Liberty Haze - outdoor (Maks031)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Kontam da bi ovo mogla biti jedna od ljepsih biljki ove godine na forumu, sto se tice outdoora. Mozda sam prenaglio, ali ovako ako nastavis uz malo srece Haze ce biti za katalog...:watch::bocni::
 
06.06.2015
39
43
18
31
Liberty Haze od BARNEYS FARM je najbolji soj iz porodice haze!
Za sad dobro guras...nadam se da si negdje na jugu,jer treba Liberty-u dugo da cvijeta, dim je prva klasa!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Maks031

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
treba Liberty-u dugo da cvijeta
znao sam da haze dugo cveta, nadao sam se do deset nedelja, 70ak dana, ili tu negde, pa nek bude i pocetkom novembra, ali sad sam citao neke revjue i smrzlo mi se govno u dupetu, neki kazu da im je islo i preko sto dana i to indor?!?!?? pa to nikad ne zavrsi u autu.
smorio sam se za medalju :(
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Ima ljudi kojima je cvao 65 dana, a ima i onih kako ti kazes, kojima je cvat ttajao preko 100 dana. Ovisi sto vise prevlada u njemu. Ipak ima u sebi 40% indice, pa se svi nadamo da nece gurat preko 75 dana. Ako bude duze, jbg probali smo...;)
 

Maks031

Trust In Trance
04.03.2017
86
520
83
Uvijek ima nekog rizika, pogotovo vani. Zato nema nekih radikalnih poteza i stojim uz sigurnije metode i iskustva.
Meni u prvom redu treba prakse, ali jedan dio ostaje na njoj, pa šta bude :)

Sometimes its the journey, not the destination...

Harley - Davidson Motor Company :cool23:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipa

Maks031

Trust In Trance
04.03.2017
86
520
83
Update:

Malo u obilazak čisto da vidim situaciju poslje ovih kiša.
Ponio sa sobom: škare male, škare velike, sjekiru, uže, čakiju, super-anti-gamad puder, Sava zračnicu od bicikla, i naravno - pivo.
Posljednji put sam ju nahranio prije 9 dana. Nevrijeme i pljusak u prosjeku svakih 3-4 dana.
Danas počupao i skinuo raslinja okolo, pobrinuo se da i dalje ima maksimum sunca. Pa kad smo već tu - trening.
Vrijeme ide na ruku, malo je čak padao i led ali taj bi morao još puno graha jest da zastraši Valentinu...
Taman je opet podivljala i krenula svojim putem, savršen tajming. Vezao ju na četir strane, lagano zarotirao cijeli grm. - A jes debela pomislim si...
Oblik vaze, nazovimo ga voćarskim terminom, da dobije svijetla i u najdublje dijelove.
Javljaju stabilno i suho vrijeme, pa idući obilazak nastavljamo prihranu i vitamine.

LP i pusa svima :sun2:

2017-07-13 17.09.19.jpg 2017-07-13 17.09.53.jpg 2017-07-13 17.29.48.jpg 2017-07-13 17.30.04.jpg 2017-07-13 17.30.27.jpg 2017-07-13 17.31.03.jpg 2017-07-13 17.31.14.jpg
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Hahahahahahahha koji opis, kaze ti Valentina da se prestanes uzimati kojekakve stimulanse... Tvoja Valentina trazi puno manje nego ova moja, a vise daje...:bocni::

Inace odlican je Haze, komotno mozes preci na 2 i pol puta vecu dozu, ja od sljedeceg hranjenja prebacujem u visu brzinu sto se Yare tice...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Maks031

Maks031

Trust In Trance
04.03.2017
86
520
83
Hahahahahahahha koji opis, kaze ti Valentina da se prestanes uzimati kojekakve stimulanse... Tvoja Valentina trazi puno manje nego ova moja, a vise daje...:bocni::

Inace odlican je Haze, komotno mozes preci na 2 i pol puta vecu dozu, ja od sljedeceg hranjenja prebacujem u visu brzinu sto se Yare tice...


Hahahahha, a moja se i kreće više :lol:
Hoću, pojačavam i ja sa idućom rundom. Nisam hranio zbog kiše ove, a i neka se zbuni malo. Znaš kakve su Valentine, brzo se naviknu na dozu :D
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
@Stipe
Bio ja prosle godine odradio grow sa Florasanom imao Super Hash, Tutankhamona i Northern light. Pokazala se solidnom. Kak smo nas dvojica pricali o growu, reko kupi si neku provjerenu zemlju i nabrojim mu par komada. Medjutim nije stigao, a dosao dan presadjivanja i kupi on Florasan u lokalnoj trgovini posto mi ke grad udaljen 30 km. Ajd reko proci ce za prvi puta. Medjutim kupio on samo 30 litara i kad je bacio to u rupu a ono palo ko kamen u krater vulkana kolku je rupu iskopao. Brzo trci po selu negdje zemlje rijesiti, trgovina vise ne radi. Rijesi on tu Florahum ili Florafin, a meni iskocio film da sam negdje na forumu pratio dnevnik s tom zemljom i biljke se skoro osusile. Ali reko sta je tu je, presadjuj, nema sad nazad. Sve ostalo je povijest, eto sad gledamo covjekov prvi grow kako izrastaju bestije iz zemlje. Sve savjete je poslusao eto osim te zemlje, izgleda da mu ta dunavska klima tjera biljke ka suncu...:bocni:::sun2::watch:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and Stipe

Maks031

Trust In Trance
04.03.2017
86
520
83
Ljudi moji ljubav, šta da vam kažem :)

Realno, mane se još mogu pokazat, daleko je berba. Ali zasad ne pokazuje da joj fali šta, ili možda bolje rečeno razlike u kvaliteti zemlje nisu tolike da bi se okom vidjele tokom ove faze vegetacije. A možda se i slučajno pogodilo da je kombinacija te dvije zemlje dobra. U svakom slučaju vidjet ćemo...
Zasad Yara drma i trese, nema zime.
 
02.10.2016
41
125
33
Sve si mislim coka vale se zaokružila i bome kao da su dvije a ne jedna.
Masivna je i svaka čast kako kakao guraš :) neka vrijeme posluži kao do sad i da se to izgura do kraja i puna šaka hedovine masne :) :)
Ajd sad lijepo poljubi vale bucmastu.
Kakva je da je naša je .
:lol::vozdra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and Maks031

Maks031

Trust In Trance
04.03.2017
86
520
83
Sve si mislim coka vale se zaokružila i bome kao da su dvije a ne jedna.
Masivna je i svaka čast kako kakao guraš :) neka vrijeme posluži kao do sad i da se to izgura do kraja i puna šaka hedovine masne :) :)
Ajd sad lijepo poljubi vale bucmastu.
Kakva je da je naša je .
:lol::vozdra:

Ko je reko j*ba li ga ćaća da se Fille s Exita ne vraća. :cool23:
ROYAL CLUB
Hvala buraz na komplimentima i željama.. Također želim svu plemenitu mast koju bogovi mira i ljubavi otisnu put naših vrhova.
Mudro zboriš, naša je i zato ju volimo... Leži i jede, a potegla je prema 2 metra visine, ovako svezana. Sve pršti koliko joj odgovara.
Trebat će mi gurtne ko u kamiondžije :rolleyes:

Vrhovi ti bili ko crni batinaši, čeka se tvoj update... :vozdra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and Fille

Maks031

Trust In Trance
04.03.2017
86
520
83
Update 23.07. 2017.

Moj OPG radi i nedjeljom - kava, pelinkovac, pa obilazak :)

Stanje nakon pojačane prihrane, malo preko 2g Yare. Točnije 15g na 7 litara vode.
Odbacila je nekoliko starijih fan-listova pri dnu, i poprilično dobila na gustini.
Nastavljam redovnim zalijevanjem (cca svaka 4 dana) sa 10 litara, jer opet dolaze vrućine i sušni period.

Pozz svima od Valentine :vozdra:
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    422,6 KB · Pregleda: 196
  • 2.jpg
    2.jpg
    448,9 KB · Pregleda: 197
  • 3.jpg
    3.jpg
    478 KB · Pregleda: 184