Liberty Haze - outdoor (Maks031)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.10.2016
41
125
33
Update 23.07. 2017.

Moj OPG radi i nedjeljom - kava, pelinkovac, pa obilazak :)

Stanje nakon pojačane prihrane, malo preko 2g Yare. Točnije 15g na 7 litara vode.
Odbacila je nekoliko starijih fan-listova pri dnu, i poprilično dobila na gustini.
Nastavljam redovnim zalijevanjem (cca svaka 4 dana) sa 10 litara, jer opet dolaze vrućine i sušni period.

Pozz svima od Valentine :vozdra:

Božijeg ti sina pa tebi treba vise nego meni ona mreža za krastavce. jel ti vidiš da se ova razlila kao nasa Vale poslije partya po trosjedu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Maks031

Maks031

Trust In Trance
04.03.2017
86
520
83
UPDATE:

Dobro jutro svima... Evo i mene s novostima.
Kod mene proteklih par dana ko u paklu, a tako će bit još neko vrijeme.
Temperature se vrte oko 40 C, bez oborina. Već rano ujutro grije i peče kroz onu paklenu izmaglicu kao nad Saharom. Obilazim ju frekventno i držim se samo jednog pravila: VODA!

Treći dan ako ju ne dobije, odmah objesi lišće. - Žedna je ko kreč.
Procedura je 20ak litara predvečer, ili ranom zorom prije posla. Odradio sam još jedan stretch, a nakon ovoga počinjem se bazirati na fiksiranje pri višim etažama.
Osim dva tri sumnjiva leptirića koje sam ručno likvidirao, i dalje ne primjećujem ikakvu štetu, agresore ili eventualne biološke prijetnje :puuuh::

LP svima :sun2:

IMG_0018.JPG IMG_0040.JPG IMG_0057.JPG IMG_0060.JPG IMG_0066.JPG IMG_0073.JPG IMG_0095.JPG IMG_0096.JPG
 

Maks031

Trust In Trance
04.03.2017
86
520
83
Ako bude trebalo, radit će i gurtne :) al trebat ću barem još dvojicu da ju drže dok ju španam :D
Samo to buraz, vrijeme... Ako posluži, bit će u slast :cool:
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: revolution

Maks031

Trust In Trance
04.03.2017
86
520
83
Zna Grouchy na koju mislim.. Ako je to ta, onda joj se sigurno štuca. Ko i ovoj našoj..
I sad idem, dok nismo dobili po pi*ki od moderatora :cool23:
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

Maks031

Trust In Trance
04.03.2017
86
520
83
UPDATE:

Suša i temperatura lagano popuštaju. Nosio sam joj po 20-30 litara vode, mala ima cug, upija ko gips.
Danas i sutra još najavljuju i neku kišu, nakon čega slijedi prihrana.
Uz ovaj dosadašnji koktel Hesi + Yara 24-8-16, na savjet mudrijih i iskusnijih pripremam i prve doze Yare 15-30-15 .

Imali smo i jedan manji mehanički problem, na sreću bez žrtava. :rolleyes: Dakle malo sam si dao previše slobode kod stretch-a pa mi je jedna grana lakše stradala. (i to baš ona koju najviše volim). Da je kanabis stvarno "wunderkind" svog biljnog carstva, konačno je i meni potvrdila nakon sanacije običnom izolir-trakom.
Poslije 5-6 dana kao da se ništa desilo nije.

1.JPG 2.JPG


S obzirom da prvi put hranim ovo čudo, još nemam viziju o kolikoj se masi radi kad nabujaju vrhovi.
Sve što znam iskustva su drugih, mudrijih botaničara, te rezultat moje znatiželje i kopanja po bespućima interneta. :idea:
Što se vidi na idućim slikama je neka moja improvizacija i priprema terena upravo za to. Zasad smo spremni, ali ostaje otvoreno za nadogradnje u hodu.
Naravno svi znate već šta sam otprilike zamislio, ali ako netko ima nešto za oduzet ili dodat, slobodno... Zasad toliko iz mog malenog carstva haze-a.

Pozdrav svima i ugodan vikend :vutra:


IMG_0180.JPG IMG_0242.JPG IMG_0234.JPG IMG_0239.JPG IMG_0230.JPG IMG_0240.JPG IMG_0228.JPG IMG_0190.JPG
 

Maks031

Trust In Trance
04.03.2017
86
520
83
Update:

Pozdrav ekipa. Ulazimo u krucijalnu fazu, pa da izvijestim o situaciji na terenu.
Prešli smo na Yara ferticare 15-30-15, startna doza 1g na litru vode. Stanje je izvrsno.
Da budem iskren još sam u dilemi između one plastificirane mreže ili nekih alternativnih načina s kojom ću ju pritegnuti i učvrstit, jer mi se ne čini kao idealno rješenje za biljku ovakve anatomije. U svakom slučaju nema žurbe. Malo sam ju još poprašio neopitroidom dok još nije skroz probeharala.

Živili :vozdra:

1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG