Leukemija rak kostiju + kemoterapija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.02.2012
36
7
8
34
S obzirom da trenutno nisam u toku sa strainovima tražim vašu pomoć u odabiru sorte kao pomoć u liječenju raka i olakšavanju tegoba od bolesti i kemoterapije,prema simpsonu treba biti što jača indica ,a prema forumašima treba biti cbd-ovka to znači da bi trebao biti neki ruderalis ili hibrid automatic ako je netko u toku sa provjerenim pozitivnim informacijama o djelovanju nekog straina na leukemiju neka preporuči strain. Hvala unaprijed!
 

Mikan91

Aktivan Član
14.03.2014
68
28
8
Iskreno ne znam,po meni su cbd-ovke koliko sam citao forum vise za obolele od MS-a,sto se tice raka ja sam narucio Northern Lights i izmesacu ga sa Critical-om posle za ulje,najbolje je da imas sto vise indica ili dominant indica po RS...
Sve zavisi sta hoces,da slusas Rick-a ili forum,par ljudi se ovde izlecilo cistim indikama...
 
11.05.2013
41
16
8
Zavisi kakvu terapiju hoćeš? Pušenje ti ne treba ništa, znači samo ulje, ako imaš uslova poruči simpsovo ulje, ako ne, onda sigurno neki od ovih strainova.

Aurora Indica
Romulan
GDP

e sad ako ne želiš komplikacije

NL(Northern Lights) je dominantna indika.
Royal Creamatic.

Brz i uspešan oporavak želim!!!! :ridinghorse:
:ridinghorse:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: littleGreen

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
PRESLICA POLJSKA ( Equisetum arvense L.)


Preslica sadrži visokovrijedne silicijeve spojeve, mangan, kalcij, željezo, flavonoide, fitosterole, glikozide, fenolne i akonitične kiseline.

Sposobna je apsorbirati jedinstvene minerale iz tla poput silicijevog dioksida, koje nije lako naći u drugim biljkama.

Zbog velikog udjela minerala i drugih nutrijenata preslicu nazivaju i biljkom koja remineralizira organizam.

Preporučuje se za obnavljanje koštanih tkiva nakon traume ili tjelesne dekalcifikacije.

Jedna talijanska studija ustanovila je da se ženama s osteoporozom koje su uzimale 270 mg ekstrakta preslice tijekom godine dana poboljšala gustoća kostiju.

Druge studije sugeriraju da silicijevi spojevi iz preslice pomažu apsorpciju kalcija, poboljšavaju fleksibilnost kostiju i zacjeljivanje lomova.
Preslica pomaže kod stegnutih ligamenata i iščašenih zglobova jačanjem vezivnog tkiva i hrskavice.

Zbog antiupalne aktivnosti korisna je i kod reumatoidnog artritisa.

U ovu svrhu, švicarski herbalist Abbe Kuenzle preporučuje svakodnevno ispijanje šalice čaja od preslice tijekom godine dana.


U narodu preslica se koristi i kod:
gubitka pamćenja
hemeroida
menopauze
gingivitisa i tonzilitisa
dijabetesa
upala dišnih organa
anemije
raka kostiju, mjehura, bubrega i prostate


Primjena i doziranje

Čaj

Žličicu biljke kuhajte pet minuta u 2,5 dcl vode, zatim procijedite i pijte u gutljajima. Pijte 2-4 šalice na dan.


Tinktura
10 g svježe preslice namočite u pravu rakiju ili etilni alkohol.

Četrnaest dana ostavite na suncu ili na toplom mjestu. Svaki dan protresite.

Nakon 14 dana, procijedite tinkturu. Uzimajte 1-4 ml razrijeđeno u 100 ml vode, tri puta na dan.

biljka broj 1 kod oboljenja na kostima
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
z7 mi je odlican e sad neznam kako doci do sjemena jel ga ima u prodaji jer zadnji put kad sam gledao nije ga bilo al ima netko tko je tata mata za z7 pa ce vjerovatno on bolje znati a sad imas i puno drugih dobrih cbd sorti pod tim mislim na ove sto imaju kao omjer 1:1 od tih sam probao Diseltonica i CBDSH i oba su dobra za dnevne aktivnosti nije cisti thc da zakuca vec na ovome se moze i funkcionirati tako da ti je moja preporuka da u svakom slucaju imas i neku CBD-ovku pa mozes kombinirati kako ti u kojem trenutku odgovara
 

littleGreen

Aktivan Član
01.02.2012
106
66
28
44
"LEUKEMIA
If you treat someone who has leukemia with hemp oil, it often produces results very quickly. Leukemia, from my experience, is one of the easiest internal cancers to cure and we have seen spectacular results with this oil’s use. The first place THC goes after entering the body is directly into the bloodstream. If cancer is present in the blood, it will not likely be present for long. I have seen the white blood cell count in those suffering from leukemia come down dramatically in two days and in my opinion, I feel that there is no better treatment for those who suffer with this condition." Rick Simpson

Najbolje je slušati Ricka, bez njega se dan danas ne bi znalo za ulje. On govori iz debelog iskustva i dobar je čovjek.

Sretno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ImbraGrabarić
09.02.2012
36
7
8
34
Je bit će dobro ako se nevaljani leukociti brzo uništavaju u krvotoku,oni se proizvode u kostima to bi značilo doživotnu terapiju sa uljem jer u kosti se teško prodire,je rick je super samo ne vidim baš logiku iza njegovog razmišljanja o svemoćnosti canna oila s obzirom da ljudi i dalje umiru od raznih bolesti iako koriste ulje i nemojte se truditi objašnjavati zašto umiru u toku sam sa teorijom ulja kada i kako ga koristiti,samo se nadam da će pomoći ako ne u izlječenju barem u olakšavanju i produžavanju života, hvala na savjetima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

littleGreen

Aktivan Član
01.02.2012
106
66
28
44
sjever je napisao(la):
Je bit će dobro ako se nevaljani leukociti brzo uništavaju u krvotoku,oni se proizvode u kostima to bi značilo doživotnu terapiju sa uljem jer u kosti se teško prodire,je rick je super samo ne vidim baš logiku iza njegovog razmišljanja o svemoćnosti canna oila s obzirom da ljudi i dalje umiru od raznih bolesti iako koriste ulje i nemojte se truditi objašnjavati zašto umiru u toku sam sa teorijom ulja kada i kako ga koristiti,samo se nadam da će pomoći ako ne u izlječenju barem u olakšavanju i produžavanju života, hvala na savjetima.
Logika koji puta ne znači ništa kao ni tvoj zaključak. Ne želim se prepirati, ali si u startu u krivu. Pošto još uvijek nije znanstveno dokazano kako ulje djeluje na razne vrte tumora(tj. je ali ne službeno na nivou svijeta), ja bi se vodio za iskustvima ljudi - a ne znanstvenim sranjima koja se prvo pitaju kako/zašto nešto djeluje. Ako djeluje, djeluje. Kako/zašto djeluje? To možeš sam istražit ako te zanima. Ako ne vidiš logiku iza Rickovog razmišljanja ne znači da moraš čekati da ti ju netko drugi objasni i da ona postane opće prihvačena, objasni si ju sam. Imaš ju prilike i isprobati, pa nam svima javi iskustva!

Priroda je kompleksna stvar, a ljudski mozak kao njen maleni dio je manje kompleksan. Samim time um je dosta ograničen. Koji puta možeš donositi neke zaključke koji ti izgledaju točnima, no biti ćeš u krivu makar si potegao neku analogiju sa poznatime od prije.

Rak se zaustavlja u kostima tako što ćeš ti organizam uz pomoć ulja dovesti do homeostaze. Čovjek ne može biti bolestan ako mu je organizam u homeostazi. Nije medicina stvorila prirodu, već je priroda omogućila rađanje medicine - tako Rick samo primjećuje ljekovita svojstva biljke kroz svoju intuiciju i to sve završava jako dobro u praksi. Zašto je to tako? Time neka se bave znanstvenici, a i ti možeš postati znanstvenik na tome području pa nam sve možeš objasniti za par godina na logičan i znanstveni način.

Sretno :)

Informativni video:
https://www.youtube.com/watch?v=HU46L_nNKXM#t=142
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ImbraGrabarić
11.05.2013
41
16
8
Ljudi gledao sam mnogo dobar dokumentarac o sorti Charlotte's web, ime dobila po devojcici od 5 godina koja je prva lecena ovom sortom(super high cbd), i izlecena od epilepsije :) a i tebi ce pomoci sa leukemijom i rakom kostiju, bezi od hemoterapije matori, ćaleta sam izgubio zbog svih ti sranja, ali bio sam mnogo mlad da bih mu pomogao, al pomoćićemo tebi!!!
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
[SIZE=11pt] [/SIZE]
[SIZE=11pt]Charlottes web po mom iskustvu nije za rak, treba i thca, bio sam s ženom koja ima rak i pojela je 120 mL???? CBD ulja sa sitnim postotkom THCa (0,56%), nije se izliječila... [/SIZE]
[SIZE=11pt] [/SIZE]
[SIZE=11pt]Sjever potpuno te razumijem, ja da umirem od raka (Ionako ćemo svi umrijeti) samo mi ulja dajte – pomaže kod bolova, apetita, spavanja. Dajte da umrem časno s osmijehom na licu, a ne u agoniji koju pruža kemo... :vb_wave:[/SIZE]
 

Mikan91

Aktivan Član
14.03.2014
68
28
8
Dzaba i ulje ako se nastavi losa ishrana,kafa,cigarete,alkohol...Znaci uz ulje samo biljna hrana,sto vise sirova,i tinkture za dizanje imuniteta...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: amnezzia