ovog otvorenog pisma zapoèinjemo "letter campaign" i neæemo stati sve dok nešto ne poduzmete.

Molimo vas da nas shvatite ozbiljno i o problemu droga konaèno poènete razgovarati konstruktivno, uvažavajuæi i „harm reduction“ metode, bez moralnog licemjerja i zaraðivanju politièkih poena kod konzervativnog dijela graðana.



KANABIS AKTIVISTI - www.legalizacija.org

ISPRAVNA INFORMACIJA – ISPRAVAN IZBOR !!!
 

DD

Aktivan Član
04.12.2006
352
17
18
Evo ovako...

Moj profesor na pedagogiji kod kojeg sam diplomirao, a kod njega diplomira 10 studenata u 10 god. se zalaže za dekriminalizaciju lakih gadro...

Èovjek je svakih 2mj. na HTV-u, i trebao je biti ministar obrazovanja u staroj Budiševoj vladi...

Moje podruèje gdje ja provodim najviše vremena je "MANIPULACIJA POTREBAMA MLADIH",gdje sam struènjak za to podruèje.

Al nek to ostane adut za kraj... ja mogu uputiti otvoreno pismo nekim politièarima za ova nastojanja, ali još uvijek ne želim ništa...

OK?
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
poštujem to.
kad odluèiš se prikljuèit LETTER CAMPAIGN samo uskoèi
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
kene nisam skuzio na koji nacim mislimo slat pisam, al ja mislim da bi trebali sastavit tekst na forumu i onda svatko poslati odredjen broj, odredjenim stranam, mislim da ce imati više efekta, jer kada prime pisam iz razni dijelova Hrvatske vidi se da nas ima svuda... 8) :lol: :D :)
 

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
Al nešto meni ovi ljudi mrtvi...
Ko da su non stop napušeni svi.
Niko niš ne mrda?
Pa zar niko ne cijeni svoje vijuge toliko da im da šansu da pokušaju nešto složit, kao neki prijedlog. nešto...
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
jebote ljudi koji dio vam nije jasan sa terminom
LETTER CAMPAIGN
????? :? :twisted: :twisted: :twisted:

ANONIMNO ŠALJEMO PISMA

bacam lock i postam novi LETTER CAMPAIGN PLAN LEVEL 2
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
sunce vam vaše napuš...
he he he he he ehhhe he he he he
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.