Lex Cannabis

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Lex Cannabis prolazi u saboru

  • Da

    Votes: 92 56,4%
  • Ne

    Votes: 71 43,6%

  • Total voters
    163

Yaichii

Aktivan Član
04.09.2019
124
455
63
Predizborna kampanja ili ne meni svejedno.
Posao mi je nevezan za drzavu ili za vladu , sve sto zelim jest da nisam tagiran ko neki krimos zato kaj povremeno rekreativno ( nekad i svaki dan ) zapalim. I da je smijem imat doma u sobi ili vrtu jer iskreno cijene ubijaju u zadnje vrijeme ako se zeli dimit nešto bolje od presušene iz susjedstva...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: brico and djuka2301

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.041
15.541
358
Daj neki prijedlog :) Kako ćeš ti ustati? Što ćeš točno napraviti? :)

Za početak treba otići na poneki sastanak ili predavanja o cbd biljkama, CBD biljke su ono što se sad nudi kao mogućnost, ovog trenutka, učlaniti se u udrugu, to mogu svi državljani Hrvatske, posaditi ove sezone makar 5 komada u dvorištu (uz prijavu off skroz) ako nemaš zemlju, eto ja sam konkretno to sve napravila.. Ima toga još.. A šta će da se desi ako se legalizuje kanabis, tako kao što pričaju, onda ću da vidim šta ću dalje, mada ne moram puno da "gledam" :)
 
Poslednja izmena od urednika:

GreenScream

Aktivan Član
12.04.2015
78
308
53
haha pa komentari na fbu random ljudi koji ne konzumiraju kanabis su pozitivniji nego ovdje gdje smo svi zaljubljenici u te biljcice, iz osobnog iskustva mogu rec da vidim barem neki pomak u razmisljanju ostalih, ionako cemo mi svejedno pusit i growat , tako da ako legaliziraju mozemo samo biti jos sretniji.. a neandertalci ce uvijek bit neandertalci jer ne mogu normalno razmisljat za sebe po pitanju bilo cega, kamo li kanabisa
 

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.969
358
Taman sam te htio tagovati @sale82ful :Dsve moze da bude al burek je burek :p

Nadat se da to nece biti jos jedna "politicka patka" jer ako druge drzave u EU pocnu glasnije razmisljati o legalizaciji, to znaci da ce brzo i reagirati po tom pitanju. Bilo bi lijepo da Hrvatska napravi sad iskorak, prije drugih u EU jer bi to znacilo dobru finansijsku injekciju, sto bi bio jos jedan turisticki bum a kao sto Salac iznad rece, odmah bismo mi, komsije, vrlo brzo slijedili isto... nadat se pozitivnom ishodu... A sta bi to nasim kolegama iz Hrvatske znacilo, ne treba ni spominjati:D
 
01.11.2019
542
8.156
233
Treba vjerovat ljudi, ali i djelovat pa di smo? Nema nas šutimo. Po tome sve štima. Politika je u Hrv na bilo kojoj razini smiješna najbolje je tako opisat da ne buden nepristojan. Opet mi, kao svaki pojedinac smo "krivi" što nas boli briga, ne glasamo, ne informirani smo, a opet određeni pojesinci gledaju kako ce uzet novce, tako da i razumin ostale ljude koje ne žele bit u tom zagađenom okruženju i sudjelovat u necem lošem. Mi, naši roditelji smo dopustili ovakve političare, pa pola njih je u aferama i svacem necem.
Primjer.
Prvi put kad su predložili lex kanabis, ljudi su se zgrožavali, normalno odbijen je.
I ako sad oper bude tako, a mi šutimo nece se nista promjenit.
Da bi došlo do ikakvih promjena moramo se aktivirat i prestat BITI KAO OVCE!! :respect:
Pa zar nemožemo bar zahtjevat glasanje o tome?
Tko profitira od toga što trava droga?
Zašto bi mogli doma uzgoit biljku od koje možeš napravit ulje za lječenje.

I dalje cu vjerovat da ce doc vrijeme za promjene.
 

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam
Ako se nevaram negdije sam procitao.Da krajem sljedeceg mjeseca svjetska zdrvstvena organizacija.Raspravlja o skidanju canabisa sa liste droga.
Booo....
Ovo je po meni veoma bitan korak, nazalost ubedjen sam da je Srbija bar 10 godina udaljena od bilo kakve vrste legalizacije, nadam se da nisam u pravu.