Lex Cannabis

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Lex Cannabis prolazi u saboru

  • Da

    Votes: 92 56,4%
  • Ne

    Votes: 71 43,6%

  • Total voters
    163
08.05.2017
3
5
3
43
Previše fantazirate. Posebno s obzirom na to da je HDZ na vlasti i koji nema nikakvog interesa da legalizira. Em ne ovise o glasačkoj bazi onih koji duvaju, ih briga za one koji duvaju, su usko vezani uz farmaceute, prijedlog dolazi iz opozicije, Crkva je protiv, a oni slušaju Crkvu jer je dobar dio glasačke im baze navodno religiozan. Jedina šansa je ako SDP dođe na vlast, a oni su već nekoliko puta pogazili vlastita obećanja i dok bi zajahali na vlasti neke od ideja bi jednostavno isparile. Sve to miriši dok dođe do nekakve "legalizacije" da će taj biznis biti u rukama povlaštenih i usko vezanih uz vlast, a da te elite i političari imalo brinu za državu i građane odavno bi legalizirali jer bi dosta love kroz poreze ulazilo u proračun, a eto i kao nekakva turistička zemlja smo. A sad korona, ovo, ono bi imali itekakvu prednost pred drugim zemljama koje su konkurencija u toj branši dok dođe do povratka na staro, ali eto teško je to shvatiti političarima, a kamoli da im padne na um da bi država iliti građani imali višestruke benefite od tzv. legalizacije. Ukratko trla baba (Holy) lan da joj prođe dan. Ne treba zaboraviti i one koji vuku svakakva govna izvana i usko su vezani uz plavce i dilaju te zarađuju ogromne novce.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Ova tema je sama po sebi dosta "politička", ali lijepo vas molim da se suzdržite ovakvih komentara kao ovaj iznad...nastojimo biti civilizirani.
10. Bez nacionalnih, političkih i verskih tema!
Strogo je zabranjeno pokretati nacionalne, političke ili verske teme! Svaka rasprava na nacionalnoj, verskoj i političkoj osnovi biće momentalno obrisana! Ovo je forum namenjen korisnicima sa prostora bivših Jugoslovenskih država i molimo Vas da to poštujete, a svoje emocije iskaljujte na nekom drugom mestu.

@mandlebrot
Samo za tebe, još jednom link na pravilnik:

Posebnu pažnju obrati na točku 9.

Jedno pitanje... Jesi li pročitao sve postove u ovoj temi?
 

Saul Goodman

Aktivan Član
01.12.2018
105
436
63
Iskreno moje mišljenje je da se možemo nadati legalizaciji tek kad jake zemlje EU poput Njemačke odrade prvi korak, stvore jak monopol, pretrpaju tržište i onda ostave mrvice profita državama slugama kao što je Hrvatska. Po meni je nestvarno da će grof navlačit papuče slugi. :)
Europska ekonomija je lijepo poklekla nakog ove smijurije zvane Covid-19 tako da se iskreno nadam da će nakon što ovaj cirkus prođe mnoge jake Europske zemlje potražiti ekonomsku slamku spasa u legalizaciji Canabisa.
Iskreno se nadam da je to jako jako blizu...
Lijep pozdrav svima sa ovog veselog foruma. ::listomahanje::
 
22.04.2020
3
10
3
29
Sada treba organizirati gradanske peticije, za potporu lex kanabisu borbi protiv prohibicije kanabisa S&I&R !!! nekoliko nas aktivista se skupilo i pokrenulo jednu takvu peticiju.... mozete potpisati u linku, https://www.peticija24.com/unconfirmed_signatures.php?petition_id=262357 a i pozivam da i jos ljudi napravi isto i skuplja potpise.....iz svih sredina hrvatske, napravimo pritisak i sa trece strane nije peticija protuzakonita i nitko za peticiju nemoze biti kaznjen ! a ovaj put s obzirom na to da slijedi ekonomska kriza nakon ove bolescine mozda i protivnici potpisu da bi pokrenuli ekonomiju, mislim da su hrvati vec dovoljno puta osjecali glad......prvi puta nakon rata (nemojte me krivo shvatiti ! ne kazem to da bi prozvao ili nabio krivnju premlad sam da o tome previse lajem!) pod vodstvom HDZa(ok to im jos i mozemo oprostiti jer smo bili na nuli financijski !) i onda za vrijeme globalne recesije isto tako koliko se sjecam a mozda grijesim je bio HDZ na vlasti.....i bili smo gladni.....iselili su ljude mojih godina ( sredina 20tih) jer nismo imali gdje raditi, kaznjavali bolesne ljude koji uzgajaju travu zbog bolesti i slicno.....znam neke koji su uzgajali ne zbog sebe cak ni ne puse nego zato da bi radili preparate za druge....ako narod, citaj 51% ovaj put ne shvati da ce ovim udarcem ubiti tri muhe. Glad ! Pripremu za ekonomsku krizu na vrijeme! Povratak mladih! onda neznam kada ce......a o drugim prednostima necu pricati jer kad pokrenemo sela pokrenut cemo i nas kukuruz i nase voce i nase povrce jer ako zalijevam biljku trave mogu zaliti i paradajz......let us this time in peace to make Love not War..... :)
 
22.04.2020
3
10
3
29
Ne bi svi sadili jer imaš ljude koji jednostavno nisu u mogućnosti, niti ih možda uzgoj interesira. Primjer ti je vinograd i proizvodnja vina. Masa ljudi ima mogućnost barem brajdu posaditi i od toga imati recimo 20-70 litara vina, no to ne rade, nego kupuju...
Istina i to bi bilo dobro da ne pretrpamo trziste, ali opet nemoraju raditi u uzgoju mogu u distribuciji ili prodaji il kaj ce se sve jos otvorit i stvorit na poslovnom planu hrvatske.......prosperirat ce i balkan, uspostavit cemo i mi uvoz za stvari koje nam fale.... :)