Lexilium i Marihuana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Rope73

Form
Poznanik Foruma
02.06.2015
591
4.662
163
50
Ja pijem lexove i pusim 365 dana. Lex varira kolicina od 0 do 6 kom(odjednom). Kad imam dobre marihuane uglavnim mi ne treba lex (indica skida sa lexa!). E sad, ja imam probleme sa spavanjem, lex mi umiruje misli.
Nista ti nece biti 100000%
Edit: osim tog kamiona ujutru ;)
 
30.04.2014
315
202
43
Zapali poslje posla...i probaj nac drugi poso ako te taj tolko smara ...skini se s leka, ja sam sa psih lekovima imo losa iskustva reakcice na nagli prestanak i boravak u bolnici, to je mozda licno do mene al svejedno...s vutrom nikad problema ;)
 

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
radio sam u kasinu,znam kakav je to posao,aparati zuje,lupaju po tipkama,gube skoro uvijek,znaci nervozni sjebani itd,dobar dio te energije prenose na tebe i sati i dani prosto postaju teski,ako neznas da se iskljucic pada ti koncentracija pa te jos dodatno optereti uplata i isplata,pusiti u takvom ambijentu nije zdravo,ja licno sam morao psihijatru,preporucio mi je dijazepam,jedna ujutro i ravno do mora,a lexilijum je puno blaza varijanta,tako da slobodno mozes opusteno uzivati.i pusti price hemija ovo hemija ono,da nema analgina ja bi morao glavom udarat u zid:zvezda::
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.195
258
Bilo koji problem je, ili rjesiv ili nije, s tim da kod ovog drugog, ipak, postoji jedno rjesenje - produzi dalje. Ali, ukoliko je rjesiv, onda postoji mali milion rjesenja, a ne samo dva.

Nemoj zezati da je to stresan posao. Dolazi ti samo jedna vrsta ljudi, a to su ovisnici o kocki. Zamisli kako je "salterusama" kojima u jednom danu dodje 300 razlicitih profila nezadovoljnih i ogorcenih ljudi, ili laborantima koji istim tim nezadovoljnim ljudima moraju kakicu gledati i njuskati, ili medicinskim sestrama, koje im moraju brisati i prati guzu poslije kakanja?!

Ukoliko vec nisi, otidji do dobrog psihologa. Vjerujem da ce on prepoznati tvoj pravi problem.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smak420

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
i ja sam radio u njima ne znam jel se vama desavalo ali od onih monotonih zvukova na aparatima znao sam upast u trip i samo mrmljat one zvukove XD