Lex Cannabis

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Lex Cannabis prolazi u saboru

  • Da

    Votes: 92 56,4%
  • Ne

    Votes: 71 43,6%

  • Total voters
    163

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Danas sam 5 puta u toku dana procitao tekst. :razvaljen::
Nista mi ne bi trebalo više u zivotu nego to da sadim svoje bez ikakve bojazni. Ko' papriku jbt.
Proburgijalo mi kroz glavu ako ovo prodje u HR ima da se proširi i okolo. A i vrijeme bi bilo...

EDIT:
Nisam glasao, politika me ne zanima. :razvaljen::
 

Yaichii

Aktivan Član
04.09.2019
124
455
63
baš me zanima di svi čitaju taj famozni prijedlog zakona ...... je ga online nigdje ne vidim :(
ali ako prodje a sumnjam da oce jer i da prodje u saboru pao bi na javnoj raspravi ( ipak nam je zemlja puna starijih ljudi koje su ucili odavno da je trava loša i da prema policiji je to uvod u ostale droge itd ..... ) ali da nekim slucajem prodje odma 16 stabljika mechem u vrt xD
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lerex and tatica3

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
Pa sto sestro 9 komada?
4 je sasvim dovoljno.
Neozbiljnost na vrhuncu :)
Vidi Oregon , eto zato ..

  • Six mature plants;
  • 12 immature plants that are taller than 24 inches, or 61 centimeters, and;
  • 36 immature plants that are shorter than 24 inches, or 61 centimeters.
Lepo ljudi koji znaju o čemu se radi doneli zakon ... ovo ograničenje se tiče zaštite korporativne upotrebe kanabisa , jer kad bi svi mogli da sade kao lukac kolko ko hoće , onda niko ne bi ni kupovao u apotekama i dispanzerima kako ih već zovu ... i porez bi bio manj prihod ... iz tog razloga je i duvan regulisan kako je regulisan , i pečenje rakije itd ...


A ovi "naši" tj VAŠI ... ne prave razliku po ovom osnovu i eto odmah osnova za zabune ...

a drugi razlog je - OBEĆANJE LUDOM RADOVANJE .... hahhaha za to vreme "naši" u vreme izbora puste po koju emisiju na tv , ali zato njihovi imaju Jovanjice ...

Ono što je mene zaprepastilo je pitanje novinarke : Da li sada možemo očekivati POPLAVU KRIMINALA? ... Pa lutko - ako dekriminalizuješ kanabis NEMA KRIVIČNIH DELA I NEMA KRIMINALA vezanih za taj slučaj !!!
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Potpuna legalizacija..majko mila :)utopija..nista vise.
Drzavu ne zanimaju vutroljupci..drzavu zanima profit...ćek da razmisle jos 7..8 godina

edit
prijedlozi od oporbe nikada nisu bili usvojeni,pa tako nece niti sada !!
 
Poslednja izmena:

dommythegrower

Aktivan Član
16.05.2017
249
1.132
143
32
Zvuči predobro da bi bilo istinito...9 biljaka za osobnu upotrebu, yeah right..iskusniji groweri mogu izvuci komotno 6-7 kilograma dobre trave od 9 komada...da i stave 4 do 6 biljaka kao u ostalim zemljama bilo bi vise nego super, kamoli 9. Ako to bude tako, svejedno ce bit ekipe koja i dalje voli kupiti travu kod dilera..makar bi bilo dobro da kog uhvate da dila a legalno je za saditi, odmah u zatvor...
 

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Da obezbjede radna mjesta i da drzava se malo vise posveti privatnom sektoru nebi bilo dilanja, ovako su ljudi razocarani i u drzavu i u poslodavce pa zive od dilanja, ima svega ali velik je broj ovakvih.
Samo da oni omoguce legalan uzgoj svima, za ostalo cemo lako
 

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Sumnjam da je njih i njihove suradnike ( :murija: ) potreslo.. Njihovi radnici ce umjesto dopustanja uvoza dopustati izvoz, uz mali prikaz posla kao i uvijek.. To su ljudi koji nisu vutroljupci i ne gledaju biljku kao mi,koji zelimo mir.. Vjerujem da bi to bilo tako jer poznavajuci nas mentalitet smatram da ima puno ljudi s takvim mentalnin sklopom, koji nasu svetu biljku gledaju samo kroz takvu vrijednost.. Daj Boze da imamo vladu u kojoj nikome nije takvo sto u cilju i samim tim postrozi kontrole i zakone tako da nikome od nas ljudi nebi palo na pamet da radimo takve stvari. Da svi mi pozelimo samo uzivati nasu biljku, dijeliti iskustva i sve ono sto nas cini sretnim dok pratimo sam taj proces carolije, sa svojim prijateljima, growerima..
Samo tesko, s ovim mentalitetom:razvaljen::
 
Poslednja izmena:

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Do sada sam se suzdržao komentara. Htio sam vidjeti u kojem smjeru će krenuti rasprava.
Kao prvo,svi vi koji pišete kako je 9 puno...u pravu ste,ali i niste. To je prijedlog i kao takav će biti odbijen. Možda,samo možda,bude na kraju dopušteno npr. 4 biljke.
Kao drugo,svi vi koji smatrate da je u pitanju predizborna kampanja...definitivno ste u pravu. Dali nas u ovom slučaju to smeta?
I kao treće,svi vi koji smatrate da od toga neće biti ništa...na žalost,vjerojatno ste u pravu...nadajmo se da niste...