Lex Cannabis

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Lex Cannabis prolazi u saboru

  • Da

    Votes: 92 56,4%
  • Ne

    Votes: 71 43,6%

  • Total voters
    163

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
Anketa o konzumaciji je produzena, i traje jos danas!
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
...malo me ovaj Zubak naživcirao...očito imam problem sa aktivistima....generalno gledano me nerviraju, nevezano za tematiku...
Vjerujem da (možda) ima dobre namjere, ali u ovoj gore raspravi je više zvučao kao opozicija, a ne pobornik legalizacije.
 
13.03.2018
70
185
33
31
Za početak treba otići na poneki sastanak ili predavanja o cbd biljkama, CBD biljke su ono što se sad nudi kao mogućnost, ovog trenutka, učlaniti se u udrugu, to mogu svi državljani Hrvatske, posaditi ove sezone makar 5 komada u dvorištu (uz prijavu off skroz) ako nemaš zemlju, eto ja sam konkretno to sve napravila.. Ima toga još.. A šta će da se desi ako se legalizuje kanabis, tako kao što pričaju, onda ću da vidim šta ću dalje, mada ne moram puno da "gledam" :)
Moze molim malo vise info oko ovog bas me zanima. Skeptican sam prema ovim izjavama jer nisam ispratio da su se dozvolile nekakve promjene zakona sto se tice industrijske konoplje i ne znam kako sad mozes preko udruge uzgojit 5 biljki s cbdom. Hvala
Edit.
A oni bi zeljeli da idem u trgovinu kupovat travu tako da imaju profit, a mirela dalo bi mi se s tim zezat i ne trebaju mi svjetla imam zemlju sunce i prostor i nije to bas tesko.....
 
Poslednja izmena:

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Od 01.01 2020 možeš uzgajati industrijsku konoplju i koristiti cjelu biljku,za razliku od ranije kad si mogao samo sjeme skidati ,a ostatak biljke uništiti..samo trebas neke papire rjesit . U zakonu piše manje od 0.3% THC a, cbd nije na listi opojnih supstanci.. tako nekako otprilike u grubo rečeno
 
Poslednja izmena od urednika:

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Za uzgoj industriske konoplje kao pravna ili fizicka osoba po novom zakonu netreba se trazit dozvola nego na stranicam ministarstva poljoprivrede samo elektronskim putem upisat se u registar i nema vise da mora bit jedan hektar minimum povrsina sad nakon upisa u registar mozes sadit na 1m2 minimum za svoje potrwbe sto znaci da nakon upisa u registar svako smije sadit konoplju u svom dvoristu samo mora bit upisan i kupit certificirano sjeme konoplje od ovlastenog pridavaca
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
jel zna tko što gospodin govori tamo negdje u 31.minuti? Thc-V?
A u pm ovo je SDP ovo prijedlog?? Jbt ja cjelo vrijeme mislim da je Holy u drugoj stranci, zaboravio da se vratila ... Pa ovo doslovno znači ako sad i padne ,kad dođu na vlast legalizirati će se::listomahanje::
Edit:
oni bi zeljeli da idem u trgovinu kupovat travu tako da imaju profit
I noga u dupe je pomak naprijed,mal,ali je pomak:D
Mozete li dat link na taj zakon
Pa imaš gore link
 
Poslednja izmena od urednika:
13.03.2018
70
185
33
31
Jes apsolutno se slazem. Ovo su fantasticne vijesti. I trava s malo thc je bolje od nista.
::listomahanje:: rokamo buraz.
Kako ministarstvo zna da sadim sjeme koje je dopusteno? Jel moram nabaviti od njih? Tj tko su certificirani proizvođaći? Jel dolaze u inspekcije?
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Ma frend sve imaš to na netu i po forumu,malo po Googlu ili koristi ovdje tražilicu. Kad je donesen zakon napravljene su i liste sorti koje se smiju saditi, znam da je na prvu bilo nekih 15tak sorti,a kako je sad nezz..sve te sorte su prošle mnoga rigorozna testiranja, ljudi rade već pa znaju to bolje nego ja, izgleda logičan i nužan potez prije konačne legalizacije ,tako isto i ovaj "Lex kanabis", je logičan slijed događaja i ide u dobrom putu, kazem i da padne ovaj prijedlog dobro je jer će idući bit prihvaćen..
Edit: evo iznad link, u isto vrijeme smo kliknuli "objavi" :)
 
Poslednja izmena od urednika: