lišće mi uvenulo,help!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SpongeBong

Aktivan Član
27.01.2011
118
10
18
34
Ovako,imam 2 biljcice i obe su rasle ok sve dok danas nisam dosao na sajt i vidio donja dva lista uvenuta,smežurana.molim pomoc s ovim,sta moze bit problem,manjak sunca,neka bolest??brzo pomoc :sick:
dsc01140f.jpg
http://imageshack.us/photo/my-images/263/dsc01140f.jpg/
dsc01139oh.jpg
http://imageshack.us/photo/my-images/708/dsc01139oh.jpg/
eo i slika,nie bas neka kvaliteta jer je slikano s mobom..
bio bi zahvalan da mi neko pomogne.
PS kopirajte si link jer mi nesto nece..
peace
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
U toku growa desice ti se da dosta lisca tako ode , evo kod tebe odlaze oni prvi ... Sve normalno ,ne brini :thumb:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
ja imam problem, i dalje se uvijaju listovi na jednoj od ljepših biljaka... ne savijaju se spiralno ni ne gužvaju se, jednostavno su se objesili i savijaju se prema donjoj strani lista... sad me već stvarno brine to, tim više što je biljka ženska i bila bi velika šteta da mi se uništi...
 

Mox

Aktivan Član
27.08.2010
81
20
8
36
ljudi, najviše štete napravite kada "želite" biljkama najbolje.

biljci dajte zemlju, ne ilovaču nego mix zemlje da korjen diše...ako sfušarite zemlju, problema ćete imati sa zaljevanjem
zatim zaljevanje: što manje to bolje....svi misle da od viška glava ne boli, ali itekako boli...a kombinacija loše zemlje i prezaljevanja je debeli NO-NO
i jedna od ključnih stvari: svijetlo(ne trebam objašnjavat, jer i vrapci na grani znaju...)... to su tri osnovne stvari, kiksaj s jednom i tada stvari mogu krenut krivim smjerom.


nije bez razloga ona narodna: kako posiješ tako ćeš i brati...što više truda uložiš prije sadnje, to će ti biljka biti zahvalnija. (kroz rast, na tebi je samo pratit znakove šta biljci fali i to je to...)
(nauči sad na svojim greškama, fulao si zaljevanje-dakle zaljevaj samo kad moraš, odnosno kada vidiš da biljci treba vode.... i naravno s 1-2 dl vode a ne pol cisterne)
 

SpongeBong

Aktivan Član
27.01.2011
118
10
18
34
e hvala puno decki,vec sam mislio da mi je grow propao,btw sta mislite da bi moglo uspjet posto sam ih posadio tek krajem 5. mjeseca.sad cu malo da posjecem lisce da imaju jos vise sunca..
 
08.07.2010
34
10
0
31
ono saću ja da budem partibrejker, al nie ti to dobro. biljke su ti loše jebiga onako realno. zemlja je blaaaaato. razumem ja to kao neki autdor al bilje su ti ful izdužene ( kako to niko ne komentira neg kao žučenje je normalno ?!?!?.) znači ono puno manje vode, puno više sunca:sun2:.rokaj dalje, nie sve izgubljeno.

peace tha fuck out.:spliff: