Levijatani

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Poz ekipa.Volim zivotinje jako,jako puno i ljude koji zlostavljaju zivotinje na najgori moguci nacin ne mogu smisliti i smatram kako takvi ljudi nemaju pravo na pravicno sudenje jer nisam nigdje pronaso da je netko odsluzio kaznu za zlostavljanje,ubijanje,masakriranje zivotinja.Zvuci ruzno ali to je nasa realnost..da imamo ljude koje svog kucnog ljubimca izbace na cestu kad idu na skijanje jer su ga kupili zbog kcerke koja je izgubila interes nakon mjesec dana.Smatarm se obaveznim ako sam preuzeo brigu oko bilo koje zivotinje da joj pruzim isto sto i sebi..zdravlje,mir,srecu,pun trbuh i topal dom.Pogledao sam emisiju o ovim momcima i njihovim metodama da rijese dio problema sa zlostavljacima.Da se ne lazemo,ti momci se bave mutnim poslovima sto ne skrivaju ali sa druge strane pokazuju ljubav,paznju,ljudskost..Uglavnom,momci su proucili zakon i sve zlostavljace "nagovore"na javne isprike gdje mangup koji je ubio zivotinju ponizno sa strahom u ocima cvili..."zao mi je sto sam to napravio...meeeee...mama..meeee".Dali su do znanja da ce svakog zlostavljaca naci koji god objavi fotku,video mucenja zivotinja..To obecanje i ispunjavaju..;)
Ja imam pozitivno misljenje o deckima i smatram da zlostavljaci zasluzuju osjetiti strah,ponizenje..tu hladnocu kao sto su osjetile zivotinje pod njegovim rukama.Zanimaju me vasa misljenja?Dali se slazete sa takvim nacinom?Dali bi isli zlostavljanje prijaviti policiji ili Levijatanima?
Evo jedan video o njima.Za mene su momci heroji.I ja nebi zlostavljanje prijavio policiji vec ovim momcima:respect:
 

Weedlover28

Aktivan Član
03.06.2014
126
956
93
Taman pogledah video,nisam nikad ni čuo za njih do ovog trenutka.Mislim da im je metoda ispravna,jer ljudi koji muče životinje nemaju ni trunke humanosti.I ja sam veliki ljubitelj životinja i svako zlostavljanje istih smatram monstruoznim činom.Koliko su iskrena njihova izvinjenja to je već druga stvar,jer ako je to već jedanput uradio i time se veličao što će ga spriječiti da drugi put to uradi ali ovaj put bez javnog objavljivanja videa .Ljudski šljam i ništa više s njima u zatvor odmah treba.Mogu razumit ako nije netko ljubitelj životinja,ali da ih muči i slične stvari radi to nikako.
 

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
Ufff,definitivno nulta tolerancija prema zlostavljačima životinja :mad:
Iz mog iskustva policija u mom slučaju nije briljirala,takve stvari treba riješavati u privatnom angažmanu :udarac:
Prvo su mi lovci upucali psa sa sačmom kad je bio u šetnji šumom sa bratom. Archibald se pas zvao,bio je teško ranjen,operiran i počeo se oporavljati. Taman kad je skoro došao ksebi,neki kreten iz sela je trovao životinje po selu pa je tako otrovao i Archia,nije se mogao i s tim boriti pa je uginuo :(
Zvala se policija,jer u tom valu trovanja je ubijeno,koliko je meni poznato jedno 5 pasa i par mačaka. Potvrdilo se trovanje a krivac nije nađen.
Par godina poslije opet je djelovao,kao da je čekao da se ljudi opuste i zaborave da prikriveni manijak čeka da opet otruje ljubimce a samim time i svoje i tuđa srca... u drugom valu bilo je manje žrtava,mene je zaobišlo. To je bilo prije par godina,u međuvremenu možda je tip uhvačen,možda je pokojni a možda čeka,nemam pojma....
policiji ili Levijatanima?
Moj glas ide Levijatanima :thumb:
Inače sam protiv nasilja svake vrste al nasilje nad zlostavljačima ima neku posebnu draž,kao da imaš Božje dopuštenje da mu uradiš što te volja o_O
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Tako bi trebalo i sa takozvanim gradskim bandama... ima po gradovima bandi mulaca, teretana, kick boxing pa maltretiraju građane i osobno sam pricao sa policijom o ovom jednom predvodniku koji ima oko 700 nepravomočnih prijava, kaze policajac ja imam 4 sve pravomočne. Nitko ne želi imati problema jer ce ti napasti obitelj. Tako da bi trebalo imati isto ovako inkognito odijel za riješavanje takvih problema jer sud je prespor i preloš da bi utjerao pravdu za te zlostavljace životinja i ljudi...

Neko mi pljuca dragoj po auti zato jer ima tablice iz drugog grada jer je tamo kupila auto, a ona mlada cura, ne može biti bolja srca. Kad bi ga ulovio skalpelom bi mu usne skinuo da vise nikad ne može pljunit.... pun sam gnjeva.:grrr:

Dođe mi da budem kao onaj iz serija "Arrow".

Nasilje je zadnja opcija ali ako se treba birati između "nas" i "njih" onda nema biranja... to je evolucija.
 

jaime88

~ain't afraid to die~
Banovan
29.08.2017
292
757
93
35
ljudi su grozni, ubijaju jedni druge zbog glupih razloga i uvijek misle šta god naprave bog će im oprostiti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Dobar je Dule prosle godine mu je nestao pas u zemunu, pa je digao frku preko mreza, bilo je tu i suza, al su ga nasli kroz par sati :)
Elem podrzavam ovakve akcije :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
ja bi rado bio njihov clan...
Ima njihovih clanova....i tu na Vutri..ne sumjnam;)
Ja smatram kako nitko nema pravo na bilo koji nacin uciniti lose drugom zivom bicu i isto tako smatram da ako si sam sebi dao za pravo uciniti lose nekome da taj neko sa time dobiva pravo na obranu u svakom smislu rijeci.Znaci trazis srecu dobijes srecu,trazis zlo dobijes....2 puta 120 kg misica sa onim ludim ocima koje ne prezaju do nicega,mrak i saznanje kako je bilo jadno,mokro,hladno i tesko onom preljepom,nevinom psu oduzeti srecu.
Glas za Levijatane i njih bi zvao da mi netko naudi "mojoj sreci".
I jako mi je drago sto imam puno istomisljenika:respect:

:vutra: :vutra: :vutra:
 
Poslednja izmena:

Kakadu063

Aktivan Član
09.04.2016
438
1.476
143
60
Dobro sam upoznat sa radom te grupe, mlađi sin mi je u toj grupi uz moj blagoslov. Prilično su efikasni u pronalaženju tih zlikovaca a kažnjavanje mi je originalno. Prvo napune gaće svojim fekalijama pa se izvinjavaju a kako i nebi kad im dahće za vrat grupa rmpalija proslavlenih boraca borilačkih sportova. Proširi će oni svoje interesovanje na sve životinje! Tako i treba kad nema zakona za kažnjavanja tih zločinaca.
 

prosto oko

Ne znam i ne zanima me.
31.10.2016
214
629
93
45
Kucha
Zanimljivo
Samo, koliko se taj koncept moze rastegnuti a da ne naidje na osudu svih koji podrzavaju ovo.
Cini se offtopic, ali ustvari i nije
Ne znam koliko vam je poznat zivot i djelo Theodora Kaczynskog (google brzo odradi posao), ali on ga je dobro rastegnio. Ali, mozda je ustvari na istoj liniji kao i ovo, samo dovedeno do kraja (odnosno pocetka)

Jedan njegov citat

But what first motivated me wasn't anything I read. I just got mad seeing the machines ripping up the woods and so forth...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
Imam ja da prijavim jednog zlostavljača ,njega treba da uvate pa da ga nateraju da živi mesec dana ko oni što ih laže da im je dobro ili da će im biti dobro za dve godine ... Nosi naočare i ne skida se sa ekrana. Inače i kerovi zbog njega jedu više leba nego pseću hranu ... da..i bole ga uvo za legalizaciju ...
A što se tiče mučenja životinja:
Baš malopre čitam da su bacali otrov po njivama i trovali divljač ...
A bacaju i po ulicama i parkovima , letos kod mene je haos bio - ne smeš da izvedeš kuče u šetnju , deca se igraju po tim parkovima ..bilo je mrtvih i mačaka i ježeva veverica ... sumnjalo se da to rade komunalci jer nema više šitnera , ali nisu uspeli da otkriju ko je to radio...

https://zelenenovine.wordpress.com/ekocid/srem-opet-masovno-trovanje-divljih-zivotinja/
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
loša je kontrola i regulativa za uopće startanje kao vlasnika neke životinje, uvjeti isl., kasnije je prekasno, to sad ima previše ljudi koji jednotavno nisu za ljubimce...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ja dok sam dole u bih boravio, isto su mi psa otrovali dusmani, Šarplaninac bio, 2 puta zaredom na regionalnom takmicenju prvo mjesto odnio ;)
A inače još uvijek se nije saznalo ko je to uradio i zbog čega.. zbog konkurencije nije sigurno, jer su takmičari dolazili iz različitih kantona/županija..
Kontali smo da je lovac jedan bio koji je u blizini živio, jer on je bio poznat po tome, mada ni policija nije htjela ništa poduzeti.. tako da je na balkanu situacija što se tiče zaštite životinja.. katastrofa.. nažalost..
i ovim momcima, skidam kapu ;) full support imaju od moje strane
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Ceracki Mustang

Dr. Green Thumb
17.12.2015
797
2.901
163
43
Imam ja da prijavim jednog zlostavljača ,njega treba da uvate pa da ga nateraju da živi mesec dana ko oni što ih laže da im je dobro ili da će im biti dobro za dve godine ... Nosi naočare i ne skida se sa ekrana. Inače i kerovi zbog njega jedu više leba nego pseću hranu ... da..i bole ga uvo za legalizaciju ...
A što se tiče mučenja životinja:
Baš malopre čitam da su bacali otrov po njivama i trovali divljač ...
A bacaju i po ulicama i parkovima , letos kod mene je haos bio - ne smeš da izvedeš kuče u šetnju , deca se igraju po tim parkovima ..bilo je mrtvih i mačaka i ježeva veverica ... sumnjalo se da to rade komunalci jer nema više šitnera , ali nisu uspeli da otkriju ko je to radio...

https://zelenenovine.wordpress.com/ekocid/srem-opet-masovno-trovanje-divljih-zivotinja/
Ako mislimo na isto, onda je to Domar iz jedne škole tu iz tog kraja..naravno, savatan je..:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri